Reklama

Reklama

Diskuze - Kafíčko-Panáček-Pohodička-Film

Kafíčko-Panáček-Pohodička-Film

 Máš stažený film, nebo jsi v kině. Snímek se svými oblíbenými herci.

   Nastává pohodička. Srkáš kafíčko, či sosáš z placatky, nebo potahuješ z cigárka, či se cpeš dortíkem, nebo čekáš až pěna u pivka opadne?...

   Pokoušel jsem se sem vměstnat tu atmosféru naprostý pohody a svobody, kdy máte volno a chcete si ty dvě hodinky naprosto užít a jsou jenom vaše. Svět okolo neexistuje. Jste tady jenom Vy a Váš zážitek z filmu. Máš vyplej mobil a vypínáš i sebe. Nejsme tady všichni hlavně kvůli filmům.?........)

 Další diskuze  Tipy

                         Klišé

                         Věta


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
PROCESOR

PROCESOR (hodnocení, recenze)

Díky za upřesnění filmu. Já mám ted bohužel pracovní víkend a zrovna je tak venku hezky, kurna....

 (hodnocení, recenze)

PROCESOR

No, je to trochu depresivnější filmek a každému sednout nemusí, ale věřím, že Tobě se bude líbit. Počkej na ten pravej čas a pusti se do něho!! Ale vždyť jo :)

na příspěvěk reagoval PROCESOR

PROCESOR

PROCESOR (hodnocení, recenze)

Díky za tip. Koukám, že to, ale není moc veselý, zkouknu až bude ta správná nálada. Co to povídáš, tady jsme všichni v pohodičce....)

 (hodnocení, recenze)

Jdeme se dívat na Pád do tmy (2005), já to sice už viděl *****.

 (hodnocení, recenze)

Requiem za sen pane správče, doporučuji vám tento film. anglanek viděl, dal 4 hvězdy, zbytek populace co sem chodí nevím jestli viděli Requiem a je mi to docela i u zadku, nemají mně rádi, tak se o ně zajímat nebudu!!! Fakt výborný film :)

na příspěvěk reagoval anglanek, PROCESOR

Uživatel anglanek smazal svůj příspěvek.

Reklama

Reklama

Reklama