• ZkuKol
  *

  Tradiční "zelenkovsky" blbý film, jenž dává najevo svoji úroveň již "nápaditým" názvem. Filmové řemeslo a scénáristickou zručnost, či dokonce nápaditost, jako tradičně u českých diváků (a producentů) populárního ZdeňkaZ nehledejte.(24.9.2008)

 • slunicko2
  **

  Socialistický realismus s lehkým sexy nádechem aneb Jak pan Zelenka chtěl, ale neuměl. 1) Nikoli špatný film s náběhem do citlivosti, s nášlapem ke slušným naturščickým hereckým výkonům, s náznakem reálného života. Ano, náběh, náznak, nášlap. 2) Na druhé straně je tu určitá schematičnost postav, polopaticky působící dohled moudré třídní, chápající ředitelka. Všichni veřejní činitelé jsou ti dobří, zatímco vadné jednání, je-li jaké, je výhradně na straně stále ještě nedostatečně vyspělých soukromých jedinců. Socialistický realismus jako vyšitý. 3) Námět a scénář 32letého režiséra Zdeňka Zelenky vzbuzuje rozpaky. Příjemný chlapec se sexy nádechem Dušan - Roland Samek - je nadabován Michalem Dlouhým. Jeho protihráč Adam - Filip Moural - je herecky horší, ale zase nepotřeboval dabing a sexy nádech vlastní též. Jen toho tehdy jednadvacetiletého Filipa Renče jsem nepoznal.(17.11.2010)

 • honz
  **

  Problematika školního i soukromého prostředí dospívající mládeže. V popředí příběhu dva kamarádi - spolužáci, jejich přátelství i hádky, účinkování v kapele..a to je asi tak všechno. Celkově film působí, že se dějově nijak "nerozeběhl" a ani jako by nebyl dokončen. Škoda, nápad byl zajímavý, ale jeho realizace poněkud selhala.(20.12.2011)

 • dobytek
  *

  Mladý herci v hlavních rolích jsou tragický. Starší herci ve vedlejších rolích maj tak málo prostoru, že to ani nestojí za řeč. Příběh je debilní a celou dobu do toho hraje dechovka. Pobavilo mě akorát, když tam řešili, kdo má určitě hodně peněz - zedník, řezník, autoklempíř :-) Časy se holt trochu změnily.(19.8.2011)

 • cariada
  ***

  Příběh o jedné vesnické kapele složený z mladých kluků co hrajou po svatbách či pohřbeh. jednou dostanou peníze a udělají z jednoho kluka jejich manažera. Pak se on ještě s jedním klukem z kapaly mezi sebou pořád hádají a různě podezřívají, jendou on toho a pak zase naopak oba dva mají špatný rodinný zázemí. Táta chlastá, máma si našla jinýho a bydlí jinde, u druhýho zase máma pořád na něj nadává a vše mu vyčítá. Zvláštní je , že at se ty dva stále napadají, tak spolu stále kamarádí. Poněkud divný je jak si sotva 14 letí kluci jezdí po nocívh sami vlakem jako by nic. Rodiče o ně nemají žádnou starost. Snímek nikterak nezaujme , ale ani neurazí. Opět film na , který se pozapomělo.(19.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace