Reklama

Reklama

Diskuze - Filmový víkend ČSFD

Filmový víkend ČSFD

Filmový víkend ČSFD

Drazí ČSFĎáci, 13. Filmový víkend ČSFD se bude konat 2.-4. srpna 2024. Stránku loňského ročníku najdete zde a fotky z něj zde. Těšíme se na vás v létě! ❤️


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Venkovan

Venkovan (hodnocení, recenze)

To jsou plky, před pár lety byl jeden můj dobrý kamarád na turnovské filmové noci beze mě, a prý to tam bylo o dost lepší, než kdybych tam byl s ním.

na příspěvěk reagoval Slartibarkfast

Xpojntman

Xpojntman (hodnocení, recenze)

ČSFD posle nejsem milý ČSFĎák a Boskovic nejedu. Ne že bych jezdil do Turnova nebo Trutnova.

esopesokeso

esopesokeso (hodnocení, recenze)

lupuscanis

žiadne prasačinky by som tu nedal. Môžeme si tykať, ale nepovyšuj sa. A v podstate si mi aj tak nič neukázal, tak mohol by si mi teda názorne ukázať, prosím, čo není život? Lebo to je dôležité...

na příspěvěk reagoval lupuscanis

 (hodnocení, recenze)

Tak Wacoslav nakonec nejede? Ještě před chvílí byl na seznamu.

na příspěvěk reagoval Mr.Apache

Zagi20

Zagi20 (hodnocení, recenze)

Lehké zklamání z absence Tarantina jednoznačně přebilo nadšení z rozšíření služeb a programu celého víkendu. Snídaně, pitná voda ve stanovém městečku, možnost dalšího filmu, atd ... super práce !!!! Díky, už se těším. 

Lucasion

Lucasion (hodnocení, recenze)

Já jsem upřímně rád, že John Wick bude uprostřed. Jediné, co jsme si nepřál, aby byl na konci. ;-) Člověk už je otupělý nad ránem a film si tolik neužiije. Aspoň tedy já. A na JW se těším nejvíc.

Horebled

Horebled (hodnocení, recenze)

POMO

O tomhle vím, že je to marný určitě, ale taky se stejně zeptám :D Nebylo by lepsí dát první den Johna Wicka na konec? Přece jenom u toho je jistota, že neusnete, protože se tam furt mlátěj a střílej :D a v Sobotu bych dal ten BeachBum na začátek :D A nebo bych dal ty tři ne zas tak známý filmy v Pátek a ze Soboty udělal ultimátní den zakončenej Johnem Wickem :D

Reklama

Reklama

Reklama