Talk show, která ironizuje vše, včetně sebe sama. Moderátorem pořadu je plyšový maňásek Adolfeen, nová hvězda české internetové scény, který si zve známé osobnosti českého showbyznysu a na nikom z nich nenechá nit suchou. (TV Prima Cool)

Nevka

Nejsem si jistý, jak dlouho tenhle koncept v televizi vydrží, ale v určitých pasážích bizarní talk-show to překvapivě funguje. Plamínek je sice vrcholem absolutního šílenství, Gott a Jolanda z úcty k mrtvým docela přes čáru, ale snaha o humor s Burešovou nesla své ovoce. Omáčka okolo (mimo rozhovory) je potom dost zbytečná. Občas je zábavná, ale většinou ne. Kolem a kolem, jedná se o pořad, který bude mít hodně úzkou cílovku. Tento styl humoru, zdá se mi poněkud nešťastným. Aspoň z pohledu běžného diváka. Být to celé založené jen na rozhovorech, asi je to mnohem lepší. Pokud vám tyto ujeťárny nevadí, pak směle do toho. Ale jestli vás Adolfeenova tvorba uráží na YouTube, tohle ani nezkoušejte. ()

Tunri odpad!

Zábavný určitě ne. To je tak hloupý, až to bolí do očí a do hlavy. Bacha, ať si smíchy nevyblejete plíce. Koncept je okopírovanej a ten člověk je zjevně postiženej. Vždyť by se mohl živit čímkoli jiným, ale chápu, že za tohle je asi nejvíc peněz. Nechápu, co za hosty tam chodí, vždyť se musí cítit jak debilové. Chvíli jsem na to koukala a připadala jsem si, jak kdyby se nějaká rubrika tehdejšího BRAVÍČKA přenesla na obrazovku. I argentinská telenovela vás pobaví a zabaví víc než tohle. Recesi, černej humor, normální humor, všechno možný snesu. Ale tak nebetyčnou sračku ne. ()

Ryuuhei odpad!

Viděl jsem kus s Adamem Kajumim a hned jsem měl jasno, že tohle ne! Ironizovat se dá i s grácií, viz Kraus, ale tohle? Co to má být? O hostovi jsem se vůbec nic nedozvěděl, Adolfeen si jen v kuse trapně utahuje, inscenuje ještě trapnější scénky a houby z toho. Nechápu, jak tohle někomu může přijít vtipné, či vkusné. Mně se udělalo přímo zle, co na poli talk show vzniká. ()

Eliott

Přestože si nemyslím, že je tato show schopna udržet si své tempo dlouho, tak na základě toho co jsem viděl v pilotním díle, to nebylo až tak špatné. Sice to Adolfeen trochu přehání a neuvěřitelně přitom tlačí na pilu, ale pár vtipných momentů se zde přeci jen nacházelo a rozhodně bych tento pořad sledoval radši než například populární Prostřeno. Co se hostů týče, tak s Burešovou to celkem ušlo, neboť si dokázala poradit s neotřelými komentáři, ale u Plamínka šla úroveň hodně dolů a tak zafungoval až Kája s Jolandou. Každopádně vycházely především naučené vtipy moderátora a jeho týmu, zatímco snaha improvizovat selhává stejně zoufale, jako pokusy vydolovat z hostů něco vtipného během jejich zesměšňování. Pořad je tímto odsouzen k neúspěchu a v televizi bych s ním nepočítal déle než 2 měsíce. PS: Pokud se dostanu ke sledování dalších epizod, tak hodnocení ještě upravím (obávám se však, že pouze k horšímu). Zatím tedy 45% za těch pár úsměvných pasáží. Edit 10/05/21: Druhý díl byl překvapivě lepší než první. Delfín již nebyl tak nesnesitelný, hosté byli zajímavější a připravené vtipné situace fungovaly (viz. telefonáty a náhodný potlesk). Titulkový souboj nic moc, ale celkově jsem víceméně spokojený. Jedná se o lepší průměr toho, co nám televize nabízí. ()

Lukoboss odpad!

Spíš bych to nazval "Nečum na to show"! Adolfeen na youtube byl celkem fajn, krátký online gagy měly svou váhu a určitou kvalitu - hlavně vůči tomu prostředí, kde bylo možný videa sledovat. Velkej formát tomu vůbec nesluší, nehodí se k tomu a navíc to ani není vtipný. Jeden díl má jenom cca 20 minut, ale popravdě jsem vydržel 2x5min a naprosto mně to stačilo. Vtipy nejsou vtipný a krátká stopáž ukazuje oproti jiným talkshow, že tady není o čem mluvit... a tady už není o čem psát. ()