Skupina začíná pátrat po oběti. Mezitím se začíná rozplétat Mabelina tajemná minulost. (Disney+)

JanPrazak

Druhá epizoda snad ještě lepší než ta první! Od posledního seriálu ve kterém herečka Mabel, Selena Gomez, hrála je vidět úžasný posun. Hlavní trojice je v tomhle opravdu neskutečně vtipná! ()

Sany33

Príbeh: Dostávame sa postavám viac pod kožu a zisťujeme, že Mabel vie o mŕtvom Timovi viac ako zatiaľ povedala. Z Olivera sa pomaly ale isto stáva bezdomovec a Charlesov jediný životný smer je jeho rola v dávno prevarenom seriály. trojica na pohľadanie. Prevedenie: Páčilo sa mi vykreslenie mŕtveho ako aj zapojenie tajomna cez styk s Mabel a vraždou, ktorá sa v budove stala v minulosti. ešte to bude zaujímavé ale zatiaľ je to taká uspávanka. 71% ()

RichB972

Působí to na mě amatérsky, stejně jako hlavní postavy. Na to, že se tam hodně mluví, tak se člověk nic nedozví. Konverzace se soustavně odklánějí na hloupé nesouvisející poznámky, především 'Olivera'. Začíná to být iritující. Pár náznaků lepších scén je stále málo. 50%   Disney+, HD, původní znění s titulky ()