Osudová posedlost (TV film)

Seduced and Betrayed

Drama / Thriller

USA, 1995, 87 min

Mark Snow

Randy Sutter

Michael Brown

Kostýmy:

Ann Gray Lambert

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

• Djkoma

Nudná blbost bez smyslu. Televizní filmy opět hrají stále dokola ty samá témata a vrhají je před nás někdy až příliš velkém počtu a s vysokým očekáváním. Proč bych měl vidět film o muži s rodinou a ženské, která ho začne chtít a NE pro ni není odpoved. NEviděl jsem už takové filmy? Nebylo jich natočeno dost? Každa "verze"přináší lehkou změnu, ale stále jde o to samé. Stejná nuda předvídatelná až dokonce.(24.8.2005)

• Tayen

Až mi bylo trapné se dívat na ty slaboduché scény. Kolikkrát ještě uvidím film, který kopíruje Osudovou přitažlivost s M. Douglasem a G. Close? Čím novější verze, tím slabomyslnější myšlenky a kýčovitější scény s rádoby herci.(24.8.2005)

• kaylin

Televizní film, který má prostě problém v tom, že je televizní. Tohle je film, který má být sexy, měl by diváka navnadit, minimálně v první polovině, ale bez nahoty to prostě nejde. Tady se Susan Lucci jen lascivně dívá a topí. A David Charvet jako naivní blbeček? Ne, ani po herecké stránce to moc nefunguje.(17.3.2018)

• Právnička

Podprůměrný film, u kterého přesně odhadnete předem naprosto všechno, co bude následovat. Žádné napětí ani drama se v tomto filmu nekoná ...(22.8.2005)