Reklama

Reklama

Drsný zákon

(TV film)

Obsahy(1)

Když se Mark Pearson vrátí z Berlína do Seattlu, přiveze sebou také fotoaparát svého berlínského přítele Erica Knoxe, zavražděného za podivných okolností. Když se krátce po návratu setká se snoubencem své sestry Kenzie Pearsonové, drsným poldou Rileyem Davisem, fotoaparát mu předá jako dárek. Jenže krátce nato také Mark zahyne za podivných okolností a Riley, který má podezření, že šlo o brutální vraždu, se pustí do vyšetřování. Když se vzápětí nato do bytu, ve kterém žije s Kenzie, někdo vloupá a bezohledně ho prohledá, uvědomí si Riley, že to, o co tu jde, je právě fotoaparát, který je klíčem k tajemství, pro než se někomu vyplatí zabíjet, a že ten, kdo ho chce získat, se nezastaví před ničím. Nechá film, který byl uvnitř, vyvolat a okamžitě je mu jasné, že se díky snímkům dostal na stopu případu padělaných bankovek, které by mohly mít hodnotu několika miliard dolarů. Než však stačí cokoli podniknout, je Kenzie unesena a únosci za její propuštění žádají vrácení fotoaparátu včetně fotografií. Aby ji dokázal zachránit musí se Riley sejít a usmířit se svým bratrem Cliffem, který také pracuje u policie, ale už několik let spolu vůbec nemluví a nestýkají se. Nyní musí jít všechny jejich neshody a rozdíly stranou, protože jen společně mohou dívku zachránit a odhalit padělatele. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

Had6 

všechny recenze uživatele

Až někdy nebudete moct v noci usnout a v televizi poběží jen tento film, tak se na něho rozhodně podívejte. Stojí vám to za to. Pokud si představíte všchny možné i nemožné tematické prvky z detektivních filmů, tak tady je najdete. Působí to skoro jako parodie, ale není tomu tak. Děj je tak nudný, že ač chcete nebo ne, tak vás to je schopné spolehlivě uspat. Pokud však vydžíte až do konce jako já, tak vám dopředu říkám, že to není nutné. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Neskutečná blbost, která je bohužel myšlena vážně. Naprosto nudnej děj s nezajímavým vyšetřováním a aby toho nebylo málo, tak Hlavní hrdina je krajně nesympatickej. Steve Borden by se spíš hodil na záporáka, fakt nevim koho napadlo udělat z takový tlamy kladnýho hrdinu. Drsný zákon neni nic jinýho než tuctovej akční film bez akce, protože to co tam bylo se snad ani za akci vydávat nedá ()

Reklama

nevermore 

všechny recenze uživatele

tady šlo jen o to, dosadit do hlavní role Stevea Bordena, z wrestlingu známého pod přezdívkou Sting. Jinak film je plný patosu a neherců. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama