Extreme Dinosaurs (TV seriál)

Nezvyčajné dinosaury

Animovaný / Akční / Krimi / Sci-Fi

USA, 1997, 52x22 min

Dennis O'Flaherty

Kurt Weldon

Komentáře uživatelů k TV seriálu (14)

Jeden z top seriálov môjho detstva. Hrali sme pogy, zbierali hokejovké kartičky, hrali hokejbal a pozerali Nezvyčajných dinosaurov! Z dobrých som mal najradšej Bullzeye a zo zlých Spittora.(1.1.2012)

Tak poď, tak poď, tak poď a nemaj strach! Veď nezvyčajné dinosaury kráčajú po uliciach! Super animák od ktorého som sa ako malý nedokázal odtrhnúť a samozrejme môj najobľúbenejší bol Tyranosaurus T-Bone. Super:)(21.11.2009)

Zabavná vecička, úvodnú znelku to má parádnu :-)(27.11.2008)

Dinosaury som ako dieťa mal veľmi rád, tento seriál mi padol vtedy vhod. Dnes to beriem ako dosť tvrdú rozprávku, dosť akčnú, ale ja som bol hyperaktívne dieťa, teda aspoň podľa mňa a mojich rodičov, takže ma to vyhecovalo, kedže to hýrilo drsnosťou a farbami. Nie je to ideálna rozprávka, ale pre mládež to bolo ono. Divoký priemer. :)(2.9.2012)

Ako maly som z toho nedokázal spustit oči, ... Fandil som stále Spajkovi, ... len škoda , že to teraz užž dlhšie nedávali , ... Lebo veľmi rád by som si to znova pozrel:-)(8.2.2009)

Ach, tá nostalgia. S kamošmi sme mali každý toho svojho obľúbeného a hrali sa na dinosaurov ostošesť Moje meno je Spike, triceratops, keby niekto nevedel ;).(15.1.2007)

Kedysi som si nastavoval budík aby som to nezmeškal. Pre mňa to bol najepickejší seriál svojej doby. Samozrejme mal som asi 8 rokov.(26.6.2011)

U nás seriál bežal pod názvom Nezvyčajné dinosaury. Tí dobrí boli piati pod vedením tyranosaura menom Tibon, zlí iba traja. Už vtedy ma tá nespravodlivosť hnevala a aj keď som márne fandil temnej strane, ktorá si to zakaždým odskákala, sa zakaždým k seriálu vrátil. Možno aj pre tú skvelú rock´n´rollovú znelku akú si pamätám dodnes. Pre nostalgikov sa o ňu rád podelím "Možno sa to stalo na tretej planéte. Takých príbehov je málo, málo na svete. Z histórie dávnej sú tu veľké jaštery. Kto ich ešte nevidel ten nám neverí. Tak poď, no poď, tak poď sprav ten krok, už nezvyčajné dinosaury chystajú sa na útok. Tak poď, no poď, tak poď sprav ten krok, pár nezvyčajných dinosaurov robí poriadok"(4.10.2015)

som to zral jak divyyyyyyyy(14.1.2008)

Jeden z mnoha animákov, na ktorých som vyrástol. Akciu v seriále striedali vtipne-drsné hlášky a ja ako decko som to žral. S bratom sme vedeli prespievať celú úvodnú znelku. 10 z 10 z nostalgie.(24.9.2013)

Jeden z mála podarených animákov. Nezvyčajné dinosaury som mal ozaj rád, hoci často som fandil tým zlým raptorom. Škoda, že to už v telke nefičí (videl som to už totiž strašne dávno).(7.12.2011)

Pamätám si, že som miloval tento serial ako dieťa a strašne mi chyba. Je to tak nakazlive,.že potrebujete vidieť po čase opäť. Tá úvodná anelka nemala.chybu. "Tuším sa to.stalo na inej planéte, takých pri snov je malo, malo na svete..."Neviem to nájsť ani na youtube, tak ak ny ste to našli, ale po to máte doma napíšte mi. Veľmi rád by som si to opäť pozrel. Naozaj pekne spomienky.(9.4.2013)

Seriál môjho detstva, kvôli ktorému som bol ochotný si dať budík aj v sobotu! :) Také dobré animáky sa už v dnešnej dobe nerobia žiaľ Bohu...(20.4.2012)

Nech sa paci lidicky: znelka aj s jednou časťou :-D: https://www.youtube.com/watch?v=A4Df3esLdWw(11.12.2017)