poster

Nebezpečné peřeje (TV film)

 • USA

  Dangerous Waters

 • USA

  Imminent Danger

 • Slovensko

  Nebezpečné vody

Dobrodružný / Thriller

USA, 1999, 95 min

Režie:

Catherine Cyran

Scénář:

Catherine Cyran

Kamera:

Blake T. Evans

Hudba:

Alex Wurman

Producenti:

Mike Elliott

Střih:

JJ Jackson
(další profese)
 • B!shop
  *

  Fakt strasna debilita. Film ma naprosto jednoduchej, predvidatelnej a nudnej dej, navic je plnej spousty nelogicnosti. O hereckych vykonech nema smysl hovorit, zadne tu nejsou, snad jen Matt McCoy alespon neco malo hraje. Zvrat v Bobove chovani byl nerealistickej a predvidatelnej. Tohle je takovej ten film na nudny odpoledne, kdy neni nic lepsiho na praci, ale jinak je k nicemu.(20.11.2005)

 • mirliflore
  odpad!

  I když jsem se u tohoto snímku poctivě snažil být napnutý a strachovat se o životy hlavních hrdinů, nezdařilo se. Spíš jsem se musel smát fušerskému zpracování a duchaplným rozhovorům, skládajících se zejména z " Dělej!" a "Sáro!" (s občasným "Zabiju tě!" a "Chci ty prachy!". závěrečné vyvrcholení ("Pádlujte doleva!" "Skočí k nám do raftu!" "Pádlujte doprava!") jenom dokládá, za co tento film opravdu stojí.(13.8.2006)

 • Le_Chuck
  *

  Tu jednu hviezdu dávam za "vodácke" scény pri, ktorých mi moje splavnícke srdce plakalo závisťou. Krásna je ta Kanada. Jedine ak kôli prírode a vode sa to oplatí vidieť. Ostatní nemusia kontajner ani otvárať. V odpadkoch sa nehrabe!(30.8.2006)

 • eye candy
  *

  Říct o Dangerous Waters že je to "chytrý a napínavý" thriller (imdb) může jen divák kterému už mašinérie nízkorozpočtových TV pokladů podobného zrna zešrotovala vkus na hromádku. Ono už pro samotné označení (TV film) jsou slova jako iritující, stupidní a smrtelně nudný často univerzální recenzí a někdy je rozumné se raději pokřižovat a vzít nohy na ramena, dřív než člověka zasáhne úder blbosti. Ukázkovým příkladem je tento film, který se dá označit za hodně mizernou kombinaci Cliffhangera a River Wild s tím že mu chybí bohužel jedna podstatná složka a tou je napětí. Jednu hvězdičku ze snahu a za uječenou Saru, která byla fakt gold.. Bobe přidej, Bobe neflákej se, Bobe vlevo, Bobe pádluj(8.3.2009)

 • cheyene
  ***

  Ten čas vysílání (kolem 9. ráno) asi napověděl, o co se jedná. I když to nutně neznamená, že tento film patří do "odpadu". Podíval jsem se na něj s chutí (proto ***), ale vícekrát bych ho nemusel...(20.8.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace