Reklama

Reklama

Zootropolis+

(seriál)
  • USA Zootopia+
Trailer 3
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
USA, 2022, 1 h 5 min (Minutáž: 10–12 min)

Epizody(6)

Videa (3)

Trailer 3

Recenze (14)

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Moje nadšení z oznámeného seriálu rychle kleslo po projetí imdb. Jakmile jsem viděl, že se projektu neúčastní Jason Bateman co by Nick Wilde, bylo mi jasné, že na nějaký regulérní pokračování můžu zapomenout. Zootropolis miluju a jestli u nějakého filmu dost očekávám pokračování, tak právě tady. Dokonce i seriál by byl super. Kde by Mrkvička a Nick řešili nějaký případy, ale evidentně to nemá Disney v plánu. Tyhle krátkometrážní díly jen rozšiřují děj filmu a nijak výjimečně. První epizoda je trochu křeč, druhá už je trochu lepší a dělá si prdel z amerických reality show, třetí je příšerná, dělaná do muzikálu. Místo toho, aby to Weaseltna provedlo nějakým podvodem a podsvětím, dočkáme se muzikálu 🤦 Čtvrtý díl je super, parodie na kmotra. Pátý díl ujde a šestý s Bleskem je pecka. Pixar a Disney dělají často tyhle mini příběhy, občas je to dost fajn, ale kdo čekal něco významného a miluje Mrkvičku s Nickem jako já, bude zklamaný. Jako celek trochu zbytečné, ale aspoň si tvůrci dali záležet s animací která je nádherná a není to odfláknutá sračka jako šestý díl Doby ledové. Našince potěší původní dabing z filmu. Udělejte dvojku sakra 🙄 60%. ()

Jaren 

všechny recenze uživatele

Vřele doporučuji zavedeným fanouškům filmu „Zootopia“. Myslím, že i náhodní diváci by si to mohli užít! Animace, soundtrack a hlasové projevy jsou na jedničku a scénář je srdečný, zábavný i vtipný. Líbí se mi, že tyto kraťasy doplňují malé kousky děje z filmu, to je opravdu skvělé. Až se na film podívám znovu, budu mít na něj nový pohled :-). Škoda, že má tento seriál jen šest dílů. A ještě k tomu jsou hrozně krátké. Jelikož se jedná o antologii, některé epizody jsou zábavné více, některé méně, ale kvalita zůstává stejná. Všechny příběhy jsou kreativní a každý je jedinečný. Zejména epizoda „Kmotr nevěsty“ je mistrovské vypravěčské dílo. Celkově bych to označil za další skvost od Disneyho, který mi zvedl náladu. Příště bych ale raději ocenil plnohodnotné pokračování filmu, než jenom kraťoučký spin-off. /80%/ ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Dúfal som v sériu dvadsaťminútoviek, v ktorej by policajtka Hopkavá riešila nejaké zábavné prípady. Namiesto toho sme dostali zhruba šesťminútové kraťasy, v ktorých sa trochu rozšíril dej pôvodného filmu. Takže zopakovať si film je nevyhnutné. Bohužiaľ 4 mi pripadali úplne zbytočné. Vydarili sa len dve venujúce sa najvtipnejším vedľajším postavám z filmu. Štvrtá epizóda o mafiánskej myšacej famílii u ktorej sa dozvieme ako získali moc. Stále je to vydarená variácia na Kmotra. No a v šiestej samozrejme nesmú chýbať "bleskový" leňochodi, ktorí dajú chuderke servírke riadne z a b r a ť. Odporúčam len tie dve a zvyšok preskočiť. ()

filmfanouch 

všechny recenze uživatele

Zootropolis je po právu vnímáno jako jeden z nejlepších filmů ze stáje Walt Disney Animation za poslední roky. Fantastický vymyšlený a propracovaný svět metropole nejrůznějších zvířat, který zároveň fungoval jako bravurní detektivka a otevřel potenciál pro sequel. Na ten prozatím jen tak nedojde, původní příběh Zootropolis přesto doplňuje série šesti krátkých animáků s názvem Zootropolis+. Tvůrci původního animáku Byron Howard, Rich Moore a Jared Bush přitom zůstali na pozici výkonných producentů, kdy za scénáři stojí Trent Correy, Josie Trinidad a Michael Herrera, přičemž první dva zmínění se zároveň chopili režijních povinností. Vznikl z toho všeho vlastně fajn doplňek? Otázka není tak jednoduchá. Zootropolis+ představí známý svět v krapet odlišném světě a rozšíří ho, kdy jsou ústřední postavy již dávno výrazné vedlejší figury z původního filmu. Dojde tak například na satiru reality show Kardashians a Star Dance, pokus o krapet schizofrenní muzikál či inspiraci Kmotra říznutou trocha Stuartem Littlem. Jde poté o krátké příběhy, kterým díky tomu chybí větší propracovanost nápadů a to především v rámci první poloviny. Utahování si ze Star Dance je poté zábavnější nežli prvoplánované odkazování ke Kim Kardashian, zábavné je ovšem, že se skutečně chvílemi daří správně zapojit tyto okrajové příběhy do širšího celku v rámci původního Zootropolis. Některé epizody jsou tak zábavné více, některé méně. Za jasného vítěze jde označit právě Kmotra nevěsty (Pan Velký si nadále bere inspiraci od Vita Corleoneho z Kmotra) a Večerní fofr, kde se vrátí oblíbený Blesk, kdy spolu s lenochodí Priscillou jsou svou lenochodí povahou zárodkem nočního hororu. Z výsledného seriálu je poté rozhodně cítit kreativita, hravá představivost a poměrně hravá nálada. Jen například epizoda Muzikál Duke úplně nedokáže naplnit svůj muzikálový potenciál a chvílemi se ukáže, že by možná přeci jen byl nosnější nějaký ten kriminální seriál, kde by známé duo Judy Hopkavá a Nick Wilde řešili nějaké ty kriminální případy. Jestli někdo do pár let nepřijde se seriálem Kriminálka Zootropolis, je to naprosto promrhaný potenciál. Seriálové Zootropolis tak na svého filmového předchůdce nedokáže naplno navázat, v pořádku ovšem obstojí jako doplněk, který alespoň představuje krapet odlišné stránky tohoto světa. Jako náplast na fakt, že se pořád musí čekat na oznámení regulérní dvojky tak Zootropolis+ úplně neobstojí, samo o sobě ovšem neurazí.... ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Stejně tak jako Marvel mrví své univerzum skrze expanzi na seriálový trh, nenechá si říct ani samotné Disney se svým neoficiálním vesmírem animáků a hodlá dojit naprosto precizní filmové značky skrze extrémně odfláklé seriálové nástavce. Filmový Zootropolis je jedním z nejsvěžejších animovaných snímků minulé dekády, její letošní pseudopotomek dělá ovšem svému předchůdci ve většině času velkou ostudu a velmi snaživě to zachraňuje jen poslední epka s populárním lenochodem Bleskem. [viděno na Disney+] ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama