Epizody(4)

Vero, Véronique Gilbertová, je slobodná matka jedenásťročnej dcéry Ley. Pracuje ako zdravotná sestra v nemocnici v nemeckom Hamburgu. Vero sa dozvie smutnú správu o smrti svojho otca, ktorého pätnásť rokov nevidela. Nikdy si s ním nevychádzala a kvôli tomu už ako dvadsaťročná odišla z domu, z rodného Provensálska vo Francúzsku, kde vyrastala. Na naliehanie strýka a svojej dcérky sa rozhodne ísť na pohreb, kde sa zdrží len na chvíľu. To však zmení veľa, pretože sa stane doslova terčom emocionálneho nátlaku obyvateľov mestečka, ktorí budú chcieť, aby po svojom otcovi prevzala jeho lekársku prax. Vero o tom nechce ani počuť. Jednak, býva v Hamburgu a samozrejme aj preto, že je predsa len zdravotná sestra. Medicínu nikdy nedokončila kvôli neprekonateľnému strachu a úzkosti zo skúšok. (RTVS)

pupidup

Prijemny serial, jehoz zapletka se dala zmiestit do celovečerního romantickeho filmu Rosamundy Pilcher. Ale samozrejme... protoze miluji Provence a byla jsem chycena do site ... tak 60%. . ()

misterz

Na niekoho to možno funguje, ale ja som asi týchto cukríkov už prejedený. Nebolo to nič hrozné, ani prehnané, no zato hrozne ale hrozne všetko predvídateľné. Divák už v prvej časti sám odhadne, čo sa tam deje a o čom asi bude posledná časť. A to je zlé, banálne a nudné. Veľmi slabý priemer. 50/100 ()

kolemjdouc

Pošramocené rodinné vztahy ,jeden pohřeb :dějová linka od které se vše odvíjí.Dcera Lea vlastně určuje co se bude dít dál.Takže pro matku Veroniku není snadné zařadit zpátečku do původního života bez vlastní rodiny. ()