Reklama

Reklama

Diskuze - Kino - kolik min. počet diváků

Kino - kolik min. počet diváků

Zajímalo by mě, od kolika minimálně prodaných vstupenek se promítá v Cinestaru? Nikde na webu to napsané nemají. Máte někdo zkušenost, že nepromítali a vrátili vstupné? Jdu do sálu s kapacitou 94 míst a zatím nikdo jiný není.
Díky za odpověď.


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
ondrach

ondrach (hodnocení, recenze)

Tak nás v sále bylo nakonec hned několik. Psal jsem přímo Cinestaru, zatím se neozvali.

Díky všem za reakce!

gudaulin

gudaulin (hodnocení, recenze)

j.linhi

Myslím, že pro prázdný sál v Cinestaru nepromítají. Jednou jsem přišel o několik minut později na odpolední představení, kdy jsem se chtěl vyhnout bloku reklam, a řekli mi, že lístky mi už neprodají, protože diváci nepřišli, a tak představení zrušili. Kdybych ale přišel včas, tak by mi bez problémů lístek prodali, i kdybych byl v sále jediný. Takové je aspoň pravidlo u multiplexů a pokud jde o malá kina, tam si určitě stanovují pravidla individuálně. Ale v dnešní době si myslím nedovolí hazardovat s přízní publika, takže by představení prubli i pro minimální počet diváků.

Simbet

Simbet (hodnocení, recenze)

Ibeh: myslím jako, že to určitě dopadlo dobřš i ondrachovi, ačkoliv on říkal jeden, tak to budeme muset počkat

Simbet

Simbet (hodnocení, recenze)

j.linhi

j.linhi: osobně si to taky myslím,ale já myslím,že onuž v tom kině asi je,takže už to určitě zjistil, ale mohl by nám to dát aspoň vědět,at se tady nesnažíme zbytečně ;-)

Redi

Redi (hodnocení, recenze)

Není nic jednoduššího, než se zeptat (třeba přes email) přímo Cinestaru - odpověď z první ruky, žádné zbytečné spekulace a nejasné odpovědi.

Uživatel Redi smazal svůj příspěvek.

DaViD´82

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Všeobecně myslím, že od dob co se jede digitálně, tak se promítá i pro minimum diváctva, protože předtím to bylo IMHo hlavně z důvodu, že každou projekcí se "ojížděl" filmový pás a zhoršoval se stav kopie. To nyní roli nehraje a jediný výdaj navíc je za lampu v projektoru...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

DaViD´82

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Do diskuze CSFD projekce chodí pravidelně jeden uživatel, který dělá v Cinestaru; tak se tam zkus optat. V Atlasu (ještě před povodní) nás jednou bylo ani ne 5 a vraceli vstupné; v Cinema City promítají i jednomu divákovi (ozkoušeno již 2x).

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Simbet

Simbet (hodnocení, recenze)

Jo a teď mě ještě napadlo, to ses mohl(a) zeptat na volné, oni jsou tam kluci (holky) taky dost vstřícní a rádi Ti pomůžou. Mně už toho tam nakecali.  Nemusíš kvůli tomu zakládat diskuzi, teda pokud nechceš, aby se zvrtla v něco jiného, to by taky byla možnost. Ale rozhodně se neptej na začátečnících, ačkoliv to nejseš, ověřila jsem si to, takže asi víš, že tam se toho dozvíš víc než bys chtěl :) (to předešlé a v závorkách již neplatí)

Simbet

Simbet (hodnocení, recenze)

Tak nevím, co je to Cinestar, ale my jsme například s kámoškou byly v Cinemacity a byly jsme tam samy dvě. Nebýt toho, že to Maps to the Stars byla šíloviná odpornina, tak jsem se skvěle bavila. To si můžeš vyzout boty, hodit si nohy přes přední sedadla. Šustit s pytlíkem od bonbónů, házet prázdné obaly od bonbónů na sedadla před Tebou. Komentovat každou reklamu, komentovat celý film. Teda pokud jseš tam s kámoškou, tak to poslední bys dělat neměl(a), jinak už s Tebou na nic nepůjde. Ale jestli jdeš sám(sama), tak to si užiješ! To Ti závidím.

Reklama

Reklama

Reklama