Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Grznár

Co si o něm myslíte?....

https://youtu.be/XlCzQl0aKbI 

Vítaný jsou Vaše rady a zkušenosti kolem posilování. Pokud jste narazily na nějaký zajímavý film, knihu či motivační hudbu, jídelníček apod. tak sem s nimi! Věřím, že jste všichni duševně fit a dokážete normálně komunikovat. Na druhou stranu tady lítá hodně testosteronu a emoce jsou občas  vypjaté, proto budu hodně benevolentní co se týká příspěvků,  ale ne donekonečna.....

Po dohodě s Alíkem jsem mu nechal správcovství na této diskuzi. O tom, že je to člověk, který má k tématu nejblíže není snad nutné spekulovat. Já jsem v práci poněkud víc vytížen a už nemám tolik času. Dobře se bavte. PROCESOR

Správce diskuze:

AlistairMir
<< novější 48 47 46 45 36 25 13 1
<< novější 48 47 46 45 36 25 13 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace