Dobrodružství ježka Soníka (TV seriál)

The Adventures of Sonic the Hedgehog

Akční / Dobrodružný / Animovaný / Komedie

USA, 1993, 30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (10)

Sonic forever!(3.12.2012)

jo tenhle jezek kdyz se nastve tak to dokaze roztocit(rozbehat) ohodne o mnoho mnoho trid lepsi nez jeho jakopnsky predchudce pro 1 a pul lete deti(2.8.2008)

LEGENDÁRNÍ theme! Všecky ty postavičky jsem dovedl perfektně nakreslit, Soníka, CHvostíka, Robotníka nebo toho kohouta s robotem. Vono se teho taky ráno v družině jinak moc dělat nedalo, než malovat, čumět na tenhle raníček a videoklipy od Offspringů:D(13.8.2013)

Yea! Pecka z dětství, která mi s věkem připadá blbější a blbější zdaleka nejmín z toho, na co sem čučel.(29.4.2012)

60%(22.4.2018)

S připravovaným animákem jsem si vzpomněl na tento seriál, v dětství mazec:)(12.6.2014)

• JackBurda

To, že to je dětská blbost, by mi vůbec nevadilo, kdyby to nebylo tak zmagořený. Dabing ok, ale vše ostatní stojí za prd, snaží se si to hrát na ptáka uličníka, ale padá to při každym pokusu. Navíc je Robotnic/Eggman pěkně trapnej záporák a jeho poskoci kuře a ten druhej jsou pěkně votravný. Prostě hrůza.(24.7.2016)

Moje jasná jednička v dětství. Dobrodružství ježka Soníka, k tomu kamarád Chvostík, odporný doktor Robotnik a jeho dva plechoví blboti, pardon roboti, Drapka a Krťous. Všechny díly jsem viděl alespoň pětkrát, mám je doma na videokazetě a úplně se mi chce vždycky brečet, když vidím digitálního moderního Sonica.(9.8.2011)

• DannyBurino

TOHLE JE V ČERVENÉ ZONĚ?? Jednoduše řečeno tenhle seriál je totální šílenství. Intro je šílenství ( a to tam hraje původní znělka ), animace je šílenství, zápletky jsou ubohé a divné a spousta věcí tam vůbec nedává smysl. Nemluvě o ubohých, otravných a směšných záporácích. S českým dabingem se na to kouká trochu líp a sem tam se trochu zasmějete ale to je tak vše. V závěrečném shrnutí tenhle seriál je šílenství, a tohle má být pro děti?!?! Jediný co tenhle seriál umí je kompletně zabíjet mozkové bunky.(24.8.2016)

Epic! moje dětství! Ta hudba! Doktor Eggman :D(26.8.2011)