Reklama

Reklama

Diskuze - Kafíčko-Panáček-Pohodička-Film

Kafíčko-Panáček-Pohodička-Film

 Máš stažený film, nebo jsi v kině. Snímek se svými oblíbenými herci.

   Nastává pohodička. Srkáš kafíčko, či sosáš z placatky, nebo potahuješ z cigárka, či se cpeš dortíkem, nebo čekáš až pěna u pivka opadne?...

   Pokoušel jsem se sem vměstnat tu atmosféru naprostý pohody a svobody, kdy máte volno a chcete si ty dvě hodinky naprosto užít a jsou jenom vaše. Svět okolo neexistuje. Jste tady jenom Vy a Váš zážitek z filmu. Máš vyplej mobil a vypínáš i sebe. Nejsme tady všichni hlavně kvůli filmům.?........)

 Další diskuze  Tipy

                         Klišé

                         Věta


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

Uživatel anglanek smazal svůj příspěvek.

anglanek

anglanek (hodnocení, recenze)

PROCESOR

Když chceš ulovit zvěř,tak nejev zájem kořist se ti nabídne sama. Když si tak nadupanej,tak si ho musíš vyhonit. To je základ

na příspěvěk reagoval PROCESOR

PROCESOR

PROCESOR (hodnocení, recenze)

Mám radost, sem v lednici našel za zásobou zeleniny eště jedno zapomenutý pivko...Vážně sem o něm nevěděl a ted si ho vychutnávám, moje radost je stejná, jako když mí bývalý se "náhodou" uvolnil župánek a vypadlo kůzlátko..)

PROCESOR

PROCESOR (hodnocení, recenze)

Mohu potvrdit, anglánek je nebývalý krasavec na vlastní oči sem ho viděl a na jakou ukáže tu má.

PROCESOR

PROCESOR (hodnocení, recenze)

anglanek

Potřebuju radu, co mám dělat, když se mi líbí holka a jít k ní jí oslovit nemůžu, protože mi hrozně stojí, díky pane profesore.

na příspěvěk reagoval anglanek

 (hodnocení, recenze)

anglanek

Jo, podle tvých slov ti to věřím a věřím, že budeš i nadále pokračovat :) Na léto si ještě počkáme, však ještě ani pořádně nezačala zima :-D

na příspěvěk reagoval PROCESOR, PROCESOR

anglanek

anglanek (hodnocení, recenze)

Mám odpícháno plno krásných holek,kámo. Dnes už jen dávám rady a užívám si pohody. Léto se blíží.

na příspěvěk reagoval PROCESOR

 (hodnocení, recenze)

anglanek

''posranou''? Ty hnusné prase! Jinak, ta píseň je velmi dobrá. Znám :-) a dlouho jsem ji neslyšel.

na příspěvěk reagoval anglanek

PROCESOR

PROCESOR (hodnocení, recenze)

anglanek

Se s Tebe poseru, hezká písnička, ale ta ženská, asi budeš hodně nadrženej minimálně jako já..) Jaro už se blíží.

PROCESOR

PROCESOR (hodnocení, recenze)

anglanek

Ne, kámo, tu ne, ta je pro mě úplně nejhorší....Vždy když jí hráli v rádiu,tak sem přeladil, jinak bych se nesoustředil ...

Reklama

Reklama

Reklama