Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Imigranti

Protože se horyblb ve svém nadšeném honu na nacisty stal praktikujícím nacistou, nabízím tuto platformu jako alternativu. Vysviští každý, kdo bude flagrantně porušovat zákony této těžce zkoušené země, kdo odmítne právo poslední noci otci zakladateli a kdo se mi znelíbí, až ochutnám horyblejovo model a má paranoia díky tomu vystoupá k nebesům. Témata jsou jasná, jsou jimi nelegální i legální migrace, osud Evropy, rozdíl mezi humanismem a pseudohumanismem, procesy, vedoucí ku stěhování národů a cokoliv, o čem se Vám bude chtít plkat, pokud mi tím tedy nebudete srát. Vítejte a množte se. Horrkejžblept sem smí též, protože jsem karakter, to je známý. 

Správce diskuze:

kulyk
<< novější 993 992 991 990 745 497 249 1
    • 18.11.2018  12:39
    fragre
    (hodnocení, komentáře)

bravo1: To se ví, prdel to není. Naopak, je to ještě horší než se zdá. Na youtube operuje i nebezpečná agentka GRU, jak zjistili západní experti:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6400667/Is-friendly-Russian-Bear-YouTube-Putin-stooge.html

https://www.thetimes.co.uk/article/childrens-show-is-propaganda-for-putin-say-critics-j9wxcvslm

A protože i my směřujeme k pokrokovému Západu (pravda už 30 let neúspěšně, ale to jsou jen potíže růstu) měli bychom naše experty např. z Evropských hodnot či podobných myšlenkových tanků pověřit provedením řádného ideologického auditu naší tvorby pro děti, a to zvláště té minulé, aby stále nereplikovala totalitní vzorce chování. Mikeš už byl odhalen jako rasista,  byť je černý jak bota, což je dobrý počátek, ale chce to jít dále. Jistě v medvědech od Kolína, Křemílkovi a Vochomůrkovi či Krtečkovi objeví tito znalci podvratný ideologický podtext.

• 18.11.2018  12:10
    herrWorm
    (hodnocení, komentáře)
    • 18.11.2018  11:45
    Han_Quadro
    (hodnocení, komentáře)

bravo1: Já ti doporučuji si pustit rozhovor s tou "primitivní spencerovou" zrovna ze svobodného vysílače, což je asi médium hodně rozporuplných kvalit, ale pokud člověk není skutečně idiot a se stejným zaujetím postupoval všude, nemohl by sledovat žádná média. A zcela rozhodně mají kvalitou i obsahem převážně blíže k politickému bulváru.

• 4.11.2018  22:28
    bravo1
    (hodnocení, komentáře)

Ale co není prdel - a už se to tady v diskuzích párkrát objevilo - tak je vliv sociálních sítí na utvaření si názoru na svět, jejich příspěvek k polarizaci ve společnosti, ke vzniku sociálních bublin a tak dále. Na youtubu se na mne po zmapovaní Svobodného vysílače, Příznaků transformace a dalších začaly hrnout další bizarní kanály, třeba tohle: https://www.youtube.com/user/Cestyksobe/videos - a opět je tam Chrtková - to je síť bizarních kanálů jak kráva.

na příspěvěk reagoval fragre
    • 4.11.2018  22:05
    bravo1
    (hodnocení, komentáře)

Tak ještě z katovny k níže uvedenému:)

Swansea 4.11.2018 20:10
    (hodnocení, komentáře)bravo1: V pořádku. Ale nehrajeme si na "odzdizezdi" zdraví Strnadová

bravo1 4.11.2018  22:02
    (hodnocení, komentáře)Swansea: Já to raději napíšu, jeden nikdy neví - dělal jsem si samozřejmě prdel - ať jde "Svobodný" vysílač a spol. do hajzlu.

• 3.11.2018  17:11
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

No proto!))

• 3.11.2018  12:36
    bravo1
    (hodnocení, komentáře)

Uf, moc se omlouvám - nejedná se o Annu Chrtkovou, ale jedná se o Avu Chrtkovou.

• 3.11.2018  12:25
    bravo1
    (hodnocení, komentáře)

Přináším zásadní sdělení, alespoň tedy z mého pohledu.

Po tomto příspěvku uživatelky Swansea v katovně:

"Swansea 1.11.2018 21:13
    (hodnocení, komentáře)Zkus, jako bytostny demokrat, někdy poslechnout i jinak, existuje i slovenská verze (držím jim palce,) https://www.svobodny-vysilac.cz "

jsem se rozhodl, že budu nadále využívat jako zdroj informací pouze Svobodný vysílač CS https://www.svobodny-vysilac.cz a jeho spřátelené projekty, které jsou uvedeny na výše uvedeném odkazu - např: http://www.thepyramidcenter.org/https://www.matrix-2001.cz/, http://iluminace.com/index.php, https://www.youtube.com/channel/UCn9xluirgBQdqPHNo-GuvpQ/

Snad jsem to nepřehlédl, ale není tam uveden odkaz na Příznaky Transformace: https://www.youtube.com/channel/UCLFSaNqk7MndKnRcZV0RilQ , které, resp. Anna Chrtková, úzce spolupracují se Svobodným vysílačem CS - na jejich youtube kanáu je uvedena prezentace Svobodného vysílače CS s pány Marcikánem a Hlávkou (zakladatelem Svobodného vysílače CS), která mne velmi upoutala: https://www.youtube.com/watch?v=grYEs31t-TY

V oblasti "kurdské problematiky" jsem nucen, co se týče "detailů", nadále využívat své dosavadní zdroje, jelikož na výše uvedených stránkách se tématu příliš nevěnují, resp. věnují, ale v "širších souvislostech" (vesmírné a další), které jsou tam názorně rozebrány, alespoň tedy podle mne - začínajícího "studenta tématu".

na příspěvěk reagoval Han_Quadro
    • 29.10.2018  16:58
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

https://www.novinky.cz/kultura/487562-strazci-korektnosti-ohlasili-konec-apua-ze-simpsonu-producent-to-nepotvrdil.html

je zajímavé, že příslušníci vymírající bílé rasy, znázornění jako imbecilové, alkoholici, mafiáni nebo sígři, nevadí. Nikdy a nikde. Ještě chvíli a začnu za tím hledat komplot i já. Doposud jsem si jen myslel, že jde o příznak degenerace, přežranosti a dekadentnosti samotných bělochů. 

• 27.10.2018  17:05
    bravo1
    (hodnocení, komentáře)

Swansea: Takže šťastně vdaná, kdysi jméno Strnadová?

Jinak vedle máš Crofta, s tím by sis, alespoň co se týče "chazarských zmrdů", asi rozuměla: https://www.csfd.cz/diskuze/1-volna-diskuze/?post=4893906#highlight-post-4893906

• 27.10.2018  11:15

Uživatel Predkozka smazal svůj příspěvek.

• 26.10.2018  18:43
    Predkozka
    (hodnocení, komentáře)
    • 25.10.2018  18:08
    Nettrass
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: Pokud by se vrátil a něco se mu stalo, byla by to Putinova totální politická prohra. Takže vsadím boty, že by byl druhou nejhlídanější osobou v Rusku a zastřelili by i mouchu, co by si na něj chtěla sednout. :-)

• 25.10.2018  10:41
    Predkozka
    (hodnocení, komentáře)

kulyk: Řekla babišova ovce. 

• 24.10.2018  21:53
    kulyk
    (hodnocení, komentáře)

Nettrass: věř mi - nebude.) Sice je prodejnej, ale ne blbej.

na příspěvěk reagoval Predkozka , Nettrass
    • 24.10.2018  18:26
    Nettrass
    (hodnocení, komentáře)

Esdälon: No jo, ale co když i Skipal bude mít dost všech ,,novičoků,, a usoudí, že bude pro něj bezpečnější, být v Rusku, kde si svoje odseděl?

na příspěvěk reagoval kulyk
    • 24.10.2018  18:00
    Esdälon
    (hodnocení, komentáře)

Predkozka: To jsem nikde neřekl. Putin ví, že na ní si nic nevezme. Je to možná absolutista, ale není debil.

Většina lidí uzná, když sejmeš někoho kdo zradil vlast vyzrazením citlivých informací, a to v jakémkoli státě. Ale zabít jiného rodinného příslušníka aby sis vylil vztek to je přece něco jiného. Plus něčeho takového se dá využít k propagandě. "Loajální dcera se vrátila zpět do rodné vlasti, narozdíl od prodejného pro(amerického, britského, evropského dosaď si sám) hajzla".

na příspěvěk reagoval Nettrass
    • 24.10.2018  15:30
    Predkozka
    (hodnocení, komentáře)
    • 24.10.2018  11:36
    mm13
    (hodnocení, komentáře)

Esdälon: Nevráti, Briti ju nepustia. 

• 24.10.2018  10:53
    Predkozka
    (hodnocení, komentáře)

Esdälon: Tak to je fajn že se ten despotický tyran v rusku s napoleonským komplexem nechce mstít přes rodinu, skoro až k neuvěření! :)

na příspěvěk reagoval Esdälon
    • 24.10.2018  08:05
    Esdälon
    (hodnocení, komentáře)

Predkozka: Julie třeba skutečně chce. Ale ta s Ruskem konflikt nemá. Její tatík jo. Chce ten se opravdu vrátit? A vrátí se opravdu? 

na příspěvěk reagoval Predkozka , mm13
    • 24.10.2018  07:09
    Predkozka
    (hodnocení, komentáře)

Předem říkám, že bych si to tímto  způsobem fakt nepřál. Jestli je to pravda tak Putin brutálně vyjebal s Natem který to tam stejně jenom rozjebalo :D 

• 24.10.2018  06:59
    Predkozka
    (hodnocení, komentáře)

Jestli je to pravda :D Nezbývá mi než se EU vysmát do ksichtu! :D Tohle je začátek jejího konce.

• 24.10.2018  06:55
    Predkozka
    (hodnocení, komentáře)
    • 22.10.2018  22:22
    Predkozka
    (hodnocení, komentáře)

Esdälon: Dovolil jsem si parodovat jistého uživatele :D

Takže nevidíš žádný rozpor v tom, že Julie Skřípálová se chce vrátit do ruska až se uzdraví otec? Do toho Ruska, kde umírají opoziční novináři a do toho Ruska, které se je pokusilo údajně zabít. To má v plánu Skřípalová spáchat sebevraždu?

• 22.10.2018  20:21
    Esdälon
    (hodnocení, komentáře)

Predkozka: Vůbec bych neřekl, že se jedná o směšný motiv ruské pomsty. Ale docela bych věřil směšnému pokusu o pomstu ruského muže s napoleonovým komplexem. Lidé intoxikovaní mocí klidně takovou botu vyrobí, v historii už se to mnohokrát stalo. 

Plus teda to co jsi vypíchl, je zrovna ukázkový případ nálepkovacího frustráta. Což teda doufám, že bylo naschvál.

na příspěvěk reagoval Predkozka
    • 22.10.2018  17:04
    Predkozka
    (hodnocení, komentáře)

fragre: Že ti není hanba tu dávat odkazy takových primitivů typu spencerové!!!! !! ! ! 

ale přeci jen něco z toho článku vypíchnu :) :

"Je zřejmé, že v kauze Skripal existuje mnoho nejasností. Pro zkušené zpravodajce směšný motiv ruské pomsty je prosazovaný pouze amatéry a ideologickými nádeníky."

Koho mi to jen připomíná...mám takovej dojem..že nějakého velkého kritického myslitele :)

• 22.10.2018  16:53
    Predkozka
    (hodnocení, komentáře)

herrWorm: takže to že agenti bezdomovci se pokusili skřípala zabít je mnohem pravděpodobnější :) Protože u nich byla látka nalezena, oni byly potřísněni co už nesedí je verze kde  k ni přišli :)

• 22.10.2018  16:52
    Predkozka
    (hodnocení, komentáře)

herrWorm: O dovolenkářích jsem mluvil :) přeci, máme podrobně zmapovaný jejich pohyb minutu po minutě prostřednictvím CCTV kamer a přesto se Novačok oběvil 8 km severně, kde nebyly :) tři měsíce poté :D Prostě géniové!

• 22.10.2018  14:01
    fragre
    (hodnocení, komentáře)
    • 22.10.2018  12:15
    herrWorm
    (hodnocení, komentáře)

Predkozka: čeká se co vypotí konstábl Spencerová, která vede vyšetřování na dálku, v závěrečné zprávě. Divný, že o "dovolenkářích" Miškinovi a Čepigovi ani ťuk

na příspěvěk reagoval fragre , Predkozka , Predkozka
    • 22.10.2018  12:13

Uživatel herrWorm smazal svůj příspěvek.

• 22.10.2018  11:24
    Predkozka
    (hodnocení, komentáře)

ZPRÁVA TAJNÝCH SLUŽEB KONVICCE: Skřípalovi otrávili dva britští agenti vydávající se za bezdomovce, přičemž byly tak nešikovní, že se sami pocintali touto sračkou. Smrtící zbraň byla nalezena v rukou britských agentů bezdomovců, kteří celý útok na Skřípalovi udělali. Bravíčko se opět kriticky nepodivuje, útok spáchali britští agenti vydávající se za bezdomovce, kteří při manipulaci sami sebe látkou zasáhli.

na příspěvěk reagoval herrWorm , herrWorm
    • 22.10.2018  11:15
    Predkozka
    (hodnocení, komentáře)

Mám toho mnohem více, protože jak říkám v této části jsem se věnoval jenom studování případů, názory expertů apod. jsem nesledoval, či kritické články. Britská vezre je jen konstrukt, který je fakt na vodě, nedokáže vysvětlit kde se vzal nenačatý novičok v parfému 8 km od salisbury, přičemž agenti jezdili vlakem, že? :) takže asi běhali pěšky po celé Británii. Hotel je kapitola sama pro sebe, tam asi bravíčkovo kritické myšlení selhalo nejvíce. No nic. Rusko je  zlo a svět je černobílý.

• 22.10.2018  11:08
    Predkozka
    (hodnocení, komentáře)

Tak jsem se po delší době podíval na tu kauzu s Novičokem, četl jsem články, které byly zveřejněné médii převážně anglicky hovořícími,  říkám, že od spencerové jsem doteď nic nečetl, ale tak obecně si vážím každého, kdo v tom spatřuje minimálně nějakou podivnost. Na kauze jsem věnoval včera několik hodin, vytvořil si časovou osu posloupnosti událostí, předem říkám, že "britskou 100% stopu po ruských agentech" jsem nesledoval, protože ji považuji za konstrukci, takže jsem tomu věnoval minimum času. Přesto jsem se podíval na časovou osu, jejich pohybu po Salisbury, protože je to dar tajných britských služeb seslaných z nebe, který  nejvíce ničí celkový obraz jejich konstrukce a samozřejmě pár detailů, kteří pevně věřím mi vysvětlí zastánci nezpochybnitelné britské verze tajných služeb.

OSA

4. března - Agenti se ubytují v Hotelu v Londyně a a pak se 2 hodiny a 15 minut trmácí vlakem do Salisbury i přesto, že naproti jejich hotelu je autopůjčovna aut(google map: https://www.google.cz/maps/dir/CityStay+Hotel,+94+Bow+Rd,+London+E3+3AA,+Velk%C3%A1+Brit%C3%A1nie/Salisbury,+Velk%C3%A1+Brit%C3%A1nie/@51.337565,-1.4420417,9z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x48761d47a8cd6429:0xe2bc0d9bc149fb16!2m2!1d-0.021158!2d51.5277135!1m5!1m1!1s0x48738c5536009bb7:0xda3e080f25eaa06!2m2!1d-1.794472!2d51.068785 ). Poté si projdou centrum města nanesou jed na kliku a jednu nerozbalenou láhvičku mrští 8 km severním směrem nad Salisbury, kde ji najde Charlie Rowley 27. června v odpadkovém koši, protože koše nikdo v Británii nevynáší a jsou to prasata. "Později svou výpověď mění "nepamatuje si kde ji vzal". Téhož dne Skřípal rozdával chléb dětem aby krmily s ním kachničky v parku, žádná kachna ani dítě nebyly zasaženy. Za to policista, který vzal přes ochranou rukavici za kliku jejich bytu(a vešel dovnitř) je hospitalizován. Ale jed se přeci uvnitř domácnosti Skřípalů nenacházel!!!!(první zprávy tvrdí že jo, ap že byl jen na klice) a přesto v bytě byly nalezeny tři mrtvá zvířata, která byla podrobena pitvě a hned spálena. O této informaci víme jen díky novinářům. Oficiální tvrzení, že morčata umřeli na dehydrataci a kočka byla značně podviživená je naprostá lež. Protože v nemocnici leží 4. března skřípalovi, jejich zazračné vyléčení bez jakýchkoliv následků, se přisuzuje rychlé identifikaci látky, kterou byly zasaženi....a pak policie pro jistotu bude x měsíců čekat, než navštíví místo, kde se mohla celá událost odehrát a být současně kontaminováno celé okolí? Bravíčko se kriticky nepodivuje, britská zpráva tvrdí, že viníci jsou dva ruští agenti. Vysvětelní: Policista skutečně byl chráněn rukavicí, ale měl nutkavou potřebu před otevřením dveří a vstupem dovnitř kliku olízat. Pár týdnu na to před Skřípalovým domem se provádí sanace a pálí a likviduje se veškerý interiér domu, bavíme se o domu ve kterém se látka za žádných okolností nevyskytovala, pouze na dveřích! A která asi nebyla tak nebezpečná, když místo nešli zajistit hned a mezitím "chcípla morčata na dehydrataci a kočka byla podviživená". Bravíčko se kriticky nepodivuje, britská zpráva tvrdí, že viníci jsou dva ruští agenti.

Po třech měsících od případu jsou Novičokem zasaženi dvě osoby Charlie Rowley a Dawn Sturgess.

27. června - ve středu Nachází Charlie Rowley "originální" nerozbalené balení láhvičky s parfémem, které nebylo načaté. Dle jeho tvrzení to bylo 8 km od severně od Salisbury. Problémem je, že je to příliš pozdě a případ už byl vykonstruován :((( A tak žádná mapa, ani ta britských služeb, která podrobně monitoruje pohyb prostřednictvím CCTV kamer dvou agentů(kteří dali přednost jet dvě hodiny vlakem, aby byly vidět na každé kameře v Británii před pohodlnou jízdou v zapůjčeném automobilu, aby nebyly tolik na očí) po minutách!!!! Tohle nezohledňuje. Přitom veřejně kamery. 27 červen je i poslední den kdy něco Strugess sdílí na facebooku. "Tři dny se nic neví". 

30. červa jsou hospitalizováni Dawn Sturgess  a Charlie Rowley

8. července - Dawn Strugess umírá, její partner Charlie Rowley je stále v komátu.

10. července se Charlie Rowley probírá z kómatu a kolem 20. července je propuštěn. Jeho bratr poznamenal: ""I'm very surprised because when I first saw him I thought he would be there for months."Obviously he's stronger than I thought." Ach ano proto se v Srpnu vrátil do nemocnice protože jako vedlejší následky OSLEPL a nemůže hýbat svými končetinami, které jsou chromé a vedle toho tady máme Julii Skřípalovou a její záračné uzravení bez následků.

Zázračné uzdravení bez následků:

4. března je otrávena a zasažena novičokem Julie Skřípalová 9. dubna je plně zdráva a chodí běhat do parku. Dává rozhovory( https://www.youtube.com/watch?v=81_UzhODuCw ) a říká, že se chce vrátit do Ruska jakmile se otec uzdraví(ano do té země, která je údajně chce zavraždit). Bravíčko se kriticky nepodivuje, britská zpráva tvrdí, že viníci jsou dva ruští agenti. Se skřípalovými je celou dobu v kontaktu Skřípalova neteř žijíci v Rusku, která byla s rodinnou v pravidelném kontaktu půl roku před útokem přestali Skřípalovi s Neteří komunikovat. Neteři nedovolili přijet do Ruska a navštívit její příbuzné v nemocnici. Britové zabránili jakékoliv snaze kontaktovat Skřípalovi ruským konzulátem. 

K zázračnému uzdravení se vyjádřil Jiří Patočka(Působí jako profesor toxikologie na Zdravotně-sociální fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a emeritním profesorem Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany v Hradci Králové.)

No. Pokud byli otráveni Novičokem, tak je to skutečně zcela mimořádné. Ale já se domnívám, že kdyby byli otráveni touto nervově paralytickou látkou, tak ten průběh i to finále by bylo trochu jiné,“ promluvil lékař. Takže v tomto smyslu by popsaný průběh léčby po otravě Novičokem považoval spíše za „zázrak“.

„A protože na zázraky nevěřím, tak nějak nevěřím, že byli otráveni Novičokem".  Bravíčko se kriticky nepodivuje, britská zpráva tvrdí, že viníci jsou dva ruští agenti. Jiřího Patočku označuje za primitiva typu Spencerové.

Ladislav Středa(Ing. Ladislav Středa, CSc. (pplk. v. z.), nar. 1950, po absolvování Vojenské akademie v Brně v roce 1973 vykonával řadu technických funkcí v ČSLA, především v oblasti výzkumu a vývoje prostředků ochrany proti zbraním hromadného ničení. Po odchodu z Armády ČR pracuje od roku 1996 do současnosti v oblasti kontroly zákazu chemických zbraní v národních úřadech pro implementaci Úmluvy o zákazu chemických zbraní v ČR (do roku 2000 Ministerstvo průmyslu a obchodu a nyní Státní úřad pro jadernou bezpečnost).): "Odmořování novičoku bylo jen divadlo"

Bravíčko se opět kriticky nepodivuje, Ladislav Středa je jen primitiv typu spencerové a očividně ruský troll.

• 21.10.2018  23:49
    Swansea
    (hodnocení, komentáře)

... že by i zafáčovaný nick bravo 1 čuměl. S pozdravem kdysi jméno Strnadová.

na příspěvěk reagoval bravo1
    • 21.10.2018  23:28
    Swansea
    (hodnocení, komentáře)

Recht. Znala jsem před i po.S Tleskačama v USA kongres - bysta, až po absolutní rozchod se starým Dienstbierem v otázce " humanitarniho" bombardování Srbska. Byla jsem v posledních letech blizka, jeho absolutnimu selhání pravdy a lásky. Možná v celé jeho pravdě a lásce vypichnu jeho píchání s Veskrnovou a srani na Olgu chováním, že i bravo 1 čuměl.

• 21.10.2018  23:24
    Nettrass
    (hodnocení, komentáře)

Tak nám tu Albánský imigrant zastřelil ženskou...Jestli jste zaznamenali...

• 21.10.2018  21:42
    Predkozka
    (hodnocení, komentáře)
    • 21.10.2018  12:51
    Predkozka
    (hodnocení, komentáře)

bravo1: Neuváděl

• 21.10.2018  12:19
    bravo1
    (hodnocení, komentáře)

Nettrass: Opravdu nejsem člověk, který by označil druhého jako primitivního bez nějakého přehledu o jeho projevech - u primitivní Spencerové jsem tady uváděl příklady.

• 21.10.2018  12:15
    bravo1
    (hodnocení, komentáře)

Swansea: To už se asi trochu opakuju, Strnadová - u tebe doufám, že sem dlouhodobě píšeš pod vlivem alkoholu, OPL - tvoje osobnost by tímto byla pro mne taková "přijatelnější".

<< novější 993 992 991 990 745 497 249 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace