Rozpočet $8miliónovTržby USA $11,715,321Tržby Celosvetovo $-(27.4.2010)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $11,715,321(21.12.2006)

• xxmartinxx

Před zhlédnutím jsem si říkal, jak se vůbec mohlo stát, že Robert Zemeckis natočil eRkový film. No... hrdinové mluví sprostě a ženská ukáže prsa... jinak je to stejná sluníčková záležitost bez jiného smyslu než zabít stopáž. S tím, že sluníčkovost nenarušuje ani úkladná vražda, takže postavám nic nebrání v tom chovat se jako největší amorální idioti (amorální většinou, idioti pokaždé). Vlastně mi to dost připomínalo současné Vejdělkovy filmy (pointa je, že hrdinové mohou dál krást, podvádět a lhát, což je skvělé), jen to bylo lépe natočené.(5.5.2013)

Okrem 1941 najslabší Spielberg/Zemeckis, ale aj tak silne nadpriemerná komédia. 8/10(30.11.2016)

• SeBig

Přesně takovejhle typ vidláckejch “komedií” nenávidim. Myslel jsem, že když je tam Russel, že to zachrání a vono hovno. Stejný jak ty Eastwoodovi starý vidlácký “komedie”. Utrpení tuhle šlichtu dokoukat.(20.2.2020)

Já byl spokojenej. Russell je v poho. Zemeckis se bavil. 80%(26.3.2012)

Kurt v inej polohe, ako sme zvyknutí. Ale OK.(15.9.2015)

Reziser Robert Zemeckis /Navrat do Budoucnosti 1 -3, Forrest Gump/ natocil vskutku pekny autickarsky film. Realita USA 80. rokov zaujme, aj ich vozovy park ma dokazal zaujat, hoci ide len o ojazdene auticka. Dialogy su vsak vyborne a cisto autickarsky zaver ma maximalne potesil : 70 %(17.5.2016)

Auta, auta a auta. Taková neviná komedie se skvělým humorem 80.tých let.(20.3.2011)

Potrhlá blbinka s několika slušnými vtípky a standardním zobrazením komedií 80. let. Nic o co by se nedalo s klidnou duší přijít.(11.10.2004)

Ačkoliv to není Zemeckisův typický film, jeho režijní styl se ani tady nezapře. Spousta fórů se vážně povedla, byť jejich kadence bohužel časem řídne. To zase vynahradí parádní závěrečná honička. Politická nekorektnost ze snímku už sice dávno vyprchala, ale i tak je to moc příjemná komedie z let osmdesátých. Potěší tehdy ještě neokoukaný Kurt Russel a skvělý Jack Warden v dvojroli.(9.5.2007)

• vitekpe

V hlavni zenske roli Deborah Harmon. Kurt je tady jako prodejce dost slizkej a film mi prisel malo vtipnej...na komedii. Uz v pulce me to prestalo zajimat, dokoukano jen s velkym usilim.(6.5.2015)

Slušná porce zábavy z prodejny aut. Russell v dobré formě a Zemeckis trošku méně ale co na nedělní odpoledne ideální komedie.65%(15.2.2007)

Trochu slabšie tri hviezdy za mňa. Úvod je perfektný, ale neskôr to už začína trochu nudiť. Ináč celkom v pohode. Russell je ako vždy perfektný.(6.12.2016)

Zajímavý námět, jen je škoda, že Kurt k sobě nedostal lepší parťáky + zkrátit stopáž a bylo by to minimálně na 4*...(25.7.2012)