Série(2) / Epizody(20)

Tři cizinci, kteří sdílejí posedlost skutečným zločinem, se náhle sami v jednom ocitnou. (tribican)

Trailer 2

jezurka42

You know, it's a law of nature. Nothing good ever happens on Long Island. Seriál, který má možná pomalejší rozjezd, ale o to šílenější finále. Příběh začínající takovou banalitou jako je smrt jednoho z nejprotivnějších sousedů v obrovském bloku apartmánů. Když se však dva postarší pánové (na stejné vlně humoru naladění Steve Martin a Martin Short), kteří evidentně prahnou po dobrodružství a poslech krimi podcastů jim k naplnění tohoto přání nestačí, spojí s mladou, tajemnou dámou (kterou skvěle ztvárňuje pro mě doposud herecky neznámá Selena Gomez) rozjede se hloubkové vyšetřování vraždy, které je chytré a vtipné zároveň. Druhá série je naplánovaná na konec června '22 a naskýtá se v ní mnoho otázek, zůstávající po první sérii nezodpovězené. PS: Kdo si chce zahrát na soukromé očko, nechť si pustí soundtrack tohoto skvostu, 11/10 doporučuje. ()

Sweepy

Only Murders in the Building je komediální seriál, který je milým překvapením. Kdo by řekl, že Steve Martin dokáže být alespoň obstojně vtipný. Seriál je místy vtipný, skrz celou řadu najdeme v skoro každé epizodě něco vtipného, ačkoliv ke konci mu dochází dech a rozuzlení celé série je... nijaké a zvláštní? Samozřejmě se to přizpůsobilo tomu, aby mohlo být pokračování. Seriál dostával ultra-pozitivní recenze na Rotten Tomatoes (100 %), což nechápu. Epizoda z pohledu hluchého byla excelentní a přinesla zajímavý prvek do již zaběhnutých kolejí. Ale jak jsem již řekl, dobré tempo a zajímavost si neponechává po celou dobu a seriál se tak stává v určitých chvílí nudný, nezajímavý a někdy až přemrštěný. Selena Gomez je tady opravdu příšerná, její hraní mi připomnělo ochotnické divadlo. ()

M.i.k.e

v jednom New Yorském činžáku se zastřelí jeden z nájemníku.Několik nájemníku - jeho kamarádka (Selena Gomez),kdysi slavný herec (Steve Martin) a bývalý divadelní producent (Martin Short) si ovšem usmyslí,že nešlo o sebevraždu a začnou celou událost na vlastní pěst vyšetřovat jako vraždu a navíc se o celém tomhle vyšetřování rozhodnou natáčet podcast.Postupem času samozřejmě začnou objevovat různé podezřelé skutečnosti a začnou podezírat jednotlivé obyvatele budovy.Moc rád bych Only murders dal čtyři,protože hlavní trojice je sympatická,seriál je slušně rozkročen mezi komedií a dramatem/detektivkou a tvůrcům nechybí neotřelé nápady (epizoda z pohledu hluchého nájemníka),ale bohužel výsledku jakoby něco chybělo.Zábava to není špatná ani hloupá,ale připomíná spíš horskou dráhu a těch slabších a nudnějších chvil je navzdory formátu víc než dost.Na případnou druhou sérii,ke které je vzhledem k otevřenému konci našlápnuto se každopádně podívám rád...70% ()