Mafie mu zaplatila za likvidaci zrádce jeden milion dolarů... a oblékla mu policejní uniformu, aby se ke své oběti dostal co nejblíže. Krásná reportérka, kterou náhodou zachrání, se do něj bláznivě zamiluje. Soudce ho dá zatknout jako zločince, ale není to zločinec - není to ani policajt. Je to velmi šarmantní a neodolatelný chlapík - takový bláznivý polda. (Davay Home Video)

soukyd33

Tohle by se asi dneska už natočit nedalo. Herecké výkony TOP. Herecké obsazení super. Příběh šílený. Zlodějíček, který je najmutý jako nájemný vrah, a pak mnoho dalších profesí. 😄 Sice si nedokážu udělat celkový obrázek o příběhu, ale bavil jsem se skvěle. Ty scény jsou geniální, a český dabing TOP! 😄 Hláška: "Á, tenhle zapalovač funguje." 😂 Poznámka: Scéna s reportérkou. TOP. Poznámka: Porod. TOP. 😄 Hláška: Policajt mi ukradl auto, ne policajt vám krade auto. Ne, policajt mi ukradl auto. Ne, policajt vám krade auto. TOP. 😄 Když si to všechno odmyslíte, tak je to vlastně romantická komedie. 😄 Poznámka: Soud je také TOP. 😄 Hláška: Námitka! Drž hubu! 🤣 Poznámka: "Další falešnej policajt? Vy jste pravej? Ano. Zatkněte ho!" 😄 Doporučuji. Hvězdiček 5 ()