Tým uspořádá poslední divoký večírek před pádem do zapomnění. (SkyShowtime)

TV spot

molcan2

Ukázalo sa, že moja teória bola nesprávna; Adam nie je Travisov mladší brat... Adam je mŕtvy. Všetko sa to tak nejako stalo a potom sme sa dozvedeli, že to bol vlastne Jeff, kto vydieral. Hoci som to nečakal, neprekvapilo ma to. Bolo to preto, že spôsob, akým to bolo urobené, nebol z tých, ktoré mali byť veľkým odhalením, on sa priznal a ona povedala nejaké veci, potom povedala, že niekoho priamo zavraždila. Veľké situácie, antiklimatické reakcie. Celú sezónu sa rozprávalo o vydieraní, takže som chcel viac, keď sme popri rozprávaní o afére zistili, kto to robí. Keď to Jeff zistí, tak sa s tým tak nejako vyrovná. Veľmi nedotiahnuté. Ďalší príbeh tejto epizódy sleduje divočinu, kde sú všetci náhodou zdrogovaní. Tu sa epizóda trochu zvrtne. Celý čas som čakal na náznaky ich prepadu do šialenstva a vy mi hovoríte, že všetci išli na drogový výlet, ktorý ukázal ich pravú povahu, hádam? Prostredníctvom tejto epizódy sa naďalej ukazuje zbytočná sexuálna tematika v tomto seriáli a na naháňačku okolo Travisa nie sú žiadne stávky, pretože vieme, že prežije, ale toto bol divný drogový trip, naháňačka, ktorá ho mala zožrať, pričom na jej čele bola Lottie so svojimi zmätočnými nadprirodzenými schopnosťami. Zdalo sa mi to trochu uponáhľané a po tom, čo drogy vyprchajú, či sa vrátia k tomu, že sú sami sebou. Zdá sa, že tento seriál nechce napredovať vo svojom rozprávaní. Len tam dáva situácie, ktoré treba prejsť a skončiť na začiatku. Výrazne to však zvýšilo tempo seriálu, na ktoré som čakal, takže to veľmi oceňujem. Bolo príjemné vidieť naše postavy usmievať sa a smiať sa predtým, ako sa stane nevyhnutná šialenosť. Celkovo ma táto epizóda viac rozplakala, ako šokovala niečím, ale zvýšila tempo, ktoré seriál potreboval, a mala na začiatku feel good momenty. P. S. Jackie je medzi udalosťami tejto epizódy stále šialene malicherná. Ak si dobre pamätám, v úvode sezóny zomrelo dievča (pravdepodobne Jackie) a okolo nich bol sneh. Do konca sezóny im zostáva ešte jedna epizóda. Radšej nech sneží. ()

HarryCameron

Takže, prišlo tu k malému prekvapeniu na začiatku epizódy, keď sa dozvieme kto bol skutočne vydierač. Dúfal som, že rozbehnuté tempo sa udrží - no zbytočne. Namiesto toho sa zase skĺzlo k tliachaniu aj v predposlednej časti. "Hubový trip" ma vôbec nebavil a v konečnom dôsledku sa nič zásadné počas neho nestalo. Žiaľ, tvorcovia trestuhodne premrhavajú potenciál, ktorý základný príbeh v seriáli má. ()