Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Houdini

  Oscar 1 : Zvuk + 2 nominace: Kostýmy, Hudba - M(24.5.2004)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $4,500,000Tržby Celosvetovo $-(6.6.2009)

 • NinadeL
  **

  Opera to být může, životopisný film také. Konečně, když na to přijde, barevný film z tohoto roku už je sám o sobě zajímavý, ale celek nefunguje. Mario Lanza je možná výtečný zpěvák, ale jako herec nestojí za nic, což je poněkud problém, má-li sehrát hlavní roli. V dalších rolích se dále uplatňuje celá kolekce slavných zpěváků včětně světem bloudící Jarmily Novotné, kterou ještě v polovině 30. let doslova prosili, aby hrála ve filmu hlavní role, ale pro ni to nebylo důležité. Věnovala se divadlu a nadále točila už jen minimálně. Marii Selku, afektovanou Evropanku, natočila jako svůj debut v barevném filmu na návrh L. B. Mayera. Kromě dialogu měli zřejmě následovat i společné scény z Rigoletta, ale ve finálním sestřihu ve filmu zůstalo jen Lanzovo La donna è mobile.(16.4.2010)

 • nervoznideda
  *****

  Životopisný film o operním zpěvákovi Enrigo Carusovi , nechápu proč je uváděn jako muzikál. K Mario Lanzovi většinou operní pěvci nejsou dobří herci . Ale jako celek výborný.(11.9.2010)

 • mire.k
  *****

  Oddechovka s krásným zpěvem Maria Lanzy. Klasický Hollywood.(4.2.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace