Vzpoura v Bílém domě (TV film)

Loyal Opposition: Terror in the White House

Teror v Bielom dome

Akční / Drama / Thriller

USA, 1998, 93 min

• Lukoboss

Něco tak příšerného se jen tak nevidí. I to největší béčko je přímo skvost proti téhle kravině. Tradiční zápletka - teroristé vs. USA (nebo naopak). Hlavní hrdina tentokrát není prezident, ale viceprezidentka (blondýna, jak jinak)! Takovou stupiditu jsem neviděl ani nepamatuju, popravdě ani jsem se na to nedodíval do konce. Vydržel jsem u toho asi hodinu, takže bych si zasloužil nějakého bobříka odvahy..(1.9.2008)

• shantim

tohle už přeci někdo natočil a dopadlo to o chlup lépe.(1.9.2008)

• 5150

Joan Van Ark v hlavní roli tv thrilleru, který dějem lehce připomene SMRTONOSNOU PAST. Bohužel tvůrci vsadili pouze na vážnou notu, takže žádné hlášky nečekejte. Akce je minimum a nestojí za řeč, zato se pořád mluví a mluví. V roli hlavního záporáka se představí Nick Mancuso.(27.10.2008)

• Pohrobek

Vedle toho, že je to dějově i filmařsky neuvěřitelná bída, se nám tu nabízí zajímavý politický kontext. Ano, v roce 1998 byl terorismus pro Američany docela sálónní záležitostí, navíc Clintonova vláda uměla udeřit možná tak v Súdánu, a to ještě proti jakési továrně na výrobu léků. O tři roky později by asi tenhle "protiarmádní" film propadl.(18.4.2005)

• Wacoslav1

totalne nudnej kousek kde sem cekal kdy se zacne neco dit a ono furt nic je to az moc televizni a rozvlekly hlavni hajzl se sam vodpraskne co dodat? vyhnete se tomu(30.11.2011)