Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hudební film o mladé Milušce (N. Konvalinková), která nadevše miluje zvířátka, ale v lásce nemá štěstí… Do veterinární „léčebny“ se sjíždějí majitelé nejrůznějších zvířat a ptáků, od štěňat až po nemocné tele či kobylku. Setkávají se s profesionalitou i ochotou lékařů a hlavně s ošetřující sestrou Miluškou, která pro každého tvorečka najde vlídné pohlazení, úsměv i pomoc. Dokonce přiměje lékaře (J. Bláha), aby navštívil nemocnou kobylku, s níž její poněkud tvrdohlavý majitel odjel bez ošetření. Je v tom z Miluščiny strany i trochu láskyplného snění, protože se jí mladý muž (B. Slováček), co s kobylkou přijel, líbil. Zůstalo ale jen při pěkném, i když trochu pošetilém snu, protože mladý muž je ženatý. Ale denní realita přemůže tu trochu smutku a Miluška zůstává dál věrná svým pacientům… (Česká televize)

(více)

Recenze (3)

Pitryx 

všechny recenze uživatele

Taková unylá volovinka, která pobaví, ale není na ní nic zvláštního. Za pozornost snad stála v mini roli paní Stašová. Hudba je to hezká, ale ani jedna skladba mne nechytila, takže hodnotím v nižší kategorii. Možná i protože mám alergii na slečny, které se skoro násilím cpou chlapovi do postele. Což Miluška dělá a je to k zblití. ()

Hombre8 

všechny recenze uživatele

Docela půvabná hra se zpěvy pro milovníky zvířátek a Nadi Konvalinkové v nejlepších letech. Naivní, ne zrovna chytré, ale aspoň nenasere. Srstka nemohl chybět. ()

Reklama

Galerie (6)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama