Reklama

Reklama

Diskuze - Imigranti

Imigranti

Protože se horyblb ve svém nadšeném honu na nacisty stal praktikujícím nacistou, nabízím tuto platformu jako alternativu. Vysviští každý, kdo bude flagrantně porušovat zákony této těžce zkoušené země, kdo odmítne právo poslední noci otci zakladateli a kdo se mi znelíbí, až ochutnám horyblejovo model a má paranoia díky tomu vystoupá k nebesům. Témata jsou jasná, jsou jimi nelegální i legální migrace, osud Evropy, rozdíl mezi humanismem a pseudohumanismem, procesy, vedoucí ku stěhování národů a cokoliv, o čem se Vám bude chtít plkat, pokud mi tím tedy nebudete srát. Vítejte a množte se. Horrkejžblept sem smí též, protože jsem karakter, to je známý. 


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Nettrass

Nettrass (hodnocení, recenze)

bravo1

Take to přehodím i sem :

To naopak není kritika, u kritiky se nesměju. Tady jsem se naopak posmál. My se můžeme rozcházet v řadě názorů, ale protinázor, který by mne rozesmál jsem ještě nezaznamenal. U Drahoše už několik. Babiše bych premiérem neudělal...za premiéra bych vybral předsedu vítězné strany..Teď tohle. A další: vytvořil jsem hnutí...už je nás sedm. Pro mne se stává komediální figurou. :-)

na příspěvěk reagoval fragre

bravo1

bravo1 (hodnocení, recenze)

Nettrass

To je kritika za každou cenu, Drahoš to takto neřekl. Novináři bych tu formulaci moc nevyčítal, dovedu si představit, že bych to takto pronesl - v písemném projevu to vypadá poněkud neučesaně.

na příspěvěk reagoval Nettrass

Nettrass

Nettrass (hodnocení, recenze)

Ten Drahoš je vážně komediální figura. On snad nevyplodí odstavec, aby nebyl pro smích. Můe tomu pánovi někdo vysvětlit, že hnutí Tomia Okamury a SPD je jedno a totéž ? :-))) : 

,,Nebyl by to ale podle něj důvod k předčasným volbám. Ty by podle neúspěšného prezidentského kandidáta byly namístě, pokud by měla vzniknout vláda s SPD nebo s podporou hnutí Tomio Okamury.,,

na příspěvěk reagoval Predkozka, Predkozka, Predkozka, bravo1

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Reklama

Reklama

Reklama