Babicova televize (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2021

Účinkují:

Jiří Babica
  • JamesSi

ICH BIN EIN GAMER! ICH BIN EIN GAMER! ICH BIN EIN GAMER! Ať už Babica smaží Kyberspunk 2069 či tančí na Pulp Friction, tak... Já vám ani nevím. Pokud tenhle pořad pustíte vaší holce, tak se udělá a pokud nemáte holku, tak se uděláte vy. Nevím, jestli je to dobrý tutoriál na to, jak se nezbláznit za karantény. Vaření celkem průměrného jídla, kdy se Babaica snaží zaujmout humorem a boomer memes. Asi poučením je - don't let your memes be dreams and just do it. Protože jinak 97% na ČSFD nedostanete. Za mě naprosto nehodnotitelné...(30.3.2021)

On kdyby to viděl Pohlreich, tak by řekl, že je to blaf, ale on tomu vaření vůbec nerozumí. - Jíři Babica. Jirka si v pozdním věku uvědomil, že když si bude dělat prdel sám ze sebe, bude slavit úspěch. On je pro smích mnoha lidem už dobrou dekádu, takže se aspoň nasmějeme všichni. Nejradši mám díly, kde je i Jarda Sapík, to jsou prostě dva čimičuráci, kteří se hledali až se našli.(29.3.2021)

No poej se na to, nejlepší show na českém internetu! Gastronomický mág, kulinářský bůh, eso všech es, nestor české televizní kuchařiny je zpět! A my máme samozřejmě radost, konečně se ti Jyrko ty tvoje legendární hlášky vyplatily a začal jsi natáčet zábavná odlehčená videa, nebereš se vážně, umíš si ze sebe udělat legraci, plus k tomu samozřejmě tvoje geniální recepty, proste bomba. Jsem moc rád, že ses nám zase vrátil v plné parádě. Na tvoje notoricky známé chemické pokusy vzpomínám dodnes. Zkrátka ICH BIN EIN GAMER! Jyrka rulez! 10/10.(30.3.2021)

Jyrka - mystr, který dokázal uvařit obrovský balon i jitrnicový salát se našel v tomhle bizarním pořadu, který paroduje sebe sama - což Jyří dokonale využívá pro svoji propagaci. A je to dobře. I ty recepty, co teď vaří, nejsou tak vyloženě creepy, jako bývaly za časů na Nově. Ostatně, s Jardou "pouei se na to" si taky hezky povařil. Spoko(29.3.2021)

Za mě je to jak jaká epizoda. Babicův YouTube kanál je totiž kromě vaření především o jeho humoru. Většinou je ten humor celkem v pohodě, ale někdy mi opravdu nesedne. Neustále kvůli tomu váhám mezi 3 a 4 hvězdami. Je ale pravda, že celkově má kvalita Babicovy televize vzestupnou tendenci, takže v současné době se už musím přiklonit k vyššímu hodnocení. Ze začátku se ale zkrátka objevovaly vtipy, které mi místy přišly spíše trapné, takže doporučuji s tím počítat, pokud se vrhnete na některá starší videa.(29.3.2021)

• - V epizodě Ich bin ein Gamer #6Jiří Babica v záběru svoji kočku jménem Chimichurri. Odkazuje tak na komolení názvu této argentinské omáčky Jaroslavem Sapíkem. (Jakub10tanke)

• - V druhém díle série „Bába tančí“ Jiří Babica napodoboval tanec Toma Cruise z filmu Tropická bouře (2008). (toming007)

• - V epizodě Ich bin ein Gamer #6 se objevil youtuber a streamer Flygun. (LUKICKK)