Reklama

Reklama

Diskuze - Legendárne sitcomy

Legendárne sitcomy

majo25

majo25 (hodnocení, recenze)

Redi

sice si ťa nepamätám kto si, ale som ta musel v nejakej diskusii asi velmi uraziť...ako vidím, ešte vždy si sa z toho nedostal ;) 

Redi

Redi (hodnocení, recenze)

TomStrom

Toho si nevšímej... Ale speciálně pro majo25 bude asi lepší psát za každou větou "ale to je jen můj názor" ... tento člověk má potíž pochopit problematiku objektivního a subjektivního hodnocení. Něco jako když Sheldon Cooper nechápe sarkasmus. :)

na příspěvěk reagoval majo25

TomStrom

TomStrom (hodnocení, recenze)

majo25

Tak to je snad jasný, že když sem něco napíšu, tak to myslím za sebe. Jinak bych do toho příspěvku napsal, že je to všeobecně známo.

na příspěvěk reagoval Redi

TomStrom

TomStrom (hodnocení, recenze)

majo25

To je otázka vkusu, mně prostě víc sedí ten britský humor. Když srovnám třeba How Not To Live Your Life a Dva a půl chlapa, které jsou tematicky trochu podobné, tak je tam pro mě hodně velký rozdíl.

na příspěvěk reagoval majo25

tommy187

tommy187 (hodnocení, recenze)

Videli ste posledný diel slovenského sitcomu P. Marcina Hlavne, že sa máme radi? Aj keď slovenské sitcomy nemusím, tento diel vyšiel :), a nasmial som sa.

martin1990

martin1990 (hodnocení, recenze)

Tak pre mna je to najlepši anglicky sitcom :-) A teraz som si spomenul na dalši anglicky :D How not to live your life :-) tiež super

na příspěvěk reagoval TomStrom

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Sartorius

Sartorius (hodnocení, recenze)

Nevím, co přesně si představit pod pojmem "legendární sitcom", ale pro mě je rozhodně nejlepší sitcom (i když je bez toho stupidního smíchu, který "radí" divákům kdy se mají zasmát) Community.

na příspěvěk reagoval O.Peta

tommy187

Pardón :) v odpovedi Hopfferovi som napísal blbosť, to druhé poznám. 

tommy187

khedy

"Khedy" predstav si, že tieto dva sitcomy patria k mojim najobľúbenejším, keď ešte pridám Priateľov. 

tommy187

Takoví normální mimozemštané nepoznám, ale to druhé nepoznám :). 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel tommy187 smazal svůj příspěvek.

SysGen

SysGen (hodnocení, recenze)

A ješte jsem zapomněl na Two Guys, a Girl and a Pizza Place. Zvlášť první řada je velmi vydařená, hlavně díky výkonům Ryana Reynoldse.

Můžete si všimnout, že má mnoho společných prvků a nápadů se sitcomem HIMYM, jehož tvůrci se nejspíš nechali inspirovat právě zde.

U nás bohužel nikdy nevysíláno.

SysGen

SysGen (hodnocení, recenze)

A pro milovníky britského humoru je nutností Fawlty Towers. Naprosto skvělý Cleese v naprosto skvělém britcomu, velmi doporučuji!

Reklama

Reklama

Reklama