Reklama

Reklama

Diskuze - Seriály s epizodami

Seriály s epizodami

Oficiální diskuze k seriálům, které jsou zpracované do sérií a epizod. FAQ 
Zde je prostor pro vaše případné přání k rozdělení do epizod apod. podněty k seriálům. 

Vyřízené žádosti/požadavky pro přehlednost z diskuze mažeme. Děkujeme za podněty.

TVŮRCI / OBSAZENÍ do epizod se doplňují postupně - NETŘEBA psát o jejich doplnění.

Požadavky stačí ve tvaru odkazu na CSFD profil seriálu - zbytek si umíme dohledat.

TV POŘADY - zpracováváme jen velmi okrajově - NE soutěžní, seznamovací, atd... 

Postupně upravujeme také seriály, které mají své epizody z minulosti založené jako TVfilm - netřeba psát o jejich sjednocení.

Viz. například Hercule Poirot / Černá zmijeMr. Bean 

 

Seriálový tým administrátorů / požadavky na zpracování seriálu z konkrétní země můžete psát rovnou jim do pošty

formelin - hlavní administrátor seriálů / Primárně zpracovává anglicky mluvené / aktualizuje aktuálně vysílané / Kromě anglicky mluvených zemí se systematicky soustředí na KOR, CHN, ESP a i všechny ostatní země, které nemá nikdo na starosti z níže uvedených kolegů...

 

freddy - současná tuzemská (ČR+SK) tvorba +++ formelin - případně starší tvorba/aktualizace

Ediebalboa - zpracovává německy mluvené

Ivi06 - zpracovává francouzsky mluvené

Michal74 - zpracovává maďarsky mluvené 

Jenda - zpracovává severské seriály + Azurose - norské seriály

JackTorrance - zpracovává polské seriály

xFelix - zpracovává turecké seriály

Paichichi - zpracovává japonské ANIME seriály + Jeoffrey - současné ANIME

l.u.s.s. - zpracovává italské seriály 

 

TVŮRCI / OBSAZENÍ do epizod se doplňují POSTUPNĚ - NETŘEBA psát o jejich doplnění. Vše si evidujeme a zpracováváme... Děkujeme! ;)


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Filip.Kazi

Filip.Kazi (hodnocení, recenze)

formelin

Ty další díly jsem mysle u Mrtvého bodu..i když tam je teď pauza asi 3 týdny a ta 12 epizoda je venku skoro týden. U Vikingů o tom vím. Asi to vyznělo trošku jinak. :D 

na příspěvěk reagoval formelin

formelin

formelin (hodnocení, recenze)

willy1

Odemknuto a zaktualizuji, jak jsem psal v předchozím příspěvku...
Doufám, že mi nyní nebude každý psát ihned po odvysílání k otevření hodnocení :D

Jinak další díly jsou až v další sérii :)

na příspěvěk reagoval Filip.Kazi

Uživatel formelin smazal svůj příspěvek.

Uživatel willy1 smazal svůj příspěvek.

Uživatel formelin smazal svůj příspěvek.

Uživatel formelin smazal svůj příspěvek.

Uživatel formelin smazal svůj příspěvek.

formelin

formelin (hodnocení, recenze)

Přidán. Ono jsem akorát otevíral hodnocení předchozího dílu, takže bych to přidal i tak ;) 

U těchto "živých" seriálů se to přidává za běhu, takže nejsou doplněné všechny epizody hned. Ani na IMDB a jinde to tak nemají a nebo vtom mají pro změnu zmatek, ať už v názvu epizody nebo jiných údajů. 

Jinak cokoliv kolem seriálů sem a nebo mě do pošty ;) díky!

Uživatel formelin smazal svůj příspěvek.

Uživatel formelin smazal svůj příspěvek.

majo25

majo25 (hodnocení, recenze)

Najväčší kultový seriál, ktorý ešte nie je rozdelený, sú Priatelia.

Michi88

Michi88 (hodnocení, recenze)

Chci se zeptat, jak to bude s Futuramou, jelikož první série je nahozena, u druhé jen profil a už nějakou dobu to leží ladem. Děkuji za odpověď.

ben666

ben666 (hodnocení, recenze)

ahoj jen sem sechtel zeptat jestli chystate i sci-fi seroše    Killjoys: Vesmírní lovci a  Dark Matter, a jestli i v budoucnu dojde na  hvezdnou branu.     DÍÍK předem za odpoved. 

na příspěvěk reagoval formelin

Uživatel formelin smazal svůj příspěvek.

Uživatel formelin smazal svůj příspěvek.

Uživatel Dzusifruit smazal svůj příspěvek.

Reklama

Reklama

Reklama