Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

Ve své době kdy ho dávali na Nově to byl jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, humor tam byl samozřejmě takový ten puuberťácký, ale dokázal pobavit a já jsem se u toho dost nasmál. Na druhou stranu je mi jasné, že dneska by to už asi moc nechytlo.(3.9.2006)

Vynikající seriál z prostředí střední školy, určený hlavně pro středoškoláky. Já sám jsem ho viděl zrovna v době mých studií na SŠ a hodně mě to bavilo. Doteď se usměju při vzpomínce na Lazze či na jeho žárlení na ředitele kvůli sexy učitelce.(19.4.2007)

Když si na to teď tak vzpomínám, bylo to docela plitký a jednoduchý.Tehdy mi bylo 10 ... žral jsem to(3.7.2005)

Hezký seriál z prostředí americké střední školy v Paříži. Byla to dost prdel. Hlavně Lazzarini a Němec Christian byli dost dobří. Marquita Terry alias Winnie zase krásná, o slečně Gabrielle ani nemluvě. Jeden z kultovních seriálů mého dětství.(24.4.2005)

Opět skvělý sitcom z produkce Petera Engela, u nás běžel pod názvem "Americká střední".(20.1.2010)

• nessbeal

Seriál se točí okolo šestice přátel, kteří jedou studovat na americkou střední školu do Paříže. Studenti žijí v jednom velkém apartmánu, ve kterém společně pracují, hrají si a začínají spolu vyrůstat.(30.8.2012)

Do teď si pamatuju díl s Lazzarinim aka Doktorem Láskou...(5.12.2011)