Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Imigranti

Protože se horyblb ve svém nadšeném honu na nacisty stal praktikujícím nacistou, nabízím tuto platformu jako alternativu. Vysviští každý, kdo bude flagrantně porušovat zákony této těžce zkoušené země, kdo odmítne právo poslední noci otci zakladateli a kdo se mi znelíbí, až ochutnám horyblejovo model a má paranoia díky tomu vystoupá k nebesům. Témata jsou jasná, jsou jimi nelegální i legální migrace, osud Evropy, rozdíl mezi humanismem a pseudohumanismem, procesy, vedoucí ku stěhování národů a cokoliv, o čem se Vám bude chtít plkat, pokud mi tím tedy nebudete srát. Vítejte a množte se. Horrkejžblept sem smí též, protože jsem karakter, to je známý. 

Správce diskuze:

kulyk
<< novější 819 818 817 816 615 410 206 1
<< novější 819 818 817 816 615 410 206 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace