Taxikářka

• slovenský

Taxikárka

Komedie

Itálie, 1977, 89 min

Gagů je tam plno. Obzvlášť se mi líbil mimořádně absurdní, kdy padouch se svým řidičem prchá k autu a, byť jsou ve značné časové tísni, odmítá si sám otevřít dveře a trvá na tom, aby mu je řidič sám otevřel.(7.9.2003)

• dopitak

Volkswagen, Beckenbauer, cha! Povedených vtipů je v téhle příliš bláznivé italské komedii pohříchu, ještě že jsou tu perfektní hluboké oči a veliké přednosti Edwige Fenech, jinak by věru nebylo na co koukat. Gianfranco D'Angelo v roli policajta Isidora možná připomene Lukáše Pavláska.(16.3.2014)

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 2.1.1982 (R: ČST 2 = 11.8.1982), réžia českého znenia (ÚPF 1978) = VÍT OLMER (1.4.2009)(1.4.2009)

Vyborna talianska komedia s genialnou Edwige Fenech /la Poliziotta fa Carriera 1976/. U Edwigy nie je o humor nudza, exteriery su an urovni, ale i kulisy sa mi videli. Treba pockat na zvaer, ta autonahanacka je masakrozne dobra doteraz, pani Fenech si to evidentne uzivala : 77 %(1.2.2020)

• Courtemanche

V rámci možností (nějak to zahrajte a nějak to natočíme) slušná práce, jen pro mě málo.(29.12.2019)

Jo, Edwige...to je ikona. Lehce eroticka, ztrestena komedie. Jako oddych idealni. :-)(26.7.2012)

Typická italská komedie z československých kin z přelomu sedmdesátek.(27.2.2009)

• JohnSmith

Pár vtipných momentů a půvabná taxikářka,jinak je to hrozná blbost(5.4.2015)