Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Netflix v Česku

Dne 6. ledna 2016 expandovala společnost Netflix i do České republiky! Diskuze slouží ke sdílení názorů uživatelů této služby a novinkám, jenž v průběžné době přináší. Podělte se o svou zkušenosti či názor.

Seznam titulů s českými titulky

Facebook FilmToro

Neoficiální česká facebooková stránka

Aktualizovaný vyhledávač s filtry

- Koncem září roku 2016, tedy po více než 9 měsících od příchodu Netflixu do České republiky, se zde objevil první seriál s českými titulky! 

- Ke konci března roku 2017, začal (ne)oficiální nábor titulkářů přes Hermes!

- K datu 25. 11. 2017 bylo na české verzi Netflixu k dispozici celkem 3460 titulů (2601 filmů a 189 seriálů), přičemž české titulky mělo k dispozici 187 titulů a dabing 15 titulů.

- Rozhovor s českou překladatelkou (nejen) pro Netflix naleznete zde.

Správce diskuze:

vteco
<< novější 2 1
    • 26.4.2017  21:47
    Baker
    (hodnocení, komentáře)

Seriál s cz titulky: Bloodline

• 21.4.2017  00:18
    bobco
    (hodnocení, komentáře)

Pridalo sa aj par novych SK tituliek, ale ide to o dost pomalsie ako pridavanie CZ tituliek, tych je tam uz riadna kopa ;o). Skoda ze sa pre nas nezobrazuju CZ, co uz. Bo urcite by to pomohlo a rozhodne viacej ludi by si dalo netflix, keby sme mali pristup aj k cz titulkam a dabingu.

• 20.4.2017  06:22
    Baker
    (hodnocení, komentáře)

Nový film s cz titulky: Slzy slunce.

• 31.3.2017  21:31
    ADIO45
    (hodnocení, komentáře)

České titulky neustále roste a roste. Koukám, že předplatné nebudu rušit. :-) v Česku je celkem lokalizován přes 58 filmů (seriál). Na Slovensku se nic nezměnilo.

• 31.3.2017  19:11
    vteco
    (hodnocení, komentáře)

Konečně rozumný nápad! Nábor titulkářů! Více zde :)

• 27.3.2017  10:26
    bobco
    (hodnocení, komentáře)

SK zatial ziadne nove ;o(. Ale mozem priebezne informovat o novych SK titulkoch, ak to nahodou bude dakoho zaujimat ;o)

• 27.3.2017  09:57
    ADIO45
    (hodnocení, komentáře)

další 2 české titulky - The Wedding RingerWhiplash

• 20.3.2017  09:28
    vteco
    (hodnocení, komentáře)

bobco: No 100% to nevím, jsem línej to hledat, ale rozdělení na regiony Netflix určitě má. To, že jsou Německý titulky u všech je logický, ty Polský taky celkem chápu, stát je to velký a zasahuje do více regionů. Nemají to úplně pošéfovaný no.

• 19.3.2017  23:35
    bobco
    (hodnocení, komentáře)

vteco: Ak je to tak, tak vy by ste nemali mat potom na vyber Polske titulky, ci Madarske, a my zasa Nemecke. Skor si myslim, ze Netflix si je vedomy ze nase krajiny si dost rozumeju a keby spristupnili Ceske titulky nam, Slovenske by asi stratili na vyzname a lukrativnosti, kedze asi Ceske budu vzdy skorej pridavat. Inymi slovami, ked spravia SK titulky, chcu aby ich uzivatelia aj pouzivali. Ak je to tak, z mojho pohldau je to blbost, bo vzdy by som si vybral SK titulky prednostne, ale ak nemam na vyber SK, tak CZ by bolo fajn mat. Myslim ze aj opacne to plati ;o)

na příspěvěk reagoval vteco
    • 19.3.2017  14:07
    vteco
    (hodnocení, komentáře)

bobco: Netflix bere CZ jako střední Evropu a SK už jako východní. Myslím, že se to tu už probíralo někde, nejsem si jistý, ale každopádně Netflix takto Evropu rozděluje na několik částí/regionů.

na příspěvěk reagoval bobco
    • 19.3.2017  12:13
    bobco
    (hodnocení, komentáře)

Cafte, inak neviete preco z SK nemame pristup na CZ titulky? Nam uz tiez pridavaju SK titulky, ale CZ je asi viacej. Inak vy si viete vybrat SK titulky co mate v Cechach Netflix? Proste nechapem politike Netflix v tomto smere, ze vieme si vybrat Ukrajinske, Madarske, Polske a co ja viem ake titulky, ale Ceske su zjavne blokovane, nechapem, ze preco. V SK titulkach momentalne je: Daredevil, Jessica Jones, The Ranch, The DoOver, Making Murderer, Narcos, Fuller House, Grace and Frankie.

• 17.3.2017  13:45
    ADIO45
    (hodnocení, komentáře)

České titulky rostou jak houby po dešti. 

Unbreakable Kimmy SchmidtHatfields and McCoysThe Ridiculous 6, Bonnie and Clyde, The Lizzie Borden Chronicles a The Red Tent . . Iron Fist - neobsahují české titulky.

Český dabing ubývá. Bohužel pro Netflix je to stále drahý, takže budeme rádi, že investuje překlady na titulky - protože je to levné řešení. 

• 17.3.2017  13:37
    ADIO45
    (hodnocení, komentáře)

vteco: je to pořád lepší než nic :)

• 11.3.2017  13:18
    vteco
    (hodnocení, komentáře)

ADIO45: Narcos pouze 1. série, což je škoda. Ale aspoň se něco děje.

na příspěvěk reagoval ADIO45
    • 11.3.2017  13:11
    ADIO45
    (hodnocení, komentáře)

Od března obsahují české titulky - Daredevil The Ranch Fuller House Narcos Jessica Jones Grace and Frankie

• 20.2.2017  11:45
    ADIO45
    (hodnocení, komentáře)

Hey I understand what you mean and what happens Is that we have different permissions on each loop region but we do want to have Czech subtitles, it all depends on the interest and you can help us raise awareness on this.

And add the names of the shows you'd like to add with Czech subtitles, rest assure that we take your request into account!

Pro kteří mají předplatné Netflix. Budou rádi, kdybyste podílely hlavně na návrhy otitulkováni seriálu. Já osobně doporučoval Marvel, House of Cards atd.. hlavně vlastní práva Netflixu!!!

• 30.12.2016  12:19
    lostsoul81
    (hodnocení, komentáře)

Nový seriál s CZ titulky - Fuller House.

• 12.10.2016  17:05
    ADIO45
    (hodnocení, komentáře)

Na Českém Netflixu obsahuje český dabing: Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of Ages, Pokémon: XY, Pokémon the Movie: Diancie and the Cocoon of Destruction a seriál The Divide.

• 26.9.2016  21:44
    vteco
    (hodnocení, komentáře)

ADIO45: Tak to je paráda! Snad toho bude víc a víc! :)

• 26.9.2016  15:34
    ADIO45
    (hodnocení, komentáře)
    • 13.8.2016  15:49
    Ricky_CZ
    (hodnocení, komentáře)

Právě aktivoval měsíční trial a podpora češtiny stále nic :( Takže jsem rovnou dal účet zrušit...

• 25.5.2016  18:44
    Larrysbride
    (hodnocení, komentáře)

vteco: Oh, díky! A souhlas :)

• 25.5.2016  17:08
    vteco
    (hodnocení, komentáře)

Larrysbride: Marseille není film, ale seriál. :) Jinak si myslím, že to Netflix nijak neovlivní. Já naopak více evropské tvorby vítám. :)

na příspěvěk reagoval Larrysbride
    • 25.5.2016  16:50
    Larrysbride
    (hodnocení, komentáře)
    • 1.5.2016  22:59
    miquik
    (hodnocení, komentáře)

Ahoj, vymyslel už niekto titulky pre Netflix do Androidu - tablet, smartfón prosím ? 

• 8.4.2016  17:37
    VaHo
    (hodnocení, komentáře)

vteco: ok, díky :)

• 8.4.2016  17:30
    vteco
    (hodnocení, komentáře)

VaHo: Zatím nic. Čekám je nejdřív v létě.

na příspěvěk reagoval VaHo
    • 8.4.2016  17:08
    VaHo
    (hodnocení, komentáře)

vteco: a co české titulky? něco nového?

• 8.4.2016  16:16
    vteco
    (hodnocení, komentáře)

Bylo přidáno několik nových seriálů, sérií apod. Třeba 10 řad Top Gearu, nějaké řady Dr. Who, Sherlock či 2. řada Better Call Saul. Za poslední měsíc to celkem narostlo. :)

na příspěvěk reagoval VaHo
    • 4.3.2016  21:45
    DaViD´82
    (hodnocení, komentáře)

vteco: Ad titulky, pokud Netflix používáš na TV/mobilu apod. tak ne, pokud na PC v Chromu/Firefoxu, tak ano. 

• 4.3.2016  19:34
    DaViD´82
    (hodnocení, komentáře)

vteco: Tak předně oni to tu zatím mají spíše pro stávající klienty, aby to tu neměli blokováno a pak aby se vyhnuli tomu zneužívaní VPNek. Myslím, že jakmile oficiálně vstoupí na trh, tak oto vidět a slyšet o tom bude.

• 4.3.2016  16:16
    vteco
    (hodnocení, komentáře)

DaViD´82: Taky to nějak řešit nemusím, spíš mě ta podpora trošku mrzí, nenašel jsem snad ani českou Facebookovou stránku nebo něco podobného. Jediné, co mě v současnosti trošku štve a to jen teda u některých seriálů/filmů jsou titulky velkými písmeny. Ale to prý přenastavit nejde. Myslím, že to třeba začnou řešit teď, ale zákazník pocítí první novinky až tak ke konci roku 2016, ale třeba se pletu. :)

na příspěvěk reagoval DaViD´82 , DaViD´82
    • 4.3.2016  15:57
    DaViD´82
    (hodnocení, komentáře)

vteco: Máme v domácnosti štěstí, že toto nemusíme řešit. Spíše mě překvapuje, že by to mělo být tak brzy; čekal jsem až tak druhou polovinu roku, že toto začnou řešit.

• 4.3.2016  14:41
    vteco
    (hodnocení, komentáře)

DaViD´82: S čím ale stále absentují je česká podpora. Zkoušel jsem psát na technickou podporu či co to je a tam mi bylo řečeno, že na tom pracují a v dohledné době se české titulky objeví, ale žádná čísla ani data jsem nedostal, akorát jsem byl odkázán na Netflix.com/Subtitles, kde si to můžu prý kontrolovat a moje připomínka byla odeslána dál. :) Tak snad už...

na příspěvěk reagoval DaViD´82
<< novější 2 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace