poster

Vampire, The

Horor / Sci-Fi

USA, 1957, 75 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Campbell
  ****

  Zábavný béčko z 50 let které upadlo v zapomění hlavně díky slavnějšímu Španělskému hororu ze stejného roku ze stejným názvem. Škoda protože se nejedná o špatný film. Je to klasický scénář kdy doktor sežere něco co neměl a začne se měnit, ze začátku si samozřejmě myslí že to jsou halucinace, ale pravda je jiná. Napětí se chvílema dalo krájet a herci nebyly vůbec špatní hlavně Beal je charizmatickej. Film bohužel i přes krátkou stopáž ničí roztahanost, občas byly scény zbytečně natahované. Maska prakticky neexistovala byla jen na konci a vypadala spíše jako když se někdo spálí na slunci. Nadprůměr ale jednou to stačí.(8.6.2016)

 • Oktavianus
  ****

  Velmi zábavný klasický příběh, který nejen dějem kopíruje universalovské klasiky konce třicátých a především čtyřicátých let. Hlavním hrdinou je sympatický a oblíbený lékař, který se proměňuje v upíra, i když nechce a trpí tím; děj ale daleko víc připomíná klasické vlkodlačí prokletí: i vzhled "upíra" po proměně se tak moc podobá Larrymu Talbotovi v podání Lona Chaneye Jr., že to nemůže být náhoda. K tomu příběh ubíhá bez zdržování a zbytečných řečí, a zvlášť pokud divák přijme hru na 40. léta a na poctu / nezakrývanou vykrádačku starších hororů, může se výborně pobavit. Čtyři zcela zasloužené hvězdy.(7.5.2014)

 • vitekpe
  ***

  Mix vlkodlaka a upira, klasicka cernobila podivana, temer ve stylu konce 40. let. Film se odehrava v soucasnosti (1957). V hlavni postave lekare John Beal, uplne v pohode...stejne jako puvabna Coleen. Prijemna odpocinkova hodinovka.(10.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace