Pravidla té hry jsem sice moc nepochopil, ale to je vedlejší. Chvíle nudy střídají momenty naprosto geniálních chrstačkovitejch fórů. Je to určitě nejlepší hranej film, kde hraje Trey Parker, co jsem viděl. Hlavně nejvíc ulítlý jsou tzv. Psyche outy, ale to každej musí vidět sám. Milovníci South Parku nejen že tam můžou vidět hlas Cartmana v akci, ale jsou to i stejně cukrovaný lahůdky. (srážení zvířátek na silnici, chch). No a dočkáme se taky nejlepšího polibku, co svět kdy viděl... Got milk? Aw!!!(17.2.2008)

Budete se bavit pokud přistoupíte na velmi specificky hrubozrný humor kdysi tvůrčí a dnes už zaniklé dvojice Trey Parker & Matt Stone. U nás se nijak zvláště neprosadili, ale ve své domovině byli populární pro svůj kontroverzně pojatý humor a navážení se do celebrit. Tahle komedie působí poněkud umírněným dojmem. Je to zřejmě tím, že režii si vzal na starost David Zucker k němuž mně nesedí humor, který populární dvojice prezentuje. O zápletce se nemá smysl rozepisovat, protože vlastně o ni nejde. Dva nerozluční kámoši bez prostředků vymyslí novou hru, odnož basketballu, se kterou začnou sklízet úspěch, následně sbalí pěkné holky a jejich sport se jim podaří prosadit masově přes bohatého sponzora. Jde o to nabalit na tohle co nejvíce přisprostlé gagy a je hotovo. Komedie sice relativně zábavná, ale v Zuckerově režijním podání se z propracovaných a mnohdy originálních gagů, stal primitivně vyznívající humor, který nemusí každý ocenit. 60%(2.5.2012)

Výborná komedie o neběhajících a neskákajících basketbalistech:) Supr role špunta, který nejvíc vyděsí svým ksichtema chvílemi hodně ulítlý dialogy................................................................................. ...................................................................................Cooper: Hele, poslyš Joey. Mluvil jsem s lidma z Nadace splněnejch přání. Chtějí ti splnit poslední. No, prostě ti chtějí splnit tvůj sen. Pokud to teda není nějaký zázračný uzdravení nebo něco takovýho. Víš, odsouzený k smrti se spokojí s troškou jídla. Ehm, tak co by sis přál? Umírající Joey: No, vždycky jsem snil o pořádným lovu. Co takhle vyvraždit ohrožený druhy?(11.1.2009)

• MM_Ramone

Joe a Dough sú kamaráti, čo sa poznajú už od detstva. Keď boli malí chalani mali mnoho plánov a predsavzatí. Nič z toho sa im však nesplnilo. Stali sa z nich loseri, čo nemajú ani na nájom. Až raz vymyslia novú športovú kolektívnu hru. Baseketball. Podivný mix basketbalu, baseballu a bohvie čoho ďalšieho. Prekvapivo sa z toho stane šport, ktorý si obľúbi celá Amerika. Hlavné úlohy stvárnili Matt Stone a Trey Parker - tvorcovia kultového animovaného seriálu "South Park". **(12.8.2017)

• Jara.Cimrman.jr

Mám slabost pro humor Davida Zuckera, Parker se Stonem mne nikdy nedokázali pohoršit a většině z hrstky natočených sportovních filmů přidávám nezasloužené hvězdičky. Jenže tentokrát jsem zaznamenal pouze mikroskopické množství genialit utopených v moři stupidity, ze kterého jsem více než dvě pěticípé nedokázal zachránit.(8.7.2012)

• - Trey Parker požádal k přepsání scénáře Davida Zuckera, aby byli v jednom týmu tři (původně dva) členi, aby měl ve filmu roli také Dian Bachar. (StrYke)