The Super Mario Bros. Super Show! je americká televizní série vycházející ze stejnojmenné videohry. Základem příběhu jsou stejně jako ve hře bratři Mariové. (Paity)

blondboss

V tomto prípade sa v podstate jedná o prvú sériu obľúbeného seriálu o bratoch Mariovi a Luigimu, na ktorých som vyrastal (teda prevažne na počítačovej hre). Dnes je to samozrejme už trošku mimo, ale v tom čase to bola pecka a vyvolalo to vo mne poriadny kúsok nostalgie. Niektoré príbehy boli ozaj vtipné a tá ústredná hraná dvojica nemala chybu. Trošku som síce nepochopil, prečo súčasťou tohto seriálu bol aj seriál Legend of Zelda, keďže to bol úplne iný príbeh, ale napriek tomu hodnotím v rámci žánru troma hviezdami. 60 % ()

Rami

Když jsem byl opravdu malej, tak jsem tenhle seriál fakt zbožňoval. Dokonce jsem kreslil jakýsi své příběhy hlavních hrdinů. Dnes se na tento seriál dívám střízlivěji a hodnotím 3 hvězdičkami. ()

Paity odpad!

Tohle je ukrutná pitomost, která nemá obdoby. Je mi skutečně záhadou, proč to má ještě tak relativně vysoké hodnocení. ()

• Poprvé se seriál objevil na televizní stanici Fox 4. září 1989. (Paity)
  • Kontakt se zlatou hvězdou (Starman) dá v tomto seriálu Mariovi schopnost vrhat ohnivé koule. Ve videohrách tyto hvězdy propůjčují dočasnou nezranitelnost. Sílu ohně Mario získává z Ohnivé květiny (Fire Flower). (vojtaruzek)