Unhappily Ever After

všechny plakáty
USA, (1995–1999), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Mark J. Levin

Geoff Pierson, Kevin Connolly, Nikki Cox, Justin Berfield, Bobcat Goldthwait, Christina Moore, Kristanna Loken, Wendy Benson-Landes, Sarah Lancaster, Pat Crawford Brown, Marnette Patterson (více)

Série(5) / Epizody(100)

Americký komediálny seriál, dej ktorého sa sústreďuje okolo jednej disfunkčnej americkej rodinky. Hlavnou postavou je otec rodiny Jack Malloy (Geoffrey Pierson), ktorý je obklopený svojou "milujúcou" rodinkou: nevernou a večne nespokojnou ženou Jennie (Stephanie Hodge), krásnou a egocentrickou dcérou Tiffany (Nikki Cox), natvrdlým a neschopným synom Ryanom (Kevin Connolly) a najmladším a večne zanedbávaným synom Rossom (Justin Berfield). Jack z nich zošalie až do takej miery, že sa utiahne do pivnice, kde vedie dlhé debaty o zmysle života so svojím plyšovým zajacom menom Mr. Floppy (Bob Goldthwait). Ich dialógy sú plné satiry, drsného humoru a narážok na popkultúru. (Nekrofil)

anderson

V nemecky hovoriacich krajinách je tento sitkom kultom a dovolím si tvrdiť, že by sa ním stal aj u nás. Lenže to by v našich TV nesmeli byť diletanti. A o čo ide ? Hlava jednej "bundovskej" rodinky trpí duševnou poruchou, ktorá sa prejavuje tak, že príliš často trávi voľný čas v suteréne, kde komunikuje s akýmsi plyšovým zajacom/psom (???), ktorý predstavuje jeho duševné alter ego. A hlášky toho zajacopsa, schovajú do vrecka aj legendárneho ALFa. :-) (3.3.2009) ()