V posledním díle sezóny se trojice snaží najít řešení a jejich vlastní životy jsou v ohrožení. (Disney+)

Sany33

Príbeh: Všetky karty sú už vyložené a teraz je iba na Charlesovi ako sa zachová. Či počúvne srdce alebo chladnokrvnú logiku. Prevedenie: To finále ako sa charaktery menia dokonca aj vrah sa zrazu z logickej postavy stáva úplným psychopatom a je to neskutočne lákavé pre diváka. Osobne som čakal podobné premostenie nakoľko má seriál ďalšiu sériu. Finále vtipné, nápadité a hlavne v dnešnej dobe dokonalo pozerateľné. 91% ()

molcan2

Celkovo si myslím, že to bolo skvelé finále. Všetko, čo sa uzavrelo, dávalo zmysel, obaja Martinovia boli v najlepšej forme a stále to bolo plné prekvapení. Mal som však niekoľko problémov: 1. Vyhodenie celej budovy do vzduchu sa mi zdá na seriál trochu extrémne a Jan by ani nemala alibi, keďže odišla z orchestra, ktorého mala byť súčasťou (áno, urobila tú jednu vetu o tom, že si to nikto nevšimne, ale buďme realisti) Takisto by bola možno jediná preživšia z budovy. Veľmi podozrivý a zdanlivo zlý plán pre niekoho, kto práve takmer vykonal vraždu. 2. Mám pocit, že všetci očakávali, že cliffhanger na začiatku seriálu (Mabel a dobodané telo) bude mať nejaký vplyv na 1. sériu. Nemalo. Bola to len príprava na 2. sezónu. Trochu sklamanie. 3. Prečo zatkli aj Charlesa a Olivera. Len stáli pri Mabel a očividne sa zdalo, že s tým nemajú nič spoločné. Samozrejme, že by ich vypočúvali, ale spôsob, akým to prezentovali, vyzeral, akoby boli automaticky aj oni vo veľkých problémoch. Trochu zvláštne. 4. Ak sa Jan aj tak chystala všetkých zabiť, prečo sa pred odchodom neujistila, že je Charles mŕtvy. Ak by z nejakého dôvodu náhodou prežil (čo sa stalo, ako vieme), bola to ona, kto mu doslova dal plné priznanie. 5. Spôsob, akým ju na konci "zložili", bol trochu hlúpy. Veď mala zbraň a bola očividne vraždiaca psychopatka. Čo jej bránilo v tom, aby ich jednoducho zastrelila. Ďalší prípad, keď Jan z nejakého dôvodu váhala so zabitím, hoci sa chystala zabiť stovky ľudí. 6. Oliver a Mabel boli príliš zhovievaví, čo sa týka spôsobu, akým zaobchádzali s "dôkazmi" v Janovom byte. Samozrejme, nakoniec im to všetko vyšlo, ale nemali ani rukavice alebo niečo podobné. To je však len pár náhodných hnidopichov. Pri takomto dobrom seriáli sú problémy veci, ktoré by ste si v iných seriáloch ani nevšimli, pretože všetko ostatné bolo urobené výborne. Herecké výkony, réžia, príbeh a komédia boli vynikajúce. Seriál bol urobený mimoriadne dobre a určite sa vráti v druhej sezóne. ()