Gamera tai daimadžú Jiger

Noriaki Juasa

Niisan Takahaši

Kon Ómura
  • ARI50

Opět si to drží souboj který předchozí Godzilla posrala takže jsme zase na stejné vlně.(8.9.2018)

Gamera vyslišala moje prosby od minulého dielu a nastolila opäť ten pravý kaiju rád a pošteklila ( a aj opačne ) ďalšie odporné monštrum ohrozujúce svet ( Japonsko ). Trikovo nabité, výpravné a hlavne sympatické dobrodružstvo, pri ktorom budete v závere fandiť podobne, ako tie decká ( citlivejšie povahy snáď pri pohľade na to desaťročné dievčatko, ako po japonsky podporuje titulného (anti)hrdinu, vyronia od dojatia aj slzy ).(11.1.2017)

Co musím vyzdvihnout, tak to je pro mě triková stránka. Ta se mi líbila nesmírně. I když jsou ty triky přece jen jednodušší a není to nejlepší kvalita, ty miniatury jsou až moc zjednodušené, tak m to prostě zase jednou okouzlilo, snad i proto, že ty trikové scény zabírají celkem dost času celého filmu. Takže pro jednou zase pro Gameru trochu vyšší hodnocení, i když většina filmů série v konkurenci kaiju filmů neuspěje.(17.1.2016)