Talk-show šéfredaktora filmového portálu MovieZone – Petra Cífka. Rozhovory nad vychladeným pollitrom so zaujímavými hosťami českej aj slovenskej filmovej scény a publicistiky. (sugythesugar)

Spiker01

Cival by si už měl pořídit nový stůl, je to nedůstojný! 😄 ale stejně bych ho poslouchal hodiny a na speciál s Fukou nebo Thomasem nikdy nezapomenu. ()

Kothy

I přes tu šílenou délku mě to hrozně baví. Zatím jsem si užil každý díl, krom toho s Bohdanem Bláhovcem. Jen tak dál, Civale. Je to fakt super. :) "Nosil jsem na hlavě klobouk a v kufříku bič." :D ()

luka4615

Vtahující a poutavé rozhovory nad skleničkou oroseného piva. Doufám, že tato vydařená série bude s postupujícím časem dále jen a jen vzkvétat! ()

Lacike

Takže Cival nie je taký kokot ako sa prezentuje v MZ live? Síce viem, že tam to je súčasť hry, ale aj tak je príjemné vidieť aj jeho civilnejšiu stránku. Určite si získa sympatie aj od ľudí, ktorí ho zatiaľ nemuseli. Rozhovory to sú obsiahle jak časovo, tak aj informačne. A zatiaľ mal šťastnú ruku pri výbere hostí. Žeby sa tu pomaly rodil český Joe Rogan? To sa uvidí časom a hlavne na tom jak zvládne rozhovory s hosťami, ktorý na prvý pohľad nebudú príliš atraktívny. Zatiaľ je to za nádejné slabšie 4*. ()

BoPo

Oveľa umiernenejší, slušnejší Cival, než ako ho vídať v rámci MovieZone Live! Najlepším hosťom je samozrejme Hlad. Vtedy sa chlemtanie piva zmení na akýsi hybrid medzi MovieZone Speciál a Encyklopedií. Ak tam má ako hosťa niekoho mimo redakcie, tak je to za mňa priveľmi úslužné a primálo o filmoch. Skôr riešia, kde ako kedy prečo sa stretli, zoznámili a povyťahujú nejaké tie historky z "mládí", a to ma nejako neberie. ()

Foxhound#1

Zatím za 4, uvidíme zda (ne)ústup té čínské sračky umožní sehnat další kvalitní hosty a vysílat z klasického studia (civalovo obývák) než přes ty pojebaný teamsy či skype. Hlad jako host a rozbory díla režisérů taky potěšily. ()

husokachna

Když tam má Cival někoho, z koho má očividně respekt a zklidní svoje pubertální sprostý žvatlaní, tak je to super. Takže 5 hvězdiček za hosty, jednu za Civala, celkově docela spokojenost. ()

jorgus

kdo ma rad particku z moviezone tak si najde i tento porad..ja osobne vybiram podle hostu, na vsechny dily nemam casovou kapacitu se podivat:) ()

Barthman

Jako podprahová reklama způsobující solidní chuť na pivo super. Ale taky je to dobrý, chytrý a naučný v oblasti nejen filmové. A jednou zjistím, třeba až poslechnu všechny díly, jak ten Cival ke zdar zdar zdar pozdravu přišel. ()

jirikzaboj

Podcast, který mě zabaví při každé volné chvíli a sem tam si dám také to pivko. Z původního covidového konceptu se stal (ne)pravidelný projekt, který teď beru jako nedílnou součástí relace Moviezone. Cival má známosti všude a baví mě jak historky z mládí, počátky filmových webů či obyčejné kecání o tom, jaký film má host nejraději a proč. Náhled legend jako Douglas, Fuka, Tomáš Vyskočil atd. je přínosný a velice zajímavý. V kontrastu mnohaletých přátelství Cival pokládá otázky naprosto přirozeně a to je na tomhle konceptu nejlepší. ()