6000 km di paura

• USA Safari Rally (neoficiální název)

Karlos80

Průměrný akční/sportovní film, kde si na své přijdou, především lidé kteří milují Safari a Rallye závody - zde jak předznamenává již samotný název filmu, v africké stopě. Obojí z výše zmiňovaného je tu pěkně zastoupeno, snímek bohužel nemá moc pevné spiknuté a samotný děj má mnoho děr, některé sekvence jsou opravdu spíše chaotické, kdy nevzbudí v divákovi samotném asi moc zájmu, ale občas je to docela zábavné s některými docela pěknými-vtipnými momenty, dále s pěknými kamerovými záběry (originální 70's rally závodní klipy), rychlá sportovní auta projíždějící safari, kdy kolem sebe míjejí splašená zvířata - slony a tygry, do toho občas nějaká ta nehoda, chudý africký lid, všude samé kordony, organizátoři, policajti na koních atd. Film bych doporučil hlavně milovníkům starých béčkových filmů, a fandům rallye závodů a klasických starých závodních aut jako Lancia Stratos, Lancia Beta Montecarlo, Porsche 911, BMW 2002. Tento ultra-raritní Euro-trash je docela obtížné najít, já osobně jsem ho chtěl vidět hlavně kvůli mému oblíbenci Joeovi Dallesendrovi, který si zahrál jednu z hlavních rolí - závodníka Joea Massiho, jeho rivala Starka si zde hrál Marcel Bozuffi. ()

Martin741

Velmi nerad suhlasim s miestnym pi*usom - konspiracnym teoretikom Karlosom80 a jeho multami /hlavny mult je Croft/. Ale tu ide fuckt len o spatnu a podpriemernu podivanu. Otrasny Joe Dalessandro tomuto vladne, dalej tie auticka, ktore jazdia cez safari nic moc, nebolo ani cim zaujat, dialogy tvoria len plane plky : 35 % ()