Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Imigranti

Protože se horyblb ve svém nadšeném honu na nacisty stal praktikujícím nacistou, nabízím tuto platformu jako alternativu. Vysviští každý, kdo bude flagrantně porušovat zákony této těžce zkoušené země, kdo odmítne právo poslední noci otci zakladateli a kdo se mi znelíbí, až ochutnám horyblejovo model a má paranoia díky tomu vystoupá k nebesům. Témata jsou jasná, jsou jimi nelegální i legální migrace, osud Evropy, rozdíl mezi humanismem a pseudohumanismem, procesy, vedoucí ku stěhování národů a cokoliv, o čem se Vám bude chtít plkat, pokud mi tím tedy nebudete srát. Vítejte a množte se. Horrkejžblept sem smí též, protože jsem karakter, to je známý. 

Správce diskuze:

kulyk
<< novější 894 893 892 891 671 448 224 1
    • 21.10.2017  21:37
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

tak snad sem ze sebe už vyndal vše podstatné. 

• 21.10.2017  21:36
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

A k povolebnímu vyjebávání - jo, chyba je čistě záměrná - snad jen tolik: existuje několik variant, z nichž jednu Piráti (ovšem u nich by se člověk nemusel moc divit, kdyby dané slovo neplatilo) zabili hned po zveřejnění výsledků, a to protibabišovská velká koalice bez komunistů. Průlez Kalouskoidů do cílových lavic pak zahýbal (spolu s posledním půlprocentem sečítaných hlasů) mandáty tak, že si Babiš nezavládne ve dvojbarevné vládě, leda že by Fialu posedl démon. A následuje legrace ,,obvinění za pičihnízdo". Faltýn s Andrejevičem sice jsou obvinění, ale již nejsou Sněmovnou vydáni ku stíhání. To by musela posvětit komora v novém uspořádání. Takže ve chvíli, kdy se kdekdo prsí z pozice předsedy partaje slovy o nevládnutí s neočištěným premiérem v čele, moc možností nezbývá. Menšinovka s podporou, pokud k tomu někoho překecají, čekání na vyřešení případu, tedy tak čtvrt, půl roku v hajzlu nejméně, nevydání výše jmenovaných ku stíhání, což by smrdělo, nasazení zástupného premiéra (Stropnický vypadá reálně, Jermance Babič asi už moc nevěří, byť předpokládám, že byla zvolena), nebo předčasné volby. Každopádně to bude asi ostuda, že? Zase. Tím ,,náhodným" obviněním v době vrcholícího politického boje nám jeho zadavatel, a dej pánBú, ať se zjistí, kdo to byl, pěkně nasral do hnízda. 

• 21.10.2017  21:19
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

Kapitola sama o sobě bylo dnešní vystupování politologů. Takhle neprofesionální žvanírnu jsem dlouho neviděl. Pan kolega Klíma z Metropolky vysloveně kravil, když dával nepokrytě najevo své preference.... no vypínal jsem u nich zvuk, což považuji za smutné. Osobně jsem se do odhadů nepouštěl a obdivuji místní dochazeče, amatéry, ne profesionály, za jejich odvahu, já jen predikoval nečekaný propad komadírstva, protože jsem oproti nim neodvážný. Ovšem když už leze do bedny a za prachy nějaký ,,mistr oboru", tak by buď měl přiznat, že neví, případně že se sekl, nebo tam nelézt, že. 

Redaktor Čété si zase nemohl pomoci a hájil ,,veřejnoprávnou nezávislost svou i celého kavčího cirkusu" přímo při tiskovce Okamůry. Taky smutné. 

• 21.10.2017  21:13
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

fragre: A to ještě nekončím:( Dal jsem si na outů sport dva hezké ememej fajty pro uklidnění a jedu dál.

• 21.10.2017  21:02
    fragre
    (hodnocení, komentáře)

kulyk, kulyk: Pěkné politické školení mužstva :-)

na příspěvěk reagoval kulyk
    • 21.10.2017  20:56
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

zasraný.

• 21.10.2017  20:54
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

A shrnutí - BabišoANO šokovalo. Národ šokoval. Proč? Protože mediální masáže nemá nikdo rád! Novinářské mrdky typu Fendrych, Čulík... a desítky dalších, doplňte si své oblíbence sami, můžeme vinit z volebního výsledku jak Bureše, tak třeba i Pitomia Pikača. To holt můžou konkurenční oligarchové sázet do správných kapes pisálků či cajtů desítky milionů, hovno platné, selský rozum ještě nevymřel a Čech je díky historické zkušenosti kurevsky podezíravý. Jeden by řekl, že pseudohumanisticky vzdělaná klika, co ovládla média v USA a udělala vše pro nezvolení Trumpa, čímž jej vynesla na post, by mohla zavolat evropským kémům a varovat. A ono ne. Tak tedy fajn. Teď se ještě vrhněte do řádného špinění Mildy, abyste mu zajistili druhý mandát. Za co však poděkovat nemohu ani v legraci jsou vaše štvavé plky, které jen radikalizují všelijaké elementy ze všech stran spektra. Čuráci nablblý, nepoučitelný. 

na příspěvěk reagoval fragre
    • 21.10.2017  20:43
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

Tagpomenato. 

V první řadě bych chtěl pogatulovat všem voličům Pirátské partaje, prioritně tedy mládeži. Zvolili jste do dolní komory Poslanecké sněmovny ČR názorově nekonzistentní tlupu nevyzrálých osobností. Fakt, že po zisku deseti procent okamžitě odmítli podíl na moci znamená jediné. Hodlají tam v parlamentních lavicích čtyři roky pobírat prebendu, vyhuleně se chlámat, dělat teatrální kraviny, smrdět a trousit parazity. Tomu se říká zahozené hlasy. Pokud povolební kalba začne hulákáním ,,dvanáct let po czechteku jsme se dočkali pomsty", začíná být i pomalejším jasno. Strana, která v posledních měsících ultimativně maskovala svou anarchozlodějskou současnost, se tedy vcelku demaskuje. Abych však nebyl zlý - její složení je srovnatelné se stranou Zelených, přinejmenším co se názorové roztříštěnosti týče. Jakmile by byť jen na chvilku převzali zodpovědnost za vládu nad touto zemí, okamžitě by to vyšlo na povrch. Od anarchistů přes legalizátory konopí, rusofilů a nácků až po obyčejné mladé liberály, co jen doufali v lepší příští, čerstvý vítr etc. Pohrdavci současným politickým systémem, kteří jej nehodlají měnit. Posměváčci zasloužilým korytářům typu Benda, kteří si budou u stejných koryt nečinně chochtat. Trapas nad trapas. 

na příspěvěk reagoval fragre
    • 21.10.2017  20:32
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

Nettrass: .))

• 21.10.2017  19:44
    Nettrass
    (hodnocení, komentáře)

Právě čtu, že k výsledku ve volbách do naší poslanecké sněmovny se přihlásil Islámská stát...

• 21.10.2017  15:07
    bravo1
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: Ústí? Nějak migruje.

Já bych dal přijevší, ale kdo ví:)

• 21.10.2017  15:02
    bravo1
    (hodnocení, komentáře)

Volby.cz teď nejedou, tady to frčí: https://volbyhned.cz/ps2017/ps_celk_cz.html

• 21.10.2017  10:59
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

Mirda zlobil! Péhádéer, a číst to neumí. Hm. 

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/policie-zadrzela-sladka-kvuli-nepovolene-kampani/1541011

Na fuckbůku si jeho odnož stěžuje, že jej zachvátila policie, přijedvší (kdo umí, na rozdíl ode mě, česky, dejte vědět, zda toto slovo jestvuje) v devíti vozech. Asi se nechtěl vydat a nahnědlí stoupenci vypadali nevrle. 

na příspěvěk reagoval bravo1
    • 21.10.2017  10:53
    ibeh
    (hodnocení, komentáře)

...a tak jsme společně vyrazili zúčastnit se té lidové taškařice. Alespoň nějaký klad, protože jinak opravdu NEVÍME, jestli to bude k něčemu. Po volbách bude asi pěkný mazec.

• 21.10.2017  10:29
    ibeh
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: tipuji přes 60

• 21.10.2017  01:22
    Nettrass
    (hodnocení, komentáře)

bravo1: Určitě to mají špatně. Určitě budu přesnější :-)

• 21.10.2017  00:06
    bravo1
    (hodnocení, komentáře)

Nettrass: Realisté kdyby přesáhli dvě procenta, tak bych byl dost překvapen, Okamura snad přes 10 nepřeleze. No uvidíme, jak přesný byly ty průzkumy: https://cs.wikipedia.org/wiki/P%C5%99edvolebn%C3%AD_pr%C5%AFzkumy_k_volb%C3%A1m_do_Poslaneck%C3%A9_sn%C4%9Bmovny_Parlamentu_%C4%8Cesk%C3%A9_republiky_2017

na příspěvěk reagoval Nettrass
    • 21.10.2017  00:04
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

bravo1: Jo, šede dva, bych viděl. Snad nádor.. národ překvapí. 

• 20.10.2017  23:55
    bravo1
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: Jo, někde jásají - v globálu ale kolem dvou pětin jako minule, i když tedy někde píší více než dvě pětiny. Minule byl prodloužený víkend, tak třeba to bude zítra trochu vyšší a nad těch 60 se to dostane.

• 20.10.2017  23:51
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

bravo1: to byl pozorovatel od OBSE

• 20.10.2017  23:47
    bravo1
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: Jedna slečna, jinak zbytek důchodkyně a důchodci - jeden pospával nad novinama:)

• 20.10.2017  22:53
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

statistici mají orgastické zážitky z účasti, co se prvního dne týče. No, já se na rozdíl od nich obávám zklamání. Úspěch by pro mě byl nad sedmdesát procent. Pak se jim rád omluvím. 

na příspěvěk reagoval bravo1 , ibeh
    • 20.10.2017  22:08
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

bravo1: Mi tam ve frontě zaujala rodinka, co zkoušela na poslední chvíli propagovat mezi okolostojícími námi, zoufalci, TOPku. Mou vtipnou recitaci ,,Ať Míra dál zůstává s touto kravinou" nepochopili. Buď huhlám, nebo neznaj Kubišku. 

• 20.10.2017  22:04
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

bravo1: pěkný frndy tam posedávaly, jo? Žes jim chtěl nasmažit jejich koblížky?) 

• 20.10.2017  22:00
    bravo1
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: Je to v cajku, jen se mi už bohužel nepodařilo nasmažit komisím koblížky:)

na příspěvěk reagoval kulyk , kulyk
    • 20.10.2017  21:35
    Nettrass
    (hodnocení, komentáře)

A přesně : :-)
    1/ ANO ........................................... 23,5 - 25 %                                                                                                                                                24,2 %
    2/ Komunisté ..................................... 11,5 - 12,8                                                                                                                                            11,8 %
    3/ ČSSD ............................................. 11,5 - 13                                                                                                                                                11,7 %
    4/ SPD ................................................ 11 -13 % tady si vážně nejsem jistý, nezaskočí mne vyšší výsledek a druhé místo.              12,1 %
    5/ ODS ............................................... 8,8 - 11,2 %                                                                                                                                            9,6 %
    6/ Piráti .............................................. 5,5 - 6,5                                                                                                                                                    6,1 %
    7/ TOP 09 ............................................ 4,8 - 5,8                                                                                                                                                  5,1 %
    8 Lidovci ............................................ 5 - 6                                                                                                                                                           5,8 %
    9/ Realisté .......................................... 4,2 - 5,2                                                                                                                                                    5%
    10% Svobodní ..................................... 3,5 - 4,5                                                                                                                                                  3,9 %
    11/ Zelení ............................................. 2,8 - 3,3                                                                                                                                                   2,9 %
    Z ostatních stran nepočítám, že by nějaká měla šanci atakovat 3%.

• 20.10.2017  15:50
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

bravo1: Hlavně to nezapomeň přendat z jedný vobálky do druhý, jinak propadneš hlasem a vládnou socani.) 

• 20.10.2017  15:44
    bravo1
    (hodnocení, komentáře)

Tak, pan Babiš v obálce nachystán, večer tam zajdu. Tyhle volby mne baví:)

• 20.10.2017  12:52
    stuntmanMIKE
    (hodnocení, komentáře)

herrWorm: ano ano :) pozeram to cele a to som zachytil :)

• 20.10.2017  12:39
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

Nettrass, bravo1, ibeh: Jo, taky bych klidnil emoce. Zavřou se dvěře - a už teď tisíce ,,humanistů" přemýšlí, jak otevřít všechna okna a do zdí vybourat díry. 

• 20.10.2017  12:37
    ibeh
    (hodnocení, komentáře)

herrWorm: Bylo to výživný :-)

• 20.10.2017  12:36
    ibeh
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: Dobrý posun. Akorát včas.

• 20.10.2017  12:34
    ibeh
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: Jo, stejně jako jejich klip s poraženou babčou :-) To snad vymyslel potomek Cimrmana.

• 20.10.2017  12:28
    bravo1
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: Hezky se to čte.

• 20.10.2017  12:26
    herrWorm
    (hodnocení, komentáře)
    na příspěvěk reagoval ibeh , stuntmanMIKE
    • 20.10.2017  12:25
    Nettrass
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: Je to super, ale ještě bych nebyl optimista. Myslím, že jen ubrali plyn, pač po Rakouských volbách mají strach z V5, 6,7....

• 20.10.2017  12:22
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

bravo1: je to vážně funny bakalovinka. 

• 20.10.2017  12:21
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

fragre: pjekný!) 

na příspěvěk reagoval ibeh
    • 20.10.2017  12:21
    stuntmanMIKE
    (hodnocení, komentáře)

herrWorm: je to dade inde ako na fb ?

na příspěvěk reagoval herrWorm
    • 20.10.2017  12:19
    herrWorm
    (hodnocení, komentáře)
    na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE
    • 20.10.2017  12:15
    stuntmanMIKE
    (hodnocení, komentáře)

Nettrass: no tak to ano... teraz inak pozeram tu superdebatu :) ... ja len dufam, ze toho kokota Stropnickeho tam nepretlacite :)

• 20.10.2017  12:11
    Nettrass
    (hodnocení, komentáře)

stuntmanMIKE: To já také :-). Důležité je, že na druhé straně mám TOP 09, Zelené, Piráty, Prokopské údolí a Lidovce :-)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE
    • 20.10.2017  12:10
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

Pozdravujte kloníka. 

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/evropsky-parlament/tusk-zeme-eu-zajisti-fondu-pro-afriku-penize-k-reseni-migrac/r~09df7dd6b4fc11e7ad190025900fea04/?_ga=2.26677624.479240138.1508484535-687044291.1499932048

S povinnými kvótami na přijímání uprchlíků je konec. Bez souhlasu Česka je nebude možné schválit. 

na příspěvěk reagoval Nettrass , bravo1 , ibeh
    • 20.10.2017  11:54
    stuntmanMIKE
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: tiez neznam... najblizsie k tym co tam budu som bol k samurajovi... :)

na příspěvěk reagoval Nettrass , herrWorm
    • 20.10.2017  11:53
    stuntmanMIKE
    (hodnocení, komentáře)

fragre: tych mam jaksi na druhom mieste :)

• 20.10.2017  11:53
    bravo1
    (hodnocení, komentáře)

To už je jenom takový kočkování: Iraqi army, Shiite militia and Peshmerga exchange heavy fire north of Kirkuk http://www.rudaw.net/english/kurdistan/20102017

• 20.10.2017  11:47
    Nettrass
    (hodnocení, komentáře)
    • 20.10.2017  11:44
    bravo1
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: Socani, druhý pan Babiš, u Škopa https://volebnikalkulacka.cz mi vyšel pan Babiš, pak komanči, ale kdysi mi u něj vyšla, mám pocit, nějaká pofidérní partaj, tuším ten Řád to byl:) Je to na dvě věci.

• 20.10.2017  11:42
    fragre
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: Cha, já jsem konfůzovanej. Vyšel mi blog proti islamizaci

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE , kulyk
<< novější 894 893 892 891 671 448 224 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace