Jedinečná a zábavná show, ve které kromě oslavenkyně Jiřiny Bohdalové budou zářit Taťána Dyková s manželem Vojtou, Ondřej Brzobohatý, Filip Blažek a mnozí další nečekaní hosté. Zážitek, který se nebude opakovat. Oslavte narozeniny Jiřiny Bohdalové během jedinečného večera na Primě. Protože my všichni - Máme rádi Jiřinku. (TV Prima)

Lachtaan

Jako velký příznivec klasického Máme rádi Česko jsem se minimálně dle odhalených hostů těšil i na tento speciál, kvůli jeho hlavnímu účelu už ale tolik ne. V posledních letech jsem totiž viděl už pár kousků, kde se naší slavné umělkyni až nevhodně pochlebovalo, ani její vystupování se mi v těchto případech nelíbilo. Zde ale nepřekvapila jen ona, ale i všichni ostatní, kteří si byli vědomi, že jde o její večer, zároveň se ale dokázali soustředit na klasický formát pořadu a já se náramně bavil. ()

fabecc1222

Bál jsem se toho, jak moc se bude Jiřince podkuřovat, jak je v posledních letech v těchto typech pořadů zvykem, a už samotná podstata toho dílu k tomu vybízela, ale nakonec jsem byl příjemně překvapen, že i samotná Jiřina se docela držela, a odpouštěla si všemožné trapné narážky. Co mě trochu překvapilo, bylo samotné složení dílu, myslím si, že by se dokázali sehnat lidi, kteří jsou s Jiřinou více spjatí. ()