Talk show, která ironizuje vše, včetně sebe sama. Moderátorem pořadu je plyšový maňásek Adolfeen, nová hvězda české internetové scény, který si zve známé osobnosti českého showbyznysu a na nikom z nich nenechá nit suchou. (TV Prima Cool)

Tunri odpad!

Zábavný určitě ne. To je tak hloupý, až to bolí do očí a do hlavy. Bacha, ať si smíchy nevyblejete plíce. Koncept je okopírovanej a ten člověk je zjevně postiženej. Vždyť by se mohl živit čímkoli jiným, ale chápu, že za tohle je asi nejvíc peněz. Nechápu, co za hosty tam chodí, vždyť se musí cítit jak debilové. Chvíli jsem na to koukala a připadala jsem si, jak kdyby se nějaká rubrika tehdejšího BRAVÍČKA přenesla na obrazovku. I argentinská telenovela vás pobaví a zabaví víc než tohle. Recesi, černej humor, normální humor, všechno možný snesu. Ale tak nebetyčnou sračku ne. ()

Olík

Pavel Horvát je tlustej a má zuby jako bobr…..ha ha ha, ho ho ho, he he he. Jak jsem měl u každého dalšího delfíního videa čím dál větší problém s tím, že se už jenom dokola opakuje jeden rádoby fór, tak v tomto případě tento zádrhel odpadl. Tady je to celé špatně od první minuty a udivuje mne, jaké osobnosti stále přijímají pozvání a vlastně, že pořad jako takový ještě neskončil. ()

cunicekb

Není to druh inteligentního humoru, ale v ČR je naprosto ojedinělý a naprosto nekorektní... Videa s delfínem jsem sledovala, když mi koronáč vysával zbytek pracovních sil a i tu agresi z bezmoci dovedl dostat na povrch. Je mi jedno, jak moc je to "yntelygentny", ale je to skvělý! Otázka, jak dlouho se to udrží... Mám ráda Dominika, je naprosto otevřený a skvělý. ()

SOLOM.

Televize už je přesycená všemi těmi pořady, které moderují Bouček, Mareš, Sokol nebo Soukup a tak přišli s trapným maňáskem Adolfeenem. Ten je sice trapný až to bolí, ale občas dokáže vypotit nějaké ty dobré hlody a ani jeho hosti nejdou pro sprosté slovo daleko. Asi nejvíc se mi líbilo, jak si dělal prdel z brněnské modly Petra Švancary,jeho prdele a „jeho“ Gay Pride a hned vzápětí i z Ivy Frühlingové – tenhle díl jsem viděl celý. Pár dalších už jen letem světem, páč nemám čas na tyhle kokotiny… ()

jasna

Bála jsem se, jak to bude pojaté a i když to tu všichni haní, mně to přijde jako naprosto zábavné drzé až na hraně a to mě baví. Navíc ty narážky a vtipné urážky jsou s nadhledem a přes čáru a to je skvělé. Moc Roxtárovi fandím, protože naprosto jednoduché a originální a vtipné a získal si obrovské množství fanoušků a spousta hlášek jsou a zůstanu tu mezi námi LEGENDARY. Je pravda, že se člověk nicméně musí naladit a přijmout realitu, že je to show, kde plyšový delfín nasazený na ruce napadá a "uráží" všechny. ()