Reklama

Reklama

Diskuze - Hledám film

Hledám film

Tato diskuze je určená na hledání známých, či méně známých filmů, které jste viděli, nebo na které se teprve chystáte. Určeno všem uživatelům, nevhodné, či sprosté příspěvky mažu. Odkazy na stahování filmů, do pošty, nevhodné odkazy mažu také. Prudiče, či spamery, zabahním, jak by řekl pan Kulyk.

PS: Nezabudnite sa poďakovať tomu, kto vám pomohol. :-)


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

Příspěvek byl smazán administrátorem.

DaUr

DaUr (hodnocení, recenze)

Zdravíčko. Hledám film podle jedné scény - po nějaké oslavě odjíždí pryč auto a protagonista ho pomocí telekineze (nebo něco na ten způsob) donutí havarovat, protože pomsta (nebo něco na ten způsob). Kdyby to někomu něco řeklo, budu rád :) 

na příspěvěk reagoval Omnibus, PetrPan, Socrates

galadriel91

galadriel91 (hodnocení, recenze)

Ahoj, mohl by prosím někdo poradit filmy o seberozvoji, cestu za svým snem, úspěchu - dosáhnout toho, po čem člověk touží...

Americké filmy už mám většinu zkouknutou, spíše mě zajímají filmy, které jsou zapomenuté kvůli tomu, že je nenatočily filmové velmoci a proto se o nich tolik neví. Hledám něco na způsob filmů: Zakladatel, Czech Made Man, Vlk z Wallstreet, Sociální síť, Chyť mě, když to dokážeš, Štěstí na dosah, Oko bere...

Děkuji za tipy

na příspěvěk reagoval DwayneJohnson, Ratchetka

Uživatel Real Tom Hardy smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

FilmuFanda

FilmuFanda (hodnocení, recenze)

Ahoj všem, mám prosbu, vzpomene si někdo, jak se jmenuje film, ve kterém zaznělo "Papa Labros řek, že John Adela je Amáre”? Je to film asi z osmdesárek, možná 70´s a určitě podstatná část se odehrává někde v divočině, kde místní praktikují woodoo. Johny pak zemře v nějakém malém autě při pádu do rokle. Díky moc za info.

Uživatel Ronan smazal svůj příspěvek.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

HenryForda

Paní Liška (1988)

Pavouk se smaragdovýma očima (1986)

O Radkovi a Mileně (1990)

Princezna Slonbidlo (1990)

Zelený rytíř (1993)

Anička s lískovými oříšky (1993)

HenryForda

HenryForda (hodnocení, recenze)

potřebuji tipy na české hrané pohádky nebo divadelní představení, ve kterých se objevuje rej víl/bludiček/strašidel - takové to že víly a hejkalové tančí divoce v kruhu, hraje dramatická hudba a skřeky/smích a nějaký nebožák nebo nebožačka jsou chyceni v tomto kruhu a musí také tančit ale spíš je to tak že si je strašidla přehazují jako horký brambor a jejich oběť nemůže uniknout, často se něco takového v našich pohádkách objevuje ale teď nemůžu na nic přijít..za veškeré tipy děkuji - o kvalitu pohádky nejde, sháním jen tyto konkrétní scény pro další účely

na příspěvěk reagoval Ej Hlemýžď, Idée_fixe, Bart

Reklama

Reklama

Reklama