poster

Osudová posedlost (TV film)

 • USA

  Seduced and Betrayed

Drama / Thriller

USA, 1995, 87 min

Hudba:

Mark Snow

Producenti:

Randy Sutter

Střih:

Michael Brown

Kostýmy:

Ann Gray Lambert
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • Djkoma
  *

  Nudná blbost bez smyslu. Televizní filmy opět hrají stále dokola ty samá témata a vrhají je před nás někdy až příliš velkém počtu a s vysokým očekáváním. Proč bych měl vidět film o muži s rodinou a ženské, která ho začne chtít a NE pro ni není odpoved. NEviděl jsem už takové filmy? Nebylo jich natočeno dost? Každa "verze"přináší lehkou změnu, ale stále jde o to samé. Stejná nuda předvídatelná až dokonce.(24.8.2005)

 • Tayen
  *

  Až mi bylo trapné se dívat na ty slaboduché scény. Kolikkrát ještě uvidím film, který kopíruje Osudovou přitažlivost s M. Douglasem a G. Close? Čím novější verze, tím slabomyslnější myšlenky a kýčovitější scény s rádoby herci.(24.8.2005)

 • kaylin
  **

  Televizní film, který má prostě problém v tom, že je televizní. Tohle je film, který má být sexy, měl by diváka navnadit, minimálně v první polovině, ale bez nahoty to prostě nejde. Tady se Susan Lucci jen lascivně dívá a topí. A David Charvet jako naivní blbeček? Ne, ani po herecké stránce to moc nefunguje.(17.3.2018)

 • Právnička
  **

  Podprůměrný film, u kterého přesně odhadnete předem naprosto všechno, co bude následovat. Žádné napětí ani drama se v tomto filmu nekoná ...(22.8.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace