JohnMiller

V kolónke žánre tu chýba komédia. Hoci tu bol nesmierne čierny, vulgárny, rasistický a antisemitský humor, bolo tu toho viac než len pár scénok. V prvých minútach sa to nedá rozlíšiť od bežných NAZIPLOITATION ktoré sa mi v mojej mysli svojou bežnosťou už prelínajú a u mňa nestoja viac ako 2*. Lenže keď sa táto snímka rozhýbe, veru má čo ukázať. Nie žeby bola produkcia ktovie ako drahá či by išlo o skvelých hercov, v tomto bode sa to od ostatných kúskov vôbec nelíši. Sila tkvie v scenári. Je to tak absurdné a Nacistické že iba vďaka tomu že je tu násilie na ženách iba okrajové sa to nedostalo do VIDEO NASTIES a tím pádom to nebolo zakázané.. Zakázané to bolo Iba v UK. Dej sa krúti okolo pracovného (a asi aj vyhladzovacieho) tábora STALAG 71. V nej držia Nacisti pod zámkom nádherné židovské dievčatá a dcéry Nemeckých zradcov. Po čase však Nacistický dôstojníci prídu z nápadom, že radšej ako zadarmo zabíjať židov, si otvoria v tábore miestny nevestinec a s odsúdených spravia prostitútky. A po vzbure sa tak aj stane. Dievčatá prezlečú od všemožných odevov a za primeranú cenu ich potom predávajú chlapom. Takisto im podľa ceny pridelia apartmány. Apartmán B, A, XXX...Môžme tu vidieť všemožné úchylky.. od homosexuality až po nekrofíliu. Mužov je nakoniec viac ako prostitútok a tak dôjde k prelievaní krvi.. Najzaujímavejšie je na tomto kúsku to, že sa celí dej krúti iba kolo dôstojníkov a ich problémoch.. Väzni tu hrajú druhé až tretie husle. ()

G04T

Pár vtipných scén by tu bylo, ale to je asi tak všechno. Pak ještě nějaký ty fighty, znásilňování (který je ale jen v náznacích). Je to hrozná nuda. A ten konec je nejvíc trapnej. Jako komedie slabý a jako nazisploitation jakbysmet. ()