Reklama

Reklama

Panika

(seriál)
  • USA Panic
Trailer

Epizody(10)

Obsahy(1)

V texaském vidlákově Carp představuje Panika jediný únik před osudem. Maturanti každé léto riskují životy, aby získali finanční odměnu, která změní jejich život. Sázky a nebezpečí jsou po smrti dvojice hráčů vyšší než kdy dřív. Letos se do hry přihlásí třiadvacet hráčů. Hra změní každého z nich, ale vyhraje jen jeden. Hra začíná. (Prime Video)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

kenkaku 

všechny recenze uživatele

75% času se řeší vztahy nějakých dětí (jakože maturanti), kdy se žvaní a žvaní… a pak dojde na střih a hraje se nějaká nelogická hra, co vůbec nedává smysl. Hra nastavila během úvodu pravidla, která prakticky nedodržuje a jako celek nedrží pohromadě ani omylem. Každopádně najednou se hraje hrozně na drama a akci. Neskutečně křečovitě a trapně. jeden velký LOL efekt pak obstarává jakási rouška tajemna, kdy vodítka se dávkují pipetou (osobně se vsadím, že hodně lidí otupená kecama ji v prvních epizodách ani nezaregistrovala) a teprve s koncem série vystupují do popředí. Seriál také obsahuje více než malé množství zvrtatů typu “Luku, jsem tvůj otec”… stručně: nudné, utahane a debilní. Fuj. ()

Reklama

vnimatkrasu 

všechny recenze uživatele

Ze začátku jsem si nechal Paniku docela líbit. Ohnivej Pohár z americký střední, sympatická Olivia Welch v hlavní roli i lehkej společenskej přesah se jevily jako slušnej guilty pleasure triptych. Zhruba od půlky začne zábava prohrávat s trapností. To, když scénáristi uhnou od prostoty samotnýho turnaje, a začnou si vycucávat záporáky z palce. ()

MoiJe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Veľmi guilty pleasure. Veľmi predvídateľné a to nepredvídateľné je vyriešené extrémne hlúpou scenáristickou barličkou. No aj tak celkom zábavné sledovať, 10 epizód je tak akurát. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

hloupoučký seriál,ale takovým tím neškodně zábavným způsobem.Není tu vlastně nic co by překvapilo,zvraty nijak nešokují,ale těch deset dílů celkem uteče.Jako jednohubka ok...60% ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama