Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Filmové lokace

Zdravím, toto téma sem tu nikde neobjevil (pokud sem špatně hldal tak prosím admina o sloučení) tak ho zkouším založit:

 

Ať hledáma googlím jak hledám, nedaří se mi objevit dvě lokace, místa natáčení, které bych chtěl navštívit. Je to z Arnieho filmů a to konkrétně:

 

Komando - scéna kdy po honičce pouští, shazuje z útesu Sullyho. Tak to místo, útes. Mělo by to být někde v Los Angeles, ale kde přesně...?

 

Terminátor 2 - scéna kde T-800 skáče na Harleji z ulice dolu do vodního přivaděče (následně se pak snaží předjet kamion řízený T-1000). tak to místo, kde skáče. Všude možně se na netu píše o místě kde skáče z ulice do vodního přivaděče ten kamion, ale kde Arnold na Harleji se mi dohledat nedaří.

 

Poradíte někdo? :)

Správce diskuze:

Sau
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace