Skvelý film a hlavne Tom Hanks(4.11.2017)

Tak málo slov a přece řekne tolik. Skvělý Hanks, skvělý zvuk, příroda i atmosféra. Ztráta Wilsona je opravdu hodně silná a to i přes to, že jde jenom o míč. Tak se to musí. Parádní závěr.(20.4.2011)

Kdyby u toho nebyl tak blbej začátek a konec, dalo by se uvažovat nad mnohem lepší hodnocením. Bohužel se obojí hrozně táhne a ten konec je tak přeslazenej a hloupej, že se tomu nedá věřit. Nemyslím poslední minuty, kdy Hanks doručuje balík, ty jsou v pohodě, ale jakmile se začne s tou nesympatickou blonckou cucat a říkaj si, jak se milujou, chytala jsem se za hlavu. Chvíle na opuštěným ostrově už jsou naštěstí o něco lepší, ale nedá se plesat úplnou radostí. Hrozně jsem se u toho rozčilovala. Tak například Béďa (nějak jsem si nezapamatovala jméno hlavního hrdiny, tak dostal provizorní) a baterka: ,,Nehraj si s ní, nevyplemcávej ji.. Jasně a teď ji necháš svítit, ty idiote. Halóó, vybíjí se ti baterka.". No a takhle to bylo například i s balíky, u kterých mu hrozně dlouho trvalo, než je vybalil a podobně.. Síla ale byla amatérská zubařina, tam mi opravdu zatrnulo. Jedno velký plus je i Wilson, bez kterýho by to nebylo ono a ani taková sranda. Nakonec ještě zmíním velrybu, která asi měla uchvátit, ale mě neuvěřitelně děsila. Bože, to oko.. Jo a takový bonus na závěr. Jakmile už začne i vám pomalu jebnout, domýšlíte si skutečnosti, který neexistujou. Když totiž Béďa vytahoval tu kládu na provaze, tak díky tomu že to vypadalo docela jako ženská, jsem čekala že to je nějaká erotická pomůcka, kterou pak oběsil. Divný.(24.8.2015)

Wilsoooon!!!!!!! Geniálny Hanks v priemernom a miestami nudnom filme...(4.1.2006)

No abych se přiznal, chvílemi jsem se nudil i přes výborný výkon Hankse. A nudil bych se i dkyby podal asi i nadlidský výkon, Kdyby měl film o 40 min míň, vůbec by mi to nevadilo(9.9.2007)

Dokonalý herecký koncert Toma Hankse s přispěním volleybalového míče Wilsona, nejde jinak než dát 5 hvězd .(15.3.2010)

Novodobý Robinsone Crusoe s Tomem Hanksem se povedl. Dávám 4*. Ty nápady Trosečníka např. s bruslemi a pásky kazet jsou výborné.(31.8.2010)

Tom Hanks je dobrý v komediích, ale v dramatických rolích je geniální. Mičuda Wilson také nehrál špatně. :D 100%(8.7.2011)

Wilson!(23.12.2012)

Nebudu nic zdlouhavě rozebírat , příběh byl zkrátka dojímavý a bavit musí většinu lidí.Vše bylo dokonalé.(3.4.2013)

Tom Hanks to zahrál úplně výtečně, obecně jako cokoli, co on hraje. Opravdu mě dostal Wilson. Takové přátelství se jen tak nevidí. ;)(4.6.2013)

Kvalitná práca so slabším scenárom a s dobrým, ale pre mňa trocha nudným, Tomom Hanksom.(4.6.2015)

Dal bych klidně plný počet,jen kdyby nenechal uplavat Wilsona-pro mě hl.postavu celého filmu:-)(6.6.2017)

Fantasticky dobře natočený a zahraný film, je to vlastně koncert jednoho herce a je úžasné, co dokázal Tom Hanks pro tuto roli udělat. Je ostuda akademiků, že nedostal Oscara. Zemeckis se zase vytáhl.(9.2.2004)

To co predvadi Tom Hanks nema nejmensi chybu. Ano i one-man-show umi predvest velike divadlo a spousta scenek ma ohromnou vypovedni hodnotu. Dokazete si to vubec predstavit?(10.11.2005)

Vynikajúca "one man show" Toma Hanksa, ktorý mal vyhrať Oscara...!(17.11.2009)

Takovéto filmy mi nějak nejdou na chuť. Hodnotím jej jako solidně natočený dobrodružný film se vším co k tomu patří. 55%(27.12.2010)

Film o cloveku, ktory ma presne rozvrhnuty program zivota. Raz, ked si sadne na lietadlo z A do B, lietadlo stroskota a on doplava k akemusi opustenemu ostrovu. A musi zacat rozmyslat po novom : ako si zabezpecit byvanie, vodu ..... Keby nebolo vo filme Hanksa, ktoreho povazujem za skveleho herca a rezisera Roberta Zemeckisa, film by to bol len priemerny. Takto musim dat 80 %(7.3.2013)

Good mood movie. One man show. Entertainment.(17.8.2015)

Tom Hanks dokáže utáhnout celou tíhu, kterou mu naložil Zemeckis. Jen díky němu je tento snímek nadprůměrný.(14.4.2004)

• Elví

U tohoto filmu jsem usnula dokonce dvakrát. Zatím naprosto nejlepší lék na nespavost.(24.9.2005)