Reklama

Reklama

Diskuze - politická katovna redux

politická katovna redux

Pravidla diskuze:

1. nebuď dick - trollování učiní přítrž neúprosný banhammer.

2. osobní urážky držet na minimu, pokud příspěvek neobsahuje žádný relevantní argument k diskuzi může být smazán.

3. popirači holokaustu, antisemité a pod. budou banováni.


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel stuntmanMIKE smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

bravo1

bravo1 (hodnocení, recenze)

fragre

Velmi slabý článek. A bohužel musím vzít v úvahu to, že Ty dlouhodobě nebereš v uvahu to, co sem dávám k Sýrii. No jo, je to práce na světě:)

na příspěvěk reagoval fragre

KlonyIlony

KlonyIlony (hodnocení, recenze)

ibeh

takže mají sklapnout, držet hubu a krok a nechat se kolonizovat a postupně odsunout? co by udělal dobrý čský vlastenec, kdyby se ocitl ve stejném postavení?

na příspěvěk reagoval ibeh

Uživatel KlonyIlony smazal svůj příspěvek.

KlonyIlony

KlonyIlony (hodnocení, recenze)

V jednom rozhovoru jsi řekla, že poté, co jsi nastoupila do Reflexu, ti lidé začali psát nenávistné zprávy, které nekritizovaly nejen tvoje články, ale i tvůj vzhled atd. Mají to ženy, které jsou aktivní na sociálních sítích, těžší?

Myslím si, že jo, protože je jich tam míň aktivních než mužů, jak jsem si všimla za tu dobu, co se tam pohybuju. Málokdy se mi stalo, že by podobný typ urážek nebo narážek přišel od žen. Komentující muži byli často třeba dvakrát starší než já. A to mi přišlo zvláštní. Nechápala jsem, v čem je problém – jestli mají pocit, že ženská nemá nárok svůj názor veřejně prezentovat, nebo jestli jim vadí, že jsem mladší. Nikdy jsem na ten důvod nepřišla. Ale vždycky jsem měla pocit, že jim nejde o nesouhlas se mnou, ale že v nich vře nějaký divný naštvání na to, že vůbec něco říkám.

 

Takže je štval samotný fakt, že jsi chtěla mluvit ve veřejném prostoru sociálních sítí?

Mně to tak přišlo, protože často neodporovali samotnému názoru, ale tomu, že si ho dovoluji říkat. Naráželi na to, proč to říkám a proč vlastně píšu do Reflexu. Pak jsem se o sobě dozvěděla, že jsem si to místo „vysouložila“ s nějakým šéfredaktorem. Tohle o chlapovi nikdy nikdo neřekne. Ale ty, kteří se pod články ozývali, dráždilo víc věcí, třeba i moje barva vlasů: „Je kráva a ještě k tomu zrzavá.“

Více na http://student.e15.cz/q-a/nezhubnu-deset-kilo-jen-proto-abyste-byli-spokojeni-rika-marketa-lukaskova-1346667

KlonyIlony

KlonyIlony (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

opět: ty tvrdíš, že dokud není rasismus nějak oficiálně institualizovaný tak nehraje žádnou roli ("rasismus neexistuje"), tak jsem ti dal příkald Asie, kde sice ženy maji nomináln rovné postavení, ale zachází se tam s nimi leckdy hrozným způsobem

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, stuntmanMIKE

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Reklama

Reklama

Reklama