Reklama

Reklama

Diskuze - Soundtracky

Soundtracky

Soundtracky jsou jednou z kmenových diskuzí na csfd, nenechme si ji proto zaplácat odkazy na youtube bez zjevného důvodu! Pokud z jakýchkoliv důvodů odkazujete, napište alespoň na co a proč.

Buďme rádi za jakýkoliv příspěvek netýkající se současného soundtrackového mainstreamu.


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

Příspěvek byl smazán administrátorem.

LittleMike

LittleMike (hodnocení, recenze)

Caleb13

Ano, podle všeho hudbu skutečně složil Jiří Svoboda. Ale bohužel od něj nic oficiálně dosud nevyšlo. Pokud jde konkrétně o hudbu ze seriálu Náhrdelník, tak to podle všeho vypadá, že se patrně nedochovala.

major.warren

major.warren (hodnocení, recenze)

Osobně... si myslím, že šanci nemá ani Desplat ani R. Newman, ani Williams.

Joker byl vynikající a hudba utvořila nepopsatelnou atmosféru, ale přeci jen 1917 už by prostě mohlo Newmana povznést na cenu!

major.warren

major.warren (hodnocení, recenze)

Takže Oscar for Best Score:

1. Joker (Guonádottir)

2. Malé ženy (Desplat)

3. 1917 (T. Newman)

4. Star Wars (Williams)

5. Manželská historie (R. Newman)

 

Tak kdo bude vítěz...?

berg.12

berg.12 (hodnocení, recenze)

Tak horší zpráva asi nemohla přijít. A nejde jen o Zimmera. Takhle na poslední chvíli nemůže být žádná huddba k filmu dobrá.

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

major.warren

Zimmera považuji za jednoho z nejnápaditějších skladatelů 21. století (viz jeho práce s Nolanem, s Ritchiem, na superhrdinských komiksech...), takže pokud část práce nenechá na své stáji, potažmo nebudou producenti kecat do výsledku, jako to dělají u titulní písně, jsem na to zvědav. 

major.warren

major.warren (hodnocení, recenze)

Zimmer bude dělat No Time to Die? Jako ne že by mi to vadilo, ale nevím jestli je to nejvhodnější kandidát. Mohli povolat do třetice Newmana nebo vrátit Arnolda.

na příspěvěk reagoval Bluntman

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

MikeCool

Pre takéto vyhľadávanie je možné často aj na wikipedii nájsť informácie, kde všade nejaká konkrétna pieseň zaznela.

MikeCool

MikeCool (hodnocení, recenze)

Ahoj,

možná už tu tahle otázka zazněla několikrát (neprohlížel jsem historii této diskuze).

 

Chtěl bych se zeptat, jestli existuje nějaká databáze / stránka / vyhledávač, kde bych zadal interpreta nebo název písně a vyjelo by mi, kde všude, v jakých filmech / seriálech tato píseň zazněla?

 

Děkuji moc předem za odpovědi.

na příspěvěk reagoval ambron, Echelon1

Uživatel -Dawe- smazal svůj příspěvek.

Dan9K

Dan9K (hodnocení, recenze)

Coda je ocas, to je jasný přece :-)

 

když je Da capo al coda, tak je to od hlavy až po ocas :-) 

pucino

pucino (hodnocení, recenze)

Echelon1

Chodila som na hudobné teórie a myslím že coda je v skladbe niečo ako prídavok a hrá sa len raz na úplnom konci skladby a nemusí to byť hlučné ani tiché, proste také, ako urči autor.

na příspěvěk reagoval Echelon1

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Je tu niekto prosím hudobne znalý na teoretickej úrovni? Možno niekto bude vedieť vysvetliť. Snažil som sa zistiť, čo znamená v hudbe "coda", ale len z textov na nete mi to nie je jasné. Pochopil som, že je na konci, ako záver. Len neviem, či sa jedná o tichý dozvuk skladby, alebo opakované finálne,hlučné vyvrcholenie, alebo oboje, alebo či sa jedná vôbec o to. 

na příspěvěk reagoval pucino

aallff

aallff (hodnocení, recenze)

Echelon1

jj to je  ono,díkes.Nechápu proč to appky jako Shazam a SoundHound  nepoberou???

Ještě jednou dík:-)

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

aallff

Z hlavy nevím, ale jsem si jist, že v těch závěrečných titulcích bude ta skladba napsaná

na příspěvěk reagoval aallff

aallff

aallff (hodnocení, recenze)

Zdravím a chci poprosit, zda by mi někdo prozradil název skladby a interpreta, z filmu Veronica Guerin. Jde o poslední song, při kterém jdou závěrečné titulky. Děkuji všem za snahu.

na příspěvěk reagoval Dadel, Echelon1

Reklama

Reklama

Reklama