poster

Gamera tai Daimaju Jaiga

 • anglický

  Gamera vs. Jiger

 • anglický

  Gamera vs. Giger

 • USA

  Gamera vs. Monster X

Sci-Fi

Japonsko, 1970, 83 min

Režie:

Noriaki Juasa
 • kaylin
  ****

  Co musím vyzdvihnout, tak to je pro mě triková stránka. Ta se mi líbila nesmírně. I když jsou ty triky přece jen jednodušší a není to nejlepší kvalita, ty miniatury jsou až moc zjednodušené, tak m to prostě zase jednou okouzlilo, snad i proto, že ty trikové scény zabírají celkem dost času celého filmu. Takže pro jednou zase pro Gameru trochu vyšší hodnocení, i když většina filmů série v konkurenci kaiju filmů neuspěje.(17.1.2016)

 • corpsy
  ****

  Gamera vyslišala moje prosby od minulého dielu a nastolila opäť ten pravý kaiju rád a pošteklila ( a aj opačne ) ďalšie odporné monštrum ohrozujúce svet ( Japonsko ). Trikovo nabité, výpravné a hlavne sympatické dobrodružstvo, pri ktorom budete v závere fandiť podobne, ako tie decká ( citlivejšie povahy snáď pri pohľade na to desaťročné dievčatko, ako po japonsky podporuje titulného (anti)hrdinu, vyronia od dojatia aj slzy ).(11.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace