Bella a Sebastián (TV seriál)

• Francie

Belle et Sébastien

Dobrodružný

Francie, 1965, 13x26 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (23)

Jako maly deti jsme chodily na Sebastiana k sousedum, kteri byli Ti stastlivci a meli televizi. Vzdycky sem se hrozne tesila, take na dalsi serii, tu uz jsem sledovala doma. Mno, nedavno byl pokus a s klukama jsem koukala, kdyz byla opakovacka v Tv, deti se nechytaly a jen ma vzpominka me udrzela alespon u jednoho dilu.(23.3.2015)

Seriál mého mládí o bílé Belle (psu) a malém Sebastianovi (chlapci), kteří spolu řeší "kriminální" případy v horské osadě. Možná nostalgie, ale co si pamatuju, bylo to výborné :)(17.5.2003)

Krásný pes, krásná písnička, dětství. Jen mě pak štvaly ty barevný díly s odrostlejším hlavním hrdinou.(28.12.2005)

• paascha

dneska by mi to připadalo stejně blbé, jako komisař Rex, ale jako špunt jsem byl naprosto uchvácen. Při pozdějším opakování mě to už nebavilo tak, jako při prvním uvedení, ale stejně, ta nostalgie...:-))(29.1.2008)

Problém je jen, že jsi na děj dostatečně dobře nevzpomínám, ale vím, že se mi to jakž takž líbilo.(27.3.2008)

Ano, tak toto je klasika a nostalgie! Sledoval jsem to s obrovským zájmem, malý Sebastián, krásná fena Bella, také pašerák drog Norbert...nějaká repríza by neškodila ;)(24.1.2007)

Seriál, který jsem sice viděla jako hodně malé dítě, přesto mi ale utkvěl v paměti. Moc hezké a milé dílko(12.1.2009)

V dětství jsem prý seriál viděl, ale stejně jsem si znovu počkal, až ho reprízovali (cca kolem roku 2000), abych porovnal, jestli je stejně dobrý jako knížka Cecille Aubry. Je. Podobné téma Aubryová ztvárnila v příbězích poníka "Poly na cestách".(25.7.2008)

Krásná knížka a ještě lepší seriál.(25.8.2008)

Jako malá jsem byla tím velkým, bílým, huňatým psem naprosto unešená! Nemohla jsem se dočkat, až se zase budu dívat. Nevím, jak bych to vnímala dnes, ale tehdy to pro mě byl moc moc hezký seriál.(20.3.2007)

Nemůžu si pomoct, knižní předloha byla prostě lepší.(20.2.2013)

Jednu krasnou zemi znam, slunce tam.....detstvi, kde jsi?(8.4.2012)

Nedávno jsem shlédl a nemohu hodnotit je to dětský seriál, takže hodnocení se týká pohledu dětskýma očima, před těmi dávnými roky...(30.9.2011)

Pamatuji na konec 60. let, kdy jsme tento seriál v TV docela žrali.(3.4.2013)

Tak tohle je seriál mého dětství. Možná už je dneska překonaný, ale stejně má pořád své kouzlo a pokaždé se na něj znovu a znovu s láskou a sentimentalitou podívám. Příběh malého divokého kluka, ve kterém jsem se jako malá vždycky viděla, krásného psa a to všechno zasazené do nádherného horského prostředí... a všecho je zasněžené... Tomu se prostě nedá odolat...(25.2.2009)

Píseň jež utkvěla v paměti.... "Jednu krásnou zemi znám, slunce tam září louky kvetou tam. Život plyne v dětských hrách, dokud však nepřekročíš práh. Tu zem znáš jen pokavaď si mlád, umíš se smát a na písku si hrát.Jednu krásnou zemi znám, v té zemi stále věřím pohádkám, prožiješ tisíc krásných dnů, v té zemi kouzelných her a snů..."(11.9.2013)

Je pre mňa príjemným prekvapením, že aj päťdesiat rokov starý čiernobiely seriál o malom chlapcovi a psovi dokáže zaujať mladého diváka ako som ja natoľko, že ho sleduje so zatajeným dychom. Jednoducho nádhera.(16.5.2015)

Časy mojej mladosti. Nevidel som to sto rokov, ale ani nechcem. Spomienky netreba meniť.(28.4.2011)

Som mladšieho ročníku, a predsa tento seriál poteší. Veľmi príjemná tvorba z Francúzska.(24.2.2009)

hodně nostalgie knížky mám dodnes(18.7.2013)

Dodnes si pamatuju, jak jsem tenhle seriál jako malý prcek miloval.(1.4.2014)

<< předchozí 1 2