Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Imigranti

Protože se horyblb ve svém nadšeném honu na nacisty stal praktikujícím nacistou, nabízím tuto platformu jako alternativu. Vysviští každý, kdo bude flagrantně porušovat zákony této těžce zkoušené země, kdo odmítne právo poslední noci otci zakladateli a kdo se mi znelíbí, až ochutnám horyblejovo model a má paranoia díky tomu vystoupá k nebesům. Témata jsou jasná, jsou jimi nelegální i legální migrace, osud Evropy, rozdíl mezi humanismem a pseudohumanismem, procesy, vedoucí ku stěhování národů a cokoliv, o čem se Vám bude chtít plkat, pokud mi tím tedy nebudete srát. Vítejte a množte se. Horrkejžblept sem smí též, protože jsem karakter, to je známý. 

Správce diskuze:

kulyk
<< novější 953 952 951 950 715 477 239 1
  • 21.2.2018  10:04
  ibeh
  (hodnocení, komentáře)

  Martin741: Nevím, jaká hovna myslíš, ale bavit se na této diskuzi podrobně o EU absolutně nemá význam, protože když se k ní postavím kladně, slétnou se supi, aby mě rozcupovali. I když jsem tu mnohokrát psala, s čím vším jsem ohledně EU taky nespokojená, kvóty, potřeba reforem atd....  Kdo mi tam vadí apod. Opakovat se nebudu, na to nemám čas ani náladu.

  • 21.2.2018  09:33
  ibeh
  (hodnocení, komentáře)

  Nettrass: Ona ta spousta lidí sem nechodí, protože se nechce dohadovat, nemá na to ani čas a nepovažuje tady politické diskuze za středobod světa. Já taky nemám chuť ani náladu reagovat na vše. A extremističtí trollové jsou na většině solidních diskuzí zabanováni, aby neotravovali. Téma je úzké, vyčerpané a už se tu semele kde co.

  • 21.2.2018  08:09
  Predkozka
  (hodnocení, komentáře)

  Nettrass: Víš jak to je, podej Unii prst....

  • 20.2.2018  20:25
  Nettrass
  (hodnocení, komentáře)

  ibeh: Nějak nevidím tu spoustu lidí, která si myslí totéž co ty...

  na příspěvěk reagoval ibeh
  • 20.2.2018  19:28
  Martin741
  (hodnocení, komentáře)

  ibeh: o tebe si myslim holka ze to mas tiez uz jaxi domotane a ze talkcis zo seba kopu nezmyselnych hoven .......  o EU ani makke f nevies povedat, napisat 

  na příspěvěk reagoval ibeh
  • 20.2.2018  18:33
  Predkozka
  (hodnocení, komentáře)

  ibeh: a samozřejmě ber s rezervou víš má "forma" vyjadřování je jaksi vulgárně extrémistická(vyjadřuju se tak i v reálu), ale jde o obsah ne o formu.

  • 20.2.2018  18:30
  Predkozka
  (hodnocení, komentáře)

  bravo1: Oukej :D

  • 20.2.2018  18:26
  Predkozka
  (hodnocení, komentáře)

  ibeh: je to jednodušší, všechno svádět na "trolling" svým způsobem připouštíš, že jsi jen hloupá píča, která není schopná debaty ;-) Nic nového nejspíše pod sluncem. Hlavně aby někdo argumentačně nenarušoval mojí sociální bublinu..brrr...jenom trolové, každá otázka na kterou nestačí můj inteligenční koeficient je přeci jenom trolling! :D Krásný dunning-krugerův efekt v praxi :D Takže jo kočičko, nejsi schopná my ty moje nesmysly vyvrátit, tudíž nejspíš kdo tu chčije nesmysli jsi ty.....tohle jsou fakta bejby.

  • 20.2.2018  17:14
  ibeh
  (hodnocení, komentáře)
  na příspěvěk reagoval Predkozka , Predkozka , Martin741 , Nettrass
  • 20.2.2018  16:47
  Predkozka
  (hodnocení, komentáře)

  ibeh: Samozřejmě, že jestli považuji za maloměšťáckého píčuse, každou jebku, která preferuje "společenský prospěch"(heeeej dotace more, davaj papat) na úkor státní suverenity a oklešťování osobních svobod. Je již moje osobní prefernence od pražských mrdek nějakou takovou vyšší hodnotu neočekávám, protože fakticky jsou největší svoločí z Republiky, která tam migruje po celou historii.

  na příspěvěk reagoval ibeh
  • 20.2.2018  16:41
  Predkozka
  (hodnocení, komentáře)

  ibeh: Vyjádřil jsem se možná trochu buransky a zbytečně ofensivně, ale vyjádřil jsem se fakticky, o plácání nemůže být řeč. V jiném případě považuji být v tvém případě konkrétnější a říct v čem plácám a dokázat to fakty.

  na příspěvěk reagoval ibeh
  • 20.2.2018  16:34
  Predkozka
  (hodnocení, komentáře)
  • 20.2.2018  16:09
  bravo1
  (hodnocení, komentáře)

  Nějaké provládní jednotky vstoupily do Afrinu: https://twitter.com/vvanwilgenburg/status/965965845347360771 https://twitter.com/CivilWarMap/status/965962045425422337 Co je velmi důležité - už to tady padlo - je vzdušný prostor nad Afrinem, tak uvidíme.

  • 20.2.2018  16:03
  bravo1
  (hodnocení, komentáře)

  ibeh: Díky:)

  • 20.2.2018  16:02
  bravo1
  (hodnocení, komentáře)

  Predkozka: Spi dál:)

  na příspěvěk reagoval Predkozka
  • 20.2.2018  15:33
  Martin741
  (hodnocení, komentáře)

  b/ pilier EU je monetarny pilier : tu su spominane bankove reformy, asi 20 reforiem v oblasti bank, nejdem do podrobnosti, s tym decentralizovanym bankovym systemom suhlasim, euro zataial ponechat, ale ECB vyrazne zostihlit a ubrat im rozsiahle pravomoci, ktore maju - 

   

  c/bezpecnostny pilier : jednotna europska armada asi nevznikne nikdy, to je nezmysel, stacia statne armady  a  policia na urovnoi statov. Uprchlikom - ano a j tolko nenavidenym moslimom - treba vojnovym uprchlikom pomahat, ale tak, aby  - pomoc nebola sebadestruuktivna 

   a aby sa chranila vonkajsia hranica EU: Jaxa da chranit vonkajsia hranica EU ? Registraciu nelegalov, ktori ani nie su obcania EU cez biometricke udaje, EES = eu entry - exit system + ETIAs to je  European travel information and authorisation, vonkajsia  hranica Eu sa da chranit aj systemom WAAS /Wide area aerial Surveillance, nemylit si s dalsim Waasom : wide area augmentation system, to je nieco diametralne odlisne/ + satelity, bezpilotne lietadla. Tu sa oplati minut aj 100 -ky milionov eur...... ziskat by sa dali zrusenim nepotrebnych agentur co vznikli pri EP a EK. Plus zriadi utecenecke tabory mimo uzemia EU - co ja viem 1 v Egypte, 1 v Libyii, 2 na Balkane ...... to len ako priklad aby sa zastavila nekontrolovatelna vlna ilegalov do EU . Plus dodrziavat princip subsidiarity a sprisnit azylovu politiku. 

   EU musi byt a mala by byt  lidrom vo fajnych  veciach ako konkurencia USA, investicie do obnovitelbnych zdrojov, ochrana spotrebitela a ochrana zivot. prostredia. Zatial co realita kriva a EU je fuhrerom v hovnach /gender ideologia+ vsetky tie dzendr kravy/, politickej korektnosti, feminizme, human -rightizmus, critical woman´s tudies, CWS= critical whiteness studie,,, proste v  hovnach, vykaloch 

  • 20.2.2018  15:19
  Martin741
  (hodnocení, komentáře)

  Predkozka: toto bude na trochu dlhsie, problematike EU sa venujem a myslim si, ze sa vyznam. Jednotlive body zatial komentovat nebudem, ale vratim sa k nim. EU musi prejst zasadnou a radikalnou reformou, ne jen  kozmeticke upravy a zrusit par agentur a spolocnosti. U mna principy fungovania EU  po reforme 

  a/ Fiskalny pilier a rozpocet, kde EU ma 7 institucii /EP, Europska rada, Rada EU, EK, Sudny Dvor EU ECB a Europsky ucetni dvor/ + hromada zbytocnych agentur. EK + EP dnes zamestnavaju 55 000 za,mestnancov - mozem krasne rozobrat aj platy EP a EK, tu sa vyznam, a napisem, ze to co zarabaju je proste masaker, masakrozne vela. Dovysvetlujem - sk ma niekto zaujem. Treba urobit audit fungovania EU, ale nech ten audit nerobi EK ani EP, lebo vysledkom bude, ze kazda agentura, filialka.... je zivotne dolezita. Mohol by to urobit Europsky dvor auditorov, napriklad. Zrusit bez debaty treba toto :  EUROPSKY HOSPODARSKY A SOCIALNY VYBOR, VYBOR REGIONOV, VYBOR PRE PRAVNE VECI, PRE VNUTORNY TRH A PRE PRAVA ZIEN  A zrusit aj vybor pre gender rovnost Rotujuce predsednictvo je hnoj, kjazda krajina mina obrovske sumy na sebareprezentaciu. 

  Z europskych fondov treba od 1. 1. 2019 aby ESF /Europslky socialny fond/uz nezacinal nove projekty, s tym, ze stare sa dokoncia. od 1. 1. 2020 navrhujem zanik ESF. 

  Kohezny fond nechat ale s tym, ze by sa platila z neho vystavba infastruktury v clenskych statoch. Cap = commojn agricultural policy sa sklada z dvoch fondov, z toho od 1. 1. 2027 by som zrusil /alebo aj od 1. 1 2025, 2024... to je jedno/ EEuropsky polnohospodarsjy zarucny fond - pokracovanie 

  • 20.2.2018  13:14
  ibeh
  (hodnocení, komentáře)

  Nettrass: To je v poho, šak si to přečte :)

  • 20.2.2018  13:11
  Nettrass
  (hodnocení, komentáře)

  ibeh: Návštěva je 13 hodin pryč:-)

  na příspěvěk reagoval ibeh
  • 20.2.2018  13:06
  ibeh
  (hodnocení, komentáře)

  bravo1: Vítej, návštěvo :)

  na příspěvěk reagoval Nettrass , bravo1
  • 20.2.2018  13:06
  Nettrass
  (hodnocení, komentáře)

  Zákaz zbraní

  „Totalitní stát může dělat velké věci, ale jednu věc udělat nemůže: nemůže dát dělníkovi v továrně pušku a říct mu, aby si ji vzal domů a měl ji v ložnici. Puška visící na zdi dělníkova příbytku nebo farmářovy chýše je symbolem demokracie. A je naším úkolem dohlédnout, aby tam zůstala.“

  Georg Orwella

  Nastupující totality vždycky začínaly tím, že většině lidí sebraly zbraně, aby je mohly mít jen státní represivní složky. Kdykoli tedy někdo argumentuje tím oblíbeným nesmyslem, že zbraně způsobují zločinnost, pak se naprosto logicky musím ptát, na co je mají policisté.

  Nejsem tudíž zastánce toho modelu některých států USA, kde si lze koupit pistoli bez jakýchkoli omezení, registrací či zkoušek. Myslím, že český systém je v tom nastavený velice dobře.
  Chceš zbraň? V pořádku, slož testy teoretických znalostí, zvládni psychotesty, ukaž schopnost aspoň trochu slušně střílet, a potom si tu pistoli samozřejmě můžeš koupit a používat ji. Možná bych se pobavil o menších úpravách kategorií zbraní, nijak zásadně bych však nehýbal s tím, co se od zájemce o zbrojní průkaz žádá. Jak říkám, český systém je nastavený hodně dobře, vlastně by měl sloužit jako inspirace pro jiné evropské země. A pokud nám chce někdo diktovat jeho změny, pak se logicky setká přinejmenším s velkým podezřením, ne-li nepřátelstvím. Jak se říká, pokud vám vláda chce sebrat zbraně, pak vězte, že je budete brzy potřebovat.

  Lukáš Visingr-bezpečnostní analytik 

  • 20.2.2018  13:02
  ibeh
  (hodnocení, komentáře)

  Predkozka, Predkozka: Sice jsem na trolla už nechtěla reagovat, ale fakt šíleně plácáš, v tom nezklameš :) Mám pocit, že si tu kulyk pěstuje takový domácí hmyz. Takže jestli jako maloměšťáctví má být poctivá práce i pro společnost, starost o rodinu a o životní prostředí, tak sláva mu! To se to kecá, když  se člověk stará akorát sám o sebe, zákožko domácí.

  na příspěvěk reagoval Predkozka , Predkozka
  • 20.2.2018  11:11
  Nettrass
  (hodnocení, komentáře)

  Už i Švédsko je za uprchlíky na pranýři :-)

  Komisař Rady Evropy pro lidská práva Nils Muizniek kritizuje Švédsko kvůli jeho uprchlické politice. Konkrétně zmínil omezení týkající sjednocení rodin. Tato nařízení podle něj zabraňují integraci migrantů do švédské společnosti.

  Zdroj: http://moneymag.cz/aktuality/9328-evropa-omezuje-lidska-prava-uprchliku-pustte-sem-jejich-rodiny-zada-komisar

  na příspěvěk reagoval Predkozka
  • 19.2.2018  23:58
  Predkozka
  (hodnocení, komentáře)

  bravo1: Nejsi přeci úplně blej ne? Rusák žádnej deal nebojkotuje, ale už si kurva  uvědom, že začne-li se Assad mazlit s Turkama na frontě, stačí lusknout prsty a už maršují pěchoty a tanky s vlajkami a posvecením NATO proti Assadovi ;-)

  na příspěvěk reagoval bravo1
  • 19.2.2018  23:51
  Predkozka
  (hodnocení, komentáře)

  Martin741: Jestli za základ považuješ dohodou o volném(REGULOVANÉM!) obchodu zboží a služeb, tak ano, ale ten není závislý na EU, ale je založen na smlouvě EHP, a jelikož tu máme podepsanou odchod z EU by neměl faktický dopad a nějak by obchod neovlivnil, jen by jsme byly ve stejném postavení vůči EU jako Švédsko, Finsko, platili nějaké poplatky a vše by jelo při starém, chápu že část mrdek závislá na dotací, která by se jinak neuživila má hrůzu na to pomyslet, že by všichni v ČR měli stejné podmínky.

   

  EU by se měla reformovat následovně - 1) decentralizované bankovní systém se záštitou národních bank, je skvělá pojistka proti krizím. 2) Euro by mělo fungovat pouho pouze na bázi kryptoměny, tedy, všechny národy by si ponechali svou vlastní měnu a k tomu by byla globální měna Euro("kryptoměna"). Kdykoliv by jsi mohl směňovat v kurzu, státy by mohli bezpečně chránit své ekonomiky a ozdravovat je dle potřeb. Společná druhá měna Euro by byla jako pojistkou.

  3) EU by měla vydávat společné normy a standardy, například technické normy, co je pesticid, čím se smí hnojit, co je droga, jaká farmaceutika budou povolena a jaká ne(stejně tak by zajišťovala smlouvání o celkové ceně pro všechny státy = úspora jak svině) Na to nepotřebuješ nějakého placeného šaška(europarlament), ale jen specializované nezávislé instituce, ve kterém by všechny státy měli své lidi a zastoupení "diplomatický specialisty v oboru", které by veškeré návrhy a postoje konzultovali s vládou a společně pracovali na požadovaných úkonech, ti by se odpovídali přímo svým vládám a z nich by byly přímo placeni, žádná drahá byrokracie. Výsledná norma by nemusela být státy přijata, ale platila by pro ty občany  zemí, které ji přijali a v případě že by navštívili zemi EU, kde je dané počínaní zakázané, právně postižitelné, byla v tu chvíli tato norma nadřazena té národní(například jak je to dnes u kvality potravin, ČR má přísnější normy, ale polský šmejd splňuje Evropské normy, tak mu nemůže bránit v prodeji a distribuci v ČR).. 

   

  4) žádný centralizovaný orgán, ale pouze společné projekty, je v zájmu snížit emise? at každé země udělá speiální pracovní skupinu z řad právníků a úředníků a společně navrhnou efektivní legislativu, současně se může spustit vědecký projekt, do kterého opět všechny země pošlou specializovanou expertní skupinu a můžou pracovat na lepší technologii(spolupráci by pak koordinovali za interesovaná ministerstva).

   

   

  TAkhle si představuji spolupráci já, decentralizovanou bez "silového řešení moci" a ne že se mama merkel pustí tu svoji držku našpacír a zbytek už musí podle toho tancovat a pískat

  http://www.euportal.cz/Articles/11745-nejvetsi-euromyty-eu-pry-zajistuje-svobodny-obchod-eu-utraci-za-vlastni-propagandu-okolo-2-5-miliardy-euro-rocne.aspx

  na příspěvěk reagoval Martin741
  • 19.2.2018  23:37
  bravo1
  (hodnocení, komentáře)

  Swansea: Jo, a taky v Rusku je hledej - objevují se infa, že prašivý Rusák blokuje ten deal Assada s YPG. Tohle je dnešní článek ze syrské vládní agentury: https://sana.sy/en/?p=127839

  na příspěvěk reagoval Predkozka , ibeh
  • 19.2.2018  23:28
  bravo1
  (hodnocení, komentáře)
  • 19.2.2018  21:54
  Swansea
  (hodnocení, komentáře)

  bravo1: Finální deal nikdy nebude. Že budeš ve svém zaujetí(promiň, ale obsesivnim) vědět tak málo a trpět tak moc je pro mě bolestné.

  na příspěvěk reagoval bravo1 , bravo1
  • 19.2.2018  16:31
  bravo1
  (hodnocení, komentáře)

  kulyk: Jsem to musel upravit - finální deal asi pořád ještě není a turecká špína bombarduje, co to dá: http://www.rudaw.net/english/middleeast/syria/190220181

   

  Jinak by tady mělo zaznít, že vysoce pravděpodobně Rusák vyměnil s Turkem Afrin za Idlib: https://twitter.com/vvanwilgenburg/status/965533619845550081

  na příspěvěk reagoval Swansea
  • 19.2.2018  16:01

  Uživatel bravo1 smazal svůj příspěvek.

  • 19.2.2018  15:15
  kulyk
  (hodnocení, komentáře)

  bravo1: prase aby se v tom. Já čekám, kdy z Turků začnou lézt údaje o padlých. 

  na příspěvěk reagoval bravo1 , bravo1
  • 19.2.2018  12:02
  Nettrass
  (hodnocení, komentáře)

  Obohatitelé vymysleli nejspíš novější technologii:

  https://www.facebook.com/Abdallah.Jumaa10/videos/1596773503738252/

<< novější 953 952 951 950 715 477 239 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace