Reklama

Reklama

Diskuze - Filmový víkend ČSFD

Filmový víkend ČSFD

Filmový víkend ČSFD

Drazí ČSFĎáci, 13. Filmový víkend ČSFD se bude konat 2.-4. srpna 2024. Stránku loňského ročníku najdete zde a fotky z něj zde. Těšíme se na vás v létě! ❤️


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Venkovan

Venkovan (hodnocení, recenze)

Mr.Apache

Nemám proč. Tímhle si respekt pochopitelně nezískáš. Mám však takový dojem, že se mi bojíš argumentačně postavit již zde virtuálně, natožpak u pověstného piva kdesi na filmovém víkendu. Takže se zase hezky stáhni k šoupání nohama, tvých pět minut slávy (která na tebe jakože možná trochu padla touto krátkou výměnou názorů s mojí velikostí) právě pominulo. 

na příspěvěk reagoval Mr.Apache

Uživatel Mr.Apache smazal svůj příspěvek.

Dispenz

Dispenz (hodnocení, recenze)

Milovníkům napětí přinese 11. Filmový víkend ČSFD i překvapení v podobě exkluzivní předpremiéry hororu Sirotek: První oběť. Vstup pro účastníky “Filmáče” zdarma!

Z FB akce. Vstup od 17:00 

Letosni ročník je čím dál tím lepší 😍

na příspěvěk reagoval Ondr@932, griph

Venkovan

Venkovan (hodnocení, recenze)

Slartibarkfast

Kdybys vedl Volnou diskuzi dle pravidel, nemusel by ses teď obávat reakcí uživatelů, až jim budeš čelit tváří v tvář v reálném prostředí. To dá snad rozum, nevydařený výměšku ze Svatoplukova scrota.

na příspěvěk reagoval Mr.Apache

Posheidon

Posheidon (hodnocení, recenze)

Letos jsou ceny v tombole teda o level výše. Škoda, že se letos nemohu zúčastnit.

Venkovan

Venkovan (hodnocení, recenze)

Slartibarkfast

Ale copak copak? Že ty se bojíš, že ti tam někdo za to tvé zmrdské vedení Volné diskuze šlápne na krk? No, nemáš být svině, pak bys takové starosti neměl, Skokotnicko. 

na příspěvěk reagoval Slartibarkfast

MikeCool

MikeCool (hodnocení, recenze)

Ahoj, chtěl bych se jen zeptat, jestli budou k dispozici volně přístupný polohovací lehátka, v dolní části letního kina? Byl jsem naposledy před 2 až 3 rokama, tak nevím, jak to je teď.... :)

na příspěvěk reagoval Shakaar, POMO

Reklama

Reklama

Reklama