Z mého pohledu nejslabší Zemeckis. Prostě mi tenhle film nesednul. Přes kvalitní obsazení a dobrý scénář jsem se moc nebavil. Takže průměrných 50 %.(12.3.2003)

Oscar 1 : Vizuální efekty(8.3.2004)

Na Zemeckise průměrné, ale samotný příběh skrývá mnohé pravdy. Touha po věčném mládí...Kolik takových věčných mladic na ulici potkávám, to bych ani nespočítal.(11.5.2003)

Naprosto originální komedie natočená hodně zábavně. Já jsem se bavila, ale musím říct, že se tenhle film určitě nebude líbit většině lidí. Film vyniká hodně propracovaným scénářem a zaujme tím, jak jsou obě ženské představitelky obsazené tak trochu proti svému obvyklému typu rolí (zejména Meryl Streep). I Bruce Willis tady hraje tak trošku jinak (ale ne nezajímavě). Pokud máte rádi černé komedie, pěkné triky a děláte si srandu z honu Hollywoodských hvězd za krásou, můžete se skvěle bavit.(3.10.2004)

Výborná komedie - Willis v poněkud netypické roli, ale stejně tak Meryl Streepová. A oběma to sedí. Scénář skoro nemá chybu, takže pro příště, pánové, dávejte pozor, s kým se vaše žena a milenka stýkají;) 80%(20.5.2003)

Černohumorné šílenství, které by se mohlo více zamýšlet nad posedlostí hrdinek krásou a tím, jak speciální efekty zakomponovat do vyprávění, aby nepůsobily samoúčelně. 75% Zajímavé komentáře: Oskar, Jakubisko, MManual, Bilky(5.6.2005)

Nedá se říct, že by to byla vyslovená pecka, ale je to docela zábavná komedie. Potěšující je vidět takovou herečku, jako je Meryl Streep, že umí zahrát i něco odlehčenějšího. Jinak musím poblahopřát maskérům - Bruce Willise jsem vážně skoro nepoznal.(31.7.2002)

Trošku zvláštní komedie, v které vypadá Bruce WIllis jako naprostá socka. Celkem nudné komediální scény a nevýrazné herectví. Holka s dírou v břiše a druhá lehce polámaná... Sakra proč se mě to nelíbílo?Asi tomu chybělo víc jistoty a zaměřenosti na žánr.(6.1.2006)

Rozpočet $55miliónovTržby USA $58,422,650Tržby Celosvetovo $149,022,650/70%/(19.7.2005)

Jako komedie slusne, ale od filmu s tolika hvezdami jsem cekal vic.(5.8.2002)

• larelay

Hrozna konina.(21.8.2009)

rozpočet : $55 million tržby celosvetovo : $149,022,650(12.2.2007)

::::::::::::::::::::::: Pokud máte rádi černý humor jako já, tak Vás to zaručené pobaví ! ::::::::::::::::::::::::::::(30.9.2007)

Soundtrack Alan Silvestri: 1. Main Title - Alan Silvestri ,2. Me ,3. Woman on the Verge ,4. Lisle ,5. Touch of Magic ,6. Now, a Warning ,7. Sempre Viva ,8. Another Drunk Driver ,9. Hurry Up, You Wimp ,10. It's Alive ,11. Helen Spies ,12. Another Micracle ,13. I'll Be Upstairs ,14. Loving You ,15. I'd Rather Die ,16. End Credits ,(11.5.2011)

• novoten

I mistr filmař se někdy utne a Zemeckisovi se to poprvé v kariéře stalo právě tady. Mám černý humor rád, stejně jako sarkazmus a nadsázku, ale v tomhle případě se dané ingredience nepovedlo správně nadávkovat.(5.8.2006)

Čierna komédia, podporená revolučnými trikmi (čo iné by ste čakali od Zemeckisa) a skvostne slabošským Willisom ako uťápnutým manželom, ktorý pochopí, že smrteľnosť je dar. Skôr sa mi ale zdá, že Bob si scenár vybral len preto, lebo preňho predstavoval možnosť ukázať svetu jeho nové trikové hračky.(1.11.2004)

"Sempre viva - život věčný!" Nebudu se ohlížet na případné posměšky a napíšu to, jak to cítím: Smrt jí sluší patří k ABSOLUTNÍ ŠPIČCE americké komedie. Tak pečlivě vycizelovaný scénář, tak neamericky sarkastický humor, tak promyšlená režie v každém detailu... Kde to najdete? V Sunset Boulevardu, v Psychu a to je téměř vše. Nejlepší film Roberta Zemeckise, nejpřekvapivější herecké výkony hlavního tria, nej nej nej. Nic konstruktivního tentokrát nenapíšu. Pokoušel jsem se o to několikrát, ale vždycky skončím u obecných superlativů, protože rozebírat jednotlivosti tady ani nemá smysl. Film mého srdce. Klenot. 100 %(6.4.2005)

Kultovní záležitost. Bruce Willis opět výborný, Meryl Streep pořád sexy a Goldie Hawn pořád přitažlivá. Nezapomenutelná scéna při pádu ze schodů, průstřel břicha a hysterické chování Bruce Willise. Zábavná komedie s originálním námětem, temnou atmosférou (nekonečná bouřka :)) a s hororovým nádechem. Velká klasika, kterou si rád pustím.(14.8.2013)

Slušná áčková komedie se super cástingem. Skvělý ulítlý nápad, super trio Streep, Willis, Hawn, kvalitní černý humor a hezky načančané ženské. Scéna kde Streep padá ze schodů považuji za Highlight filmu. 80%(7.7.2015)

Zábava tak dobrá na pošmourné odpoledne jednou za dva roky. Tři hvězdičky za lehce nadprůměrnou - v detailech však d.m.s.n. trošku nedotaženou komedii, z jejíhož námětu se dala udělat skvělá taškařice... - - - P.S. Bohužel v Česku vydané dvd pouze s českým dabingem bez titulků. Další laps vydavatele a bůh suď, proč to ti diletanti dělají... :-( - - - P.P.S. Ejhle! Tak v červnu 09 konečně dvd s českými titulky. Po letech jsem znovu skouknul a v dobrém rozmaru hnedle přidal jednu hvězdičku. Ale stejně si pořád myslím, že tahle skvělá oddechovka mohla mít pár detailů více vypointovaných... ;-)(29.1.2006)

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23